Part 36

11. června 2012 v 22:27 | JustBee |  Fanfiction
O několik hodin později sedí Jenn ve svém autě před Joshovým domem a rovná si vlasy. Volala mu, chtěla se sejít a promluvit si s ním. Věděla, že bude muset být naprosto upřímná alespoň k jednomu ze svých kluků a v záchvatu totální šílenosti se rozhodla pro Joshe.
Uviděla ho, jak vychází, usmála se a vystoupila z auta. Cítila se nesvá, když šla k jeho verandě, věděla, že jí pozoruje. Opět se usmála, byla si více méně jistá tím, že tato konverzace může rozhodnout i to, jak se bude její život nadále odvijet.

"Ahoj." řekla stydlivě, otevřel dveře dokořán, aby mohla vejít. "Ahoj." odpověděl.
O několik minut později seděli u něj na gauči. "Takže.." řekl po chvilce ticha, aniž by se na ní podíval. "Takže.." zopakovala rozpačitě a rukou si poklepávala na noze. "Co se děje Jenn?" vysoukal ze sebe konečně a pohlédl jí do očí. Zavrtěla hlavou, když si uvědomila, že na to musí odpovědět. "Joshi..." začala, ale najednou se vše, co si tak pracně připravila v hlavě, vypařilo jako pára nad hrncem.
"Nesnáším, že zrovna tohle musím udělat Jenn, ale uvědomuješ si, že to není fér vůči mě i Nickovi?" zeptal se a díval se jí na obličej. Zamrkala a snažila se pochopit, o co přesně jí to Josh žádá. "Fakt se mi nechce nutit tě si vybrat mezi námi, ale musíš to udělat. Když to nebudu já, tak mi to řekni, potřebuju se posunout dál." Jenn o tom chvilku přemýšlela. Ať už řekne cokoliv, může to Joshe potěšit nebo mu to ublíží. Mrkala na něj v naději, že své ultimátum odvolá. "Jenn, já už v tomhle nemůžu dál pokračovat. Miluju tě." řekl přísně.
"Joshi.. Já teď prostě nemůžu." "Ty teď nemůžeš? Tak mi teda potom řekni, kdy budeš moc Jenn. Nemůžu na tebe čekat navěky. Těhle posledních pár týdnů, jsem byl nejšťastnějším mužem na světě. Pokud si to necítila stejně, tak o čem se tu teď bavíme?" poukázal z ní na sebe. "Joshi.. Není to tak jednoduché.. Není to prostě takové..." snažila se utvořit jednotnou myšlenku, ale nedařilo se jí to.
"Pokud to nebudu já, tak bys mi to měla dát vědět." řekl nakonec. Jenn by i řekla, že měl celkem blízko k pláči. "Joshi.." zastavila se na chvilku, aby v hlavě utvořila normální myšlenku. "Jde jenom o to, že Nick a já sme spolu už docela dlouho. Znám ho, sem na něj zvyklá... Víš co tím myslím?" "Jo." "Ale to co mám s ním..." "Ano" "je rozdílné, než to co mám s tebou." dodala. "To v dobrým?" "Je to prostě jiný." "Oh..." "Oba ste pro mě doopravdy důležití." "Jo vypadá to tak..." dodal naštvaně.
"Tohle nedělej." "Co nemám dělat?" podíval se na ní a vypadalo to, že je vyčerpaný a unavený.
"Joshi.. Měla bych jít." postavila se. Byla na sebe naštvaná, nechtěla takhle utíkat, ale co jiného jí zbylo, když ani sama přesně nevěděla, co chce. "Jenn, jestli odejdeš těmito dveřmi, nastoupíš do auta a odjedeš, tak budu předpokládat, že mezi námi je konec."
"Zatraceně Joshi! Já nevím, co cítím. Miluju tebe i jeho! Jak si podle tebe mám mezi váma vybrat?! Oba mě milujete, takže někomu tu stejně zlomim srdce. Nechci riskovat naše přátelství, kvůli tomuhle vztahu. Jsem prostě blbá Joshi. Jsem prostě blbá a ty si nezasloužíš jenom tady čekat na to, až si já promyslim, co chci. Ani nečekám, že něco takového uděláš. Jsem prostě takhle debilní!"
"Jenn uklidni se!" řekl a také vstal. Objal ji a cítil, jak se její hněv promítá na jejím těle. Byla hodně rozčilená. "To je v pohodě. Promiň, že ti to dělám." omlouval se. "Ne Joshi, to já se omlouvám.. Tobě, Nickovi i sobě. Tohle všechno je jenom moje zasraná vina. Miluju tě Joshi." hlavu měla na jeho rameni. Byl zticha, zvedla svou hlavu a pohlédla na něj. "Nechci tě ztratit Joshi."
Natlačil jí na protější zeď. "Dokaž to." dořekl a přitiskl své rty na ty její.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama