Part 37

12. června 2012 v 18:55 | JustBee |  Fanfiction
Poddala se tomu na malý moment, jeho rty jí podlamovaly kolena. Jeho rty pro ní byly kryptonit, a kdyby na to někdy přišel, bylo by zle.
Jako blesk z čistého nebe přišla k rozumu. "Ne Joshi. Já nemůžu, nevyužívej výhody, kterou nademnou máš." zašeptala a odstrčila ho. "Využívat tě?" nevěřil tomu. "Já se ti jenom snažim pomoc zjistit, co chceš."
"No doopravdy nepomáháš, jenom mě víc mateš." odstrčila ho úplně od sebe a beznadějně se sesunula na gauč. "Nechci tě ztratit." zopakovala mu.

Josh hlasitě zabrblal "Co teda chceš Jenn?" "Já nevím!" vykřikla a pohodila bezradně rukama. Slzy se jí začaly ronit z očí, už to na ní bylo moc. "Tohle chceš slyšet?! Nemám ani ponětí, co chci právě teď dělat!" Slzy už jí volně tekly po tváři a pokud něco, tak byla naštvaná. Potřebovala se naučit nebýt taková, furt jenom brečela. Bylo jí přece už 22. Měla by přeci kontrolovat svoje emoce a né být jako zamrzlý puberťák.
Josh si před ní sedl na gauč a opřel si jí o sebe. Brečela asi tak minutu a užívala si podpory jeho těla. Ale nakonec donutila své tělo, aby se vzpřímilo. "Slib mi, že tě neztratím." "Neztratíš mě." ujistil ji a utřel jí slzu, která jí zrovna stékala po tváři.
"Potřebuju, aby si při mě stál, jako kamarád. Potřebuju aby si mě i tak podporoval, když to s Nickem zkusim znova. Teda pokud bude chtít taky." "A když nebude chtít?" zeptal se rychle. "Tak v tom případě sem celá jenom tvoje." odpověděla.
Vypadalo to, že Josh přemýšlí a po chvilce řekl "Proč se k němu chceš vrátit?" "Nečekám, že tohle pochopíš Joshi." povzdychla si. "Doopravdy ho miluješ?" Jenn cítila, jak jí hoří tváře a začínala se propadat do rozpak. Odhrnula si vlasy z obličeje "To je přesně to, co chci zjistit. Proto nám chci dát další šanci."
Povzdechl si a rukou si projel ještě stále blond vlasy. "Jenn já na tebe asi nebudu čekat, než si to ty vyřešíš." "Ok." podívala se smutně na svoje ruce, které měla na klíně. "Nečekám, že by si něco takového i udělal. Nebylo by to vůči tobě fér." "Víš, že tě miluju." řekl a položil jí ruku na ruku.
"Já vím." zašeptala." Já tebe taky, jenom né stejným způsobem jako ty mě." "Ale vždyť si právě řekla-" "Zapomeň na to Joshi! Nemám ani tucha, co chci! Já jenom potřebuju, aby si tu byl a držel při mě. Jsi pro mě vším."
"Kdybych pro tebe byl doopravdy vším, tak by ses k Nickovi nevracela." řekl jedovatě. "Fajn!" vstala. " Odcházím."
Kráčela ke dveřím a byla překvapená, když se jí nesnažil zastavit. Skoro jí to ublížilo. Vyšla ze dveří, aniž by slyšela Joshe promluvit jedno slovo. Dobrá nepotřebuju ho, pomyslela si, i když věděla, že to není pravda. Její EGO bylo ublížené. Naštvaně otevřela dveře od auta, když v tom uslyšela, jak Josh volá její jméno. Stál na verandě a pozoroval ji. "Ale notak Jenn, myslím si, že sme spolu ještě nedomluvili." volal na ní.
----------------------------
"Chápeš, odkud pocházím ne?" řekl po 20 minutách plného povídání si o té věci.
"Jop." řekla vážně. "Fakt se ti omlouvám, že si musíš kvůli mě, procházet tímhle svinstvem. Zasloužíš si o tolik lepší." Nesouhlasně zavrtěl hlavou. "Ne. Ty jsi to, co chci a počkám si na tebe." "Ne to nedělej. Najdi si nějákou fajn holku a buď s ní šťastný. Třeba to pak bude váž-" náhle jí přerušil, když jí nečekaně políbil. "To proto počkám" odpověděl s úsměvem.
"Přála bych si, aby si nečekal, i když se mi tolik líbí to naše líbání." "Nepotřebuješ Nicka." řekl a začal jí líbat na krk. Nezastavila ho, protože se jí to líbilo. "Ale potřebuju ho." protestovala. "Myslela sem, že mě v tom podporuješ." "Bohužel ano." řekl a začal jí hladit po tváři. Vzala si jeho ruku do té své, protože věděla, že je teď nevhodné, aby jí takhle hladil.
"Ani netušíš, jak moc to pro mě znamená." řekla potichu. "Jo to si taky myslim. A navíc si i myslim, že nikdy úplně nepochopim i tebe." "Je to tak lepší." usmála se trochu. Ještě jednou ho na dlouhou dobu políbila. Odešla, aniž by se rozloučila. Josh za ní nešel......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama