Part 33

9. června 2012 v 22:33 | JustBee |  Fanfiction
Oba sebou při zvuku spínače škubli. Oko profesionálního foťáku jim říkalo ahoj, k jejich překvapení za ním nestál uslyzlý paparazzi ale mladá holka. "Panebože! Já Vás tak miluju." zapištěla holka nadšením. Jennifer se na ní usmála, aspoň, že to nebyl paparazzi. "Mohla by si prosímtě smazat tu fotku?" řekla milým hlasem. "Ne! Počkejte až to uvidí mí přátelé! vypištěla. "Dáme ti peníze, když to smažeš." řekl Josh. Dívka zvedla své oči od foťáku. "A kolik mi dáte?" "Mám u sebe 50 babek." řekl, vyndal to z peněženky a mával s tím před ní.

Prohlížela si to a chvilku nad tím přemýšlela. "Když to dáte na 100 tak to beru." Josh se rozpačitě podíval na Jennifer, která jenom pokrčila rameny, protože u sebe hotovost nenosila. Musela na rychlo s něčím přijít, protože jinak by během chvilky byla ta fotka na netu a musela by milionu lidí vysvětlovat, o co šlo. Kdyby ta fotka vyšla najevo, už by jí nikdy nerespektovali v Holywoodu.
Najednou se jí v hlavě zrodila myšlenka, o které věděla, že bude na 100% fungovat, i kdyby jí neměli dát ani dolar. Josh s tím rozhodně nebude souhlasit, ale udělá to pro ni. "Josh ti dá pusu." promluvila na to děvče. Hodila na Joshe pohled, který řikal, věř mi. On jenom protočil oči v sloup. "Když smažeš tu fotku, tak tě Josh políbí a já to navíc vyfotim. Pak ti podepíšeme, co budeš chtít a to potom budeš mít, co ukazovat kamarádů." Dívky obličej se rozzářil, ale snažila se uklidnit a dala ultimátum. "Bude to na pusu a ještě dostanu i to 50." Jennifer s tím souhlasila a Josh rozhodil ruce ve snaze na obranu.
Oba vstali od stolu a dívka Jenn půjčila svůj foťák. Ta okamžitě smazala tu inkriminující fotku. Byla tam s Joshem, jak ho drží za svetr. Jejich rty se jen mírně dotýkali a Josh se usmíval. Škoda, že sem to musela smazat. Byla to roztomilá fotka, pomyslela si Jenn. Foto bylo smazáno, psal display foťáku.
---------------------
"Krize zažehnána." řekla, když odcházeli z restaurace. "Nesnášim tě za to, že si mě donutila to udělat." strčil do ní hravě. "Zachránila sem nám život, uvědomuješ si to?" "Jo. Ale myslím, že mi dlužíš pusu." vyjel po ní a ona ho odstrčila. "Sme na veřejnosti Einstaine." "Takže až se vrátime do hotelu?" zeptal se se zvednutým obočím. "Nespoléhej na to." odvětila, i když lhala. Měla v plánu ho políbit, až se tam vrátí, ale ráda ho škádlila. "Teď mě vem do hotelu."
Zpátky v hotelu, když už nastupovali do výtahu jí chytil za ruku a mírně jí políbil na krk. "Omlouvám se ti za dnešek." zašeptal do jejího ramene.
"Neomlouvej se. Byla to docela sranda, i když to byl stres." "Takže bysme se měli na veřejnosti chovat takhle častěji jo?" "To né, moje publicistka by mi za to natrhla zadek rychleji, než by si stihl říct švec." "Co? Ty si z Kentucky?" smál se. "Ty si tohle nikdy neslyšel? To řikaj furt naši." "Notak to sem doopravdy nikdy neslyšel. Můj děda si taky něco řikal, ale už nevím co."
Výtah už signalizoval, že jsou v jejich patře. Jennifer čekala, že jí pustí, až vystoupí. Jenže to nebyl Joshův styl. Nikdy by jí nepustil, líbilo se jí to a vychutnávala si to. Zastavil se před svými dveřmi "Chceš si dát něco k pití?" Jennifer nesouhlasně vrtěla hlavou "Ještě si musim dobalit." "Ale notak. Jeden drink." prosil jí. "Ne Joshi. Myslím to vážně."
Naklonil se, začal jí líbat a jí se z toho podlamovala kolena. Ten pocit jeho rtů na jejích byl pro ní drogou. Natlačil jí na zeď. Milovala, když přebíral vedení.
Ne tohle nedělej. Radil jí mozek.
Cítila, jak se jeho ruce začínají pohybovat pod jejím tričkem. Jeho dotyky jí dokázaly vždy tak vzrušit.
Ne. Tohle se nesmí dnes večer stát!
Dala jeho ruce pryč, i když si přála, aby nemusela. Jenže takhle to bylo pro její dobro lepší. "Joshi dneska ne." vydechla a odsunula ho. "Ale notak Jenn ještě jednou předtím, než odjedem.." "Sex je sex. Joshi. Je stejný na Novém Zélandě i v USA." "Takže si to rozdáme, až budem zpátky doma?" řekl nadšeně. "Pomalu chlapče. Stále mám Nicka pamatuješ si?" "Zapomeň na něj." zamumlal, když zabořil svou hlavu do jejích prsou. Projela mu rukou v jeho blond vlasech. "Nemůžu." Zvedl svou hlavu a řekl "Miluju tě Jennifer Lawrence. " Nechtěla mu na to odpovídat, nechtěla lhát ani mu zlomit srdce, proto se k němu naklonila a políbila ho.
Ovládej se Jenn. Nenech to zajít ještě dál. Odtáhla se od něj, když už cítila, že přichází o kontrolu. "Uvidíme se ráno." ......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama