Part 39

13. června 2012 v 22:00 | JustBee |  Fanfiction
Byl to dobrý pocit. Znova cítit jeho rty na těch svých. Už několik měsíců se líbala jenom s Joshem a úplně zapomněla, jaké jsou Nickovi rty. Líbal úplně jinak než Josh. Joshovy polibky byly plné touhy, jako kdyby si získával to, po čem tak neskonale toužil. Nickovy polibky byly hodně odlišné. Vždy byly jemné a procítěné, jako kdyby nechtěl nic potom dělat.


Jeho polibky pro ní byly známé a milovala je, mohla i říct, že teď tam byla i jiskra navíc, nebyla tam předtím, než odjela natáčet na Nový Zéland. Doufala, že to znamená to, že mu chyběla a že jí chce zpět. Zrovna teď si byla docela dost jistá, že ho ona rozhodně zpět chce.
Pustila ručník, který kolem sebe držela, takže teď před ním stála jenom ve své podprsence a sportovních šortkách. Položil své ruce na její břicho a mírně tlačil, jenže sex s Joshem jí udělal netrpělivou. Chtěla to teď, stejně jako Josh, jenže Nick si rád dával na čas. Pomohla si tedy sama a umístnila jeho ruce na svá prsa.
Cítila, jak se při líbání usmál. Jejich rty se odloučili, protože jí začal líbat na klíční kosti vedle ramínka podprsenky. Jenn už chtěla zasténat jeho jméno, když v tu chvíli se od ní odloučil a vzal bílé tričko, které ji chtěl podat, ještě před tím než tohle všechno začalo.
"Cožpak ty mě nechceš?" zeptala se trochu uraženě.
"Ach Jenn, chci tě tak moc." řekl přes zuby, jako kdyby mu dělalo velké problemy to říct. "Jsi ne uvěřitelně sexy jako vždy, jenže já nechci sex zrovna, když se dáváme dohromady. Pokud to máme zkusit, tak si dáme jednu noc ještě bez sexu, aby to nevypadalo, že spolu sme jenom kvůli tomu." Jennifer o Nickovi věděla, že to není jenom nějáký nadržený chlapeček jako většina kluků. Ano užíval si sex, ale také dokázal ocenit romantiku a všechno okolo. A zrovna teď si toho vážila.
Oblékla si tričko, které ji podal. Bylo šedé s nápisem. Nick ho měl z rodné Británie a jí se líbilo, že si sebou přivezl něco na vzpomínku. Bylo o číslo větší a bylo tak dlouhé, že neměla ani vidět ty šortky, z nějákého důvodu si však připadala sexy.
"Pěkný. To tričko na tobě vypadá dobře." řekl a celou si jí prohledl. "Kde si ho sehnal? Je fakt pohodlný." "Mamka mi ho sebou dala, když jsem sem jel poprvé." "Aww. Chybí mi tvoje mamka. Jak se má?" "No dlouho sme se neviděli, ale posledně se měla dobře."
Usmála se na něj a posunula si mokré vlasy z očí. Stále to mezi nimi bylo divné, protože ani jeden z nich s takovouhle situací neměl zkušenosti.
"Máš ráda palačinky s čokoládou co?" zeptal se. "Pff. Samozřejmě že mám. Jenže to jaksi není nejzdravější jídlo po posilování. " starala se spíš o něj než o sebe. Kdyby mohla, tak by ty palačinky jedla klidně i při cvičení, takhle moc je milovala.
"Ale notak. Jednou to nevadí. Mám věci na palačinky a snad i čokoládu. Vše pro takovéhle příležitosti." Spolu odešli do kuchyně. Hráli hru, že když už byla palačinka hotová, tak jí Nick přímo z pánve hodil přes rameno Jennifer, která je chytala na talíř. Smála se tomu, myslela si, že je to doopravdy srandovní, když ji chytne a ještě víc se smála tomu, že jí ani jedna neupadla.
"Fajn tahle je poslední." podotkl Nick a kontroloval, jestli není na pánev přilepená. "Fajn, tak mě hlavně nenech na holičkách!" dodala a psychicky se připravovala na to, až to hodí.
"Připravená? Jedna, dva, tři." hodil palačinku.
Přestřelil jí a Jenn se jí pokusila chytit rukou. Chytla jí, jenže čokoláda, která v ní byla se rozpouštěla a popálila jí kůži. Popadla ručník, který byl na rohu stolu a utřela si to. Nick se otočil a zjistil, že palačinka je po celé jeho čisté kuchyni.
"Do piči! Ta čokoláda je ale horká!" vykřikla. "Já tě přestřelil?" řekl smíchy. "Trochu" dořekla a začala se taky smát.
"Smůla přišli sme o poslední palačinku." řekl. "Nééé já ji sním." řekla, sedla si na zem a kousek si ulomila. "Jenn to je nechutný." "Ale notak, vem si talíř a připoj se k mé hostině."
Seděli opření o skříň, navzájem se krmili, povídali si a bylo to prostě správné. S Joshem tyhle věci nedělala, teda pokud se nepočítá to, že se k sobě občas chovali jako kočky a předstírali, že jeden druhého čistí. Ale žádné doopravdové spojení v tom nebylo. Jakmile se spolu vyspali, tak věděla, že nebude možné, aby byli přátelé, jako je ona s Nickem.
"Máš kousek čokolády na puse." řekl a snažil se vlastní pusou ukázat kde. "A proč mi s tím nepomůžeš?" naklonila se k němu a on jí políbil. Nebylo to vášnivé ale ani jemné. "Pořád to tam je." řekl, když se odtáhl.
Pokrčila rameny "Vypadá to, že mě budeš muset znovu políbit." Líbání kluků byla prostě zábava....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama