Part 34

10. června 2012 v 18:04 | JustBee |  Fanfiction
"Nicku?" zvolala do svého telefonu.
"Je-k-si?" "Nicku, vypadáváš mi. Jsi u okna?" křičela, ale pak si uvědomila, že na ní každý zírá, zahambeně se usmála a otočila. "Nicku?" "Jenn, já-" "Nicku snaž se mi říct, kde si, nebo mi napiš." řekla rozčíleně. "Já-u--." Jenn to už rozčílilo natolik, že zavěsila. Zrovna vystoupili z letadla a Josh byl na záchodě, což jí dalo čas ozvat se Nickovi a zjistit, kde na ní čeká. Telefon jí zavibroval, když jí Nick napsal. Čekám na tebe u odbavování zavazadel. Už se na tebe těším.

Opřela se o zeď. Nebyla si jistá, jak se má s Nickem přivítat po tom, co se s ním takhle rozešla přes telefon a navíc si užívala sex s Joshem. Samozřejmě o téhle části s Joshem Nick nic nevěděl, radši by to tak zachovala, ale věděla, že to je prakticky nemožné, protože byla otevřený člověk a nerada lhala. Jediné co jí drželo nad vodou bylo pomyšlení, že se napřed s Nickem rozešla a až pak si začala s Joshem. I přestohle teď byla nesvá.
"Připravená?" zeptal se, když za ní přišel z pravé strany. Překvapil jí. "Um, Jop, Nick na mě čeká u odbavování." řekla rozpačitě, nevěděla, jak to má vyjádřit. Ona sama nevěděla, jestli je natěšená, nervózní nebo vystrašená. Žaludek to prožíval s ní, takže si chvilkama připadala, že bude každý moment zvracet.
"Fajn. Můj odvoz už tu taky je." Nevyhnutelná přestávka v jejich vztahu přišla. Ani neveděla, jak se má zachovat v téhle situaci a jak uchopit pocity, které cítila ke svým klukům. Jenn se rozhodla, že to bude ignorovat a doufala, že to Josh nevytáhne. Měla štěstí, protože Josh to nevytáhl.
Když už byly na odbavování, Jenn spatřila NIcka. Váhavě se podívala na Joshe a trochu se usmála. "Jdi. Počkám na naše věci." řekl jí.
Přikývla a spěchala za svým ex-přítelem. Když jí spatřil, usmál se a rozpjal ruce. Políbil jí na tvář a ona musela překonávat chuť, která v ní klíčila. Chtěla ho políbit na rty a cítit jeho ruce na svém krku. Zasáhlo jí to, jako dlaždicová kostka do obličeje, když si uvědomila, jak moc jí chyběl. Něco v ní s tím nesouhlasilo. To něco chtělo Joshe. "Jenn, tolik si mi chyběla." říkal a stále jí objímal. Na její tváři se objevil široký úsměv, při kterém byly vidět i její zuby.
"Nicku jak ses měl?" zeptala se. "Dobře, dobře." odtrhli se od sebe." Měl sem hoodně práce." naznačil jí, že ani po jejich rozchodu se neměl čas válet. "Bože, já taky. Chyběl si mi." podotkla a znova se k němu přitulila s tím, že tentokrát vnímala i jeho vůni. Zavřel oči a užíval si pocit, že jí má opět v náručí.
Konečně jim došly zavazadla a Jenn divně objala Joshe na rozloučenou. Pak následovala Nicka na parkoviště. "Takže co si dělal?" zeptala se mimořečí, když si sedala do auta. Neptala se, protože by jí zajimalo, jestli se viděl i s dalšíma holkama, i když někde v srdci doufala, že to tak pochopí. "Natáčel sem, staral sem se o mamku, je totiž nemocná." Jenn pocítila nával viny, že se za celou tu dobu na ní ani jednou nezeptala, měla jí i dost ráda. "A je v pořádku?" zeptala se opatrně. "Eh, no pomalu ale jistě ano." Jenn si dělala pohodlí v autě, tohle bylo mnohem víc divný, než si myslela, že bude. "A co si dělala ty?" zeptal se a Jenn si to pečlivě promýšlela, nechtěla na sebe vytvořit past. Dala si záležet, aby na sebe nepráskla, že strávila spoustu času jenom s Joshem. "Jsem ráda, že už sme dotočili. Bylo to sice méně přísné, ale zato větší nuda, jelikož tam byly starší, než sem já." Když to dořekla, tak se v mysli zasmála. Pokud počítám, jako nudu i to, že byl ve mě Josh....
"Je mi to jasný." řekl přísně, až se na chvilku bála, že svou poslední myšlenku prohlásila nahlas. "Máš hlad?" zeptal se. "Aaaano." vydala ze sebe radostně. "Super já taky." řekl s úsměvem. Ten úsměv poznávala, začínala cítit, že by tohle mohlo fungovat. Jenom ještě nevěděla, jakým směrem se to bude odvijet.
---------------------
Když dorazili do restaurace, tak Jenn pochopila, jak moc je unavená. Let, čekání na zavazadla, očekávání toho, jaké to bude s Nickem jí vyčerpalo víc, než čekala. Žaludek se ozíval víc, než její únava, jako vždy a tak si objednala velký talíř těstovin. Když už dojídala své těstoviny, tak Nick přerušil ticho, které panovalo, když jedli. "Jak se má Josh?" zeptal se lhostejně. "Jo má se dobře. Je taky rád, že už je to za náma." byla na sebe pyšná, že řekla jenom to nejdůležitější, ale už si nebyla tak jistá se svým výrazem v obličeji.
"To je dobře, zrovna sme spolu moc nemluvili." nadzvedl své obočí, jako kdyby si uvědomil, že se mu Josh asi vyhýbal. Jenn se trochu zasmála a vrátila svou pozornost těstovinám. "Někdy bysme se všichni měli sejít a pokecat." řekl ve snaze jí pomoci v tom, aby se cítila dobře. "Huh?" vydala ze sebe a podívala se na něj. "To zní jako dobrý nápad." dodala rychle.
Nick si určitě všiml toho, jak zaváhala. "Je mezi váma všechno v pohodě?" zeptal se a díval se na ní, jako kdyby celý den vedl přesně k téhle části rozhovoru. "Jo?" odpověděla, ale k její smůle to vyznělo spíš jako otázka. "Stalo se snad něco?" položil svou kreditku na účet, aniž by se podíval, jaká je cena. Snažila se nelhat a tak v hlavě chvíli volila svá slova.
"Co? Josh a já sme v pohodě." řekla, vlastně víc než v pohodě, když si vzpomněla na to, jak vášnivou noc spolu prožili. "Červenáš se." poznamenal, když číšník odnesl kreditku. "Co?" Ne, To není pravda." řekla a snažila se kontrolovat barvu své kůže.
Nick zůstal na pár minut potichu. Kousal se do rtu a pravou ruku měl zavřenou v pěst. Věděla, že se snaží nepřehánět. Znala ho tak dobře, že věděla že jí nebude hned takhle obviňovat. Číšník vrátil Nickovi kreditku a popřál jim hezký večer.
"Nicku sem unavená. Jdem." řekla, sebrala svůj svetřík a kabelku. Vstali a šli stále za ticha k autu. Když dojížděli k jeho domu, tak to vypadalo, že se uklidnil. Jenn to jenom víc znervóznilo. "Chyběla si mi. Zůstaneš na noc?" zeptal se.
"Jsem unavená Nicku. Doopravdy. Dnes bych radši zůstala doma sama." řekla upřímně. Nebylo nic špatného na tom být doma sama ne? "Co za tim je?" zeptal se. "Co? Nic, jsem prostě jenom unvanená. Navíc si nemyslím, že je nejlepší nápad s tebou strávit noc, když sme se rozešli." dořekla a hned litovala, že to řekla. Určitě mu to ublížilo, protože několik dalších minut byl potichu a sjel na cestu, která vedla k jejímu bytu. "Je to kvůli Joshovi?" Jenn nevěřila, že se zeptal takhle přímo. "Ne." odpověděla. "Jenn šukala si s nim?" dořekl naštvaně. Vykolejilo jí to. Byla úplně vedle s tím, že by to na ní Nick takhle přímo někdy vybalil. A jeho vulgární jazyk jí překvapil. "Nicku-" byla unavená a mozek jí už vypínal. "Řekni mi pravdu Jenn, já ji snesu." Chvilku přemýšlela nad tím, co říct může a co by neměla. Její mozek nechtěl tolik přemýšlet, když už byl tak blízko pohodlného polštáře. Věděla, že teď to musí zahrát.
"Nicku, Josh a já..." začala a najednou pociťovala touhu být totálně upřímná. "...máme komplikovaný vztah." rozhodla se, že detaily si nechá pro sebe, nechtěla, aby o ní Nick věděl všechno. "Pokračuj." vybídl ji. "My.." mozek protestoval." My sme to spolu zkoušeli po tom, co sem se s tebou rozešla." nebyla si jistá, jestli to dávalo smysl, ale věděla, že to říct musí. "A jak to šlo?" zeptal se sarkasticky. Byl rozčilený. "Nebylo to špatný." ujelo jí z pusy. Usmívala se a teď se snažila ho smazat co nejdřív. "Co to kurva." řekl rozčileně a rukama si vybijel zlost na volantu. "Co to kurva Jenn?" zeptal se rozčileně. Slzy se jí začali nahromažďovat v očích, ale rozhodla se, že se udrží a neztratí se. "Máš ho radši než mě?" zeptal se. "Nicku, vy dva ste jako den a noc takže já-" "Jenn, nemůžeš nás oba vodit takhle za nos." přerušil ji. Otevřela dveře a vystoupila, potřebovala čerstvý vzduch. "Jenn neodcházej, ještě sme spolu nezkončili." "Ale Nicku-" "Dáváš mu předemnou přednost?" viděla, jak mu slzy stékají po tváři. "Ne Nicku, teď nikoho nevybírám. Chci spát." řekla a vyndala si z auta věci. "Jenn-" zavolal, když bouchla dveřmi. " Já to potřebuji vědět." nemohl si pomoci. Přišla k jeho okénku.
"Pořád tě miluju." odpověděla jednoduše a políbila ho. Jakmile docházela do svého bytu, tak si už nebyla jistá vůbec ničím.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama