Part 35

10. června 2012 v 21:12 | JustBee |  Fanfiction
Bylo ráno a do Jennina pokoje vnikala sluneční záře. Pootevřela oči, protáhla si ruce a trochu zasténala ve snaze se vzbudit a probudit k životu i své svaly.
Podívala se na hodiny, které ukazovali 10:24. Milovala, když si mohla takhle přispat. Natáčení X-Menů bylo naplánované až na Leden, takže měla asi tak měsíc volna.

Než vešla do koupelny, tak zapnula telefon. Když se vrátila, tak zklamaně zjistila, že jí nepsal Josh ani Nick. Ale zase nebyla tak překvapená, že by se jí ozval někdo, ke komu se chovala spíš jak k mazlíčkovi, než k mužům s city. Podívala se na poslední SMS, kterou ji Nick napsal. Kdykoliv si budeš chtít promluvit, tak se ozvi.
Asi by mu měla zavolat. Dala si týdení pauzu od obou, aby si to v hlavě mohla srovnat. Všechno co ale stihla během 4 dnů bylo, že spala do 10 a že snědla čokoládové dorty o její vlastní hmotnosti. Záměrně se tomu vyhýbala a teď neměla ani tucha, co dělat v její situaci s Nicholasem Houltem a Joshuou Hutchersonem.
Josh jí před několika dny taky napsal. Tak jak to teda bude Jenn? Ignorovala to, protože si myslela, že si to stihne promyslet do několika dnů. Jenže na nic nepřišla a on už pak nenapsal. Alespoň by mu měla dát najevo, že žije. Asi si myslel, že ho ignoruje a pravděpodobně ji za to nenáviděl. Rozhodla se proto odepsat. Tak asi dobrý ne?
Telefon si vzala sebou do kuchyně. Pustila si muziku a začala si připravovat snídani. Během čekání, až se jí dodělají vajíčka, začala tančit ve svých kraťounkých šortkách a o jedno číslo menším tričku, které odhalovalo její opálené bříško. Možná měla zůstat sama, bylo to mnohem méně stresující. Měla už snědené vajíčka s ovesnou kaší a rozhodla se to ještě doplnit malinami. Po týdnu, kdy prakticky jedla jenom tuky a cukry, se mohla aspoň pokusit jíst zdravě. Jenže na koho by se snažila stejně zapůsobit?
Během jídla se podívala, jestli jí nepřišla sms. Josh neodepsal. Zamračila se, jenže co upřímně mohla čekat? Že jí hned s radostí napíše a odpustí jí to, jak se k němu posledních pár týdnů chovala? Ne, chovala se jako doopravdová mrcha, a tak teď čelila tomu, co si zasloužila.
Dojedla, dala nádobí do myčky a rozhodla se zavolat Nicholasovi. Pokud s někým měla mluvit, tak to byl asi on. Vyťukala jeho číslo, a když to zvedl, tak zněl unaveně. "Ahoj Jenn." "Ahoj Nicku, jak se máš?" "Dobře, co se děje?" "Jenom mě zajmalo, co máš v plánu na dnešek. Nešel bys na kafe nebo tak něco?" Slyšela, jak si zývl. "No, čas mám až od 4 a už v 6 mám tiskovku, dáme něco v tom volnu?" "A budeš to všechno stíhat?" "Jo jasně. Sejdeme se v Gino's Deli?" "Jo to zní dobře, co takhle v půl 5?" "Fajn. Tak v půl 5 se uvidíme."
Oba zavěsili a ona se cítila lépe. Třeba se jí podaří všechno vyřešit dřív, než sama doufala, alespoň s jedním ze svých kluků. Ale to ukáže jenom čas.
------------------------
Když přijížděla k Deli, uviděla Nicholasovo auto a byla ráda, že nepřijela jako první. Díky tomu to vypadalo, že není tak zoufalá. Né, že by díky Nicholasovi byla zoufalá, jenom prostě byla radši, že tam není jako první. Navíc to díky tomu nebylo tak trapné.
Uviděla ho, jak je opřený vzadu o zeď a čte si menu. Přišla k němu a s úsměvem do něj šťouchla. Oplatil jí to, což bylo dobré znamení. Usadili se a objednali si. Nick si dal krůtí sendvič a Jenn salát.
"Takže co se děje Jenn?" zeptal se, když klasické tlachání opadlo. "Chtěla sem se tě zeptat na to samé." "Fajn, tak co kdybychom začali s tím, co se stalo na Novém Zélandu?" Nick nepatřil mezi lidi, co by se takhle přímo vyptávali, ale po tom čemu ho vystavila Jenn, se nikdo nemohl divit, že už ho nebavilo chodit kolem horké kaše.
Povzdychla si, protože věděla, že to bude náročná konverzace. "Co přesně chceš vědět?" "Tak třeba tou částí, kde si ojela Joshe?" zeptal se, ale nebyl naštvaný, jak Jennifer očekávala, že bude. "Bože. Přestaň to říkat takhle, zní to fakt hnusně. Bylo to komplikovanější, než jenom tohle." "Tak to aby si začala od začátku."
Na chvilku se odmlčela. Nechtěla mu říkat úplně všechno. Nezasloužil si to a Josh taky ne. Byla to její chyba, že teď byly v takovéhle situaci. Přála si, aby dokázala ovládat své emoce a tím pádem se nedostávala do takovýchto problémů. Budu nekonkrétní, rozhodla se. "Podívej Nicku, řeknu to takhle. Byla sem osamělá a zranitelná. Zajmala sem se o Joshe a ty a já už sme se rozešli. Emoce mě dostali, ale to neznamená, že tě nemiluju." "Takže to byl kámoš na sex." "Ne." plakala frustrací. Žena za pultem zavolala jejich číslo a Jenn vstala a šla pro to, co si objednali. Nešel s ní. Snažila se uklidnit a pozbírat. Když se vrátila, tak nemohla jíst, dokud neřekla, co potřebovala. "Nicku, poslouchej mě. Miluju tě, ale rozešli sme se, což mi dalo právo vídat se s kým sem chtěla. A já chtěla být s Joshem, tak co je na tom tak špatného?" Jedl svůj sandvič a nedíval se jí ani do očí. Očividně přemýšlel nad tím, co řekla. "Vážně tě miluju Nicku a chci nám zkusit dát další šanci, protože jsi ta nejlepší věc, která mě v životě potkala." Prsty bušil do stolu. "Já nevím Jenn. Jak mi chceš zaručit, že se to nestane znovu? Vždyť s ním tolik pracuješ." "Tím si jistý být nemůžeš." přiznala. "Ale ani já si tím jistá nejsem. Jenže co by to bylo za vztah bez důvěry?" "Po tom všem ti mám věřit?" Pokrčila ramena a přikývla.
Dojedl své jídlo a mrkl na hodinky. "Už musim jít Jenn, chtěl bych to znovu zkusit, ale to co si provedla mi doopravdy ublížilo. Musím si to promyslet. Můžeme se sejít zítra?" "Jo můžem." odpověděla stroze. Naklonil se k ní a políbil ji na tvář. "I když to nevýjde, tak budeme přáteli že?" "Samozřejmě." Odešel a nechal jí tam i se salátem samotnou. Vyndala si telefon a snažila se zaměstnat. Srde se jí zastavilo, když uviděla, že jí odepsal Josh. Já nevím sme v pohodě? Super, další kluk se kterým musela urovnávat věci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama