Part 38

12. června 2012 v 22:43 | JustBee |  Fanfiction
Jenn netrpělivě ťukala na telefon, když čekala, až jí to Nick zvedne. "Ahoj." vypustila, když to zvedl.
"Jenn ahoj." "Měli bysme si promluvit, alespoň si to teda myslim." "Za chvilku du do posilky.." odmlčel se. "Můžu se přidat?" zeptala se váhavě. "Jenn-" "Prosííím." přerušila ho. "Jasně." podlehl na konec." Jo vlastně to zní jako dobrý nápad." řekl trochu šťastněji. "Fajn potkáme se tam?" "Ne, vyzvednu tě, už jdu ke dveřím, takže se připrav."


Jakmile ukončili hovor, Jennifer vbhěla do ložnice, aby se převlékla. Svlíkla se a všechno to hodila na zem, teď hledala ve skříni něco, v čem by mohla jít cvičit. Už to byla celkem chvilka, kdy naposledy byla v posilovně.
Během pěti minut na sobě měla černé elasťáky a volnější šedé tričko. Popadla ještě čerstvě chlazenou vodu z ledničky a vyrazila ven čekat na Nicka. Během pár minut se ukázal.
"Si připravená?" zeptal se, když nasedala. "To si piš že jo! Miluju posilování." řekla sarkasticky. "Ty si chtěla jít." připomněl jí, když se díval přes rameno. "Ne, ne já potřebuju jít." řekla spíš sobě než jemu.
Posilovna naštěstí nebyla daleko, protože v autě panovalo hrobové ticho. "Jako za starých časů." řekla Jenn ve snaze oživit to tam. "Jop." odpověděl a zaparkoval auto.
Jakmile vešli, tak se každý vydal vlastní cestou. Jenn byla na rotopedu něco přes 40 minut, zatímco Nick dělal posilovací cviky. Jenn se na něj pokaždé usmála, když ho spatřila, on ale odvracel svůj pohled. Teď si Jenn doopravdy přála, aby přijela vlastním autem, protože jediné, co chtěla, bylo odejít. Tohle bylo mnohem víc trapné, než ona mohla kdy předvídat.
Dřív spolu chodili docela často do posilovny, a tak věděla, kdy přejde na jaký stroj a kdy už bude skoro hotov. Zaměstnávala se činkami a pak nějakým strojem na břišní svaly, když v tom ho uviděla, jak jde k ní. Otíral si čelo ručníkem a ztěžka dýchal.
"Skoro hotová?" zeptal se a napil se vody. "Jo jenom mě nech dodělat tuhle sestavu." Odešel ke skříňkám a ona nedodělala sestavu, aby mohla rychleji odejít. Slezla ze stroje a otřela ho, i když nebyl skoro vůbec od potu. S Nickem se sešla u východu a vtichosti odešli k autu. Jeho tričko teď bylo zabarveno potem.
Jak jeli domu, Nick ztlumil rádio. "Chceš jet ke mě?" zeptal se a Jenn to překvapilo, jak se najednou mění situace. "Jo jasně ráda." odpověděla a snažila se neznít překvapeně.
Dojeli k němu na příjezdovou cestu a Nick zaparkoval. Několik minut seděli v autě a Jenn nevěděla proč. "Půjdem dovnitř?" zeptala se zmateně. Otevřel dveře od auta a šel směrem k verandě.
"Jdu se osprchovat." oznámil, když vcházel do ložnice. Když tak Jenn seděla u něj na gauči a čekala až se osprchuje, přemýšlela o dobách, kdy se sprchovali spolu a ty doby jí chyběly. Nesnášela, jak to mezi nimi bylo teď napjaté. Chtěla vrátit zpátky staré časy.
Jakmile se Nick vykoupal, tak se zeptala, jestli může jít teď ona. " Jo jasně jdi." řekl a sotva se na ní podíval. Popadla svou tašku a prošla kolem něj. Když se svlékala, tak přemýšela nad tím, jestli se to s Nickem vůbec dá zlepšit. Proč by mě ale zval domu? zajmala se její mysl.
Zrdcadlo bylo stále zamlžené od Nickovy koupele. Musela ho utřít, aby viděla svůj odraz. Vypadala smutně. Horká voda oplavila část smutku, ale přesto i když už byla hotová, tak se cítila celkem mizerně. Projela si několikrát tašku a zjistila, že má jenom náhradní podprsenku, že si zapomněla vzít tričko.
Kurva. Natáhla si podprsenku a dala kolem sebe ručník. Otevřela dveře a uviděla Nicka v čistém bílém tričku. "Nicku." řekla zrovna, když se k ní blížil. "Jo?" "Zapomněla sem si tričko, nemáš nějáké na pučení?" "Jo jasně." přistupoval k ní blíž. Už byl hned před ní a viděla, že má ještě mokré vlasy a dokonce cítila, jak krásně ještě po sprše voní. "Jenn" začal jemně. "Nicku je všechno v pohodě?" "Chybíš mi." připustil a přiblížil se k ní ještě blíž. Její srdce začalo bít ještě rychleji. Oba cítili ty emoce, které si upírali tak dlouho. Byla v tom vášeň. "Taky mi chybíš." připustila.
"Rozchod byla pěkná blbost." "Souhlasim." "Dáme si ještě jednu šanci?" zeptal se. Jenn jenom přikývla. Nebyla schopná cokoliv říct, byla ponořená v jeho očích. Ještě víc se přiblížil a přitiskl svá ústa na ty její.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama