Part 32

9. června 2012 v 20:59 | JustBee |  Fanfiction
Následující 2 týdny utíkali mnohem pomaleji, než si Jenn myslela, že je vůbec možné. Jennifer řekla Joshovi, že mezi nimi teď nic probíhat nebude. Naštěstí to pochopil a o nic se nesnažil. To poslední, co by teď potřebovala, byl skandál.
Vysvětlila Joshovi plný rozsah vztahu mezi ní a Nickem. Řekla, že je pravda, že se rozešli, ale rozhodli se si o tom promluvit a zkusit to spolu znova. Josh jí prosil, aby jim dala aspoň šanci, než se vrátí k tomu, co jí je pohodlné. Nedala si říct.

"Zítra je poslední den natáčení. Dáš mi šanci tě aspoň vzít i na poslední rande?" zeptal se a chtěl jí políbit. Ona se oddtáhla, nebylo to správné. Nebylo to správné vůči ní, Joshovi i Nickovi. Na nabídku však řekla ano. "Teď ne Joshi." dodala. Asi pochopil, protože se odtáhl a kýval jí na to.
"Příjdu si pro tebe kolem 8. Teď si ale musim jít zabalit všechny svoje krámy." smál se a otevřel dveře od svého pokoje.
Když už byla Jenn sama ve svém pokoji, usmála se nad myšlenkou randění s Joshem. S ním byla doopravdy šťastná. Uvažovala nad tím, co myslel, když říkal, že je s Nickem, protože je to pro ní pohodlnější. Přemýšlela nad tím i před natáčením, ale pak přestala, protože už jí to nebavilo.
Začala si vyndavat věci ze skříně a házet je na postel. Když už byly všechny věci venku, tak je opatrně složila a vložila do kufru. Vlezla do sprchy, aby se naposled vykoupala a dodělala šampon. Alespoň o jednu věc míň k balení, pomyslela si a vyhodila prázdnou lahvičku. Všechny věci z koupelny sebrala a zabalila do ručníku. Vyšla a viděla, že už jenom půl hodina jí dělila od rande s Joshem.
Všechno hodila na postel a začala se soustředit na to, jak vypadá. Během 20 minut byla oblíknutá, měla na sobě pruhované tričko a jeany. Make-up si udělala jednoduchý. Měla unavené oči a nic na tom nezměnila, ať už se snažila sebevíc. Byla unavená. Byla unavená z dramatu, z kluků, z natáčení i z Nového Zélandu. Jenn milovala svou práci, jenže občas to bylo moc i na ní. Hlavně u fyzického filmu jako byl tenhle. Prakticky furt musela utíkat, něco házet a překakovat věci.
Najednou někdo zaklepal. Otevřela a byl tam Josh. Ústa se jí zkroutila do neúmyslného úsměvu. "Někdo je rád, že mě vidí!" vyhrkl ze sebe s úsměvem. "Jdeš dřív." okomentovala to, jako by neslyšela to, co před chvilkou řekl. "Vždy je lepší přijít dřív, než-li později." připomněl jí a vešel dovnitř. "Už máš zabaleno?" zeptal se. "Ne jenom oblečení a ty?" "Skoro už jo. Vlastně si nikdy nevybaluju, takže mi to ani nezabírá moc času." "Žiješ v kufru." okomentovala to s úsměvem. "Můžem jít?" zeptala se. "Umírám hlady." odpověděl a odešli z pokoje.
----------------------
Po žádosti o místo, kam nebylo vidět, se usadili u stolu. Když Josh nechápal, proč to udělala, tak mu to Jenn vysvětlila. "Jsem ráda, že tu s tebou sem, ale poslední věc, kterou potřebuju je, aby mě a tebe viděl Nick na rande z nějákých paparazzi fotkách." Ublížilo mu to, ale pochopil to. "Měli bychom být pouze 2 kamarádi na večeři...." podotkl. "Joo při svíčkách a u stolu pro dva..." odsekla a ukázala na výzdobu. Josh se zasmál a začal si vybírat jídlo.
----------------------
Když už měli skoro dojedeno, tak se Josh zeptal Jenn, jestli chce i dezert. Jenn nadšeně přikývla. "Já taky... Copak si dáme?" prohlížel si menu. "Ne, ne. Já si dám svoje vlastní." prohlásila a dívala se na výběr. "Dobře, jak chceš. Asi si dám tenhle." řekl a ukázal na jablkový koláč se zmrzlinou. "Já to vidim na něco čokoládovýho." podotkla a ukázala na pěnu v menu.
----------------------
Během několika minut jim byly dezerty doneseny. Jennifer ten svůj spořádala během 5 minut. "Tys to do sebe vdechla!" řekl Josh pobaveně. "Tomu se říká talent." přiznala svou barvu a oči měla přilepené na jeho koláči. "Jestli chceš dojíst i to moje, tak můžeš. Už stejně nebudu." řekl a ukázal na svůj koláč. Rychle ho popadla a nabodla do něj svou vidličku. Nabrala si kousek ještě horkého koláče a zmrzliny též. Ještě neměla dojedeno, když přišel účet. Omluvila se za to, že měla dezert sama pro sebe a nabídla se, že to i zaplatí. "V žádném případě! Tohle je rande a já sem gentelman." ušklíbl se a položil svou kreditku na účet. "A já sem troll, co toho tolik sní." smála se a napijela se vody. V tu chvilku si hrála pod stolem s jeho nohami. Zjistila, že je šťastná až moc šťastná. "Jenn, máš tu ještě zbytky zmrzliny a skořice." smál se a ukazoval na její rty. Ona se tomu taky smála a stihla do toho ještě říct "Tak to aby si to olízl." "Nepokoušej mě. Víš, že to asi udělám." řekl s úsměvem. "Tak na co čekáš?" našpulila své rty v očekávání.
Vstal, naklonil se, políbil jí a ještě se snažil, aby si nezapálil tričko od svíčky. Otáhl se zpět, ale Jenn si ho přitáhla zase k sobě. "Ještě sem s tebou nezkončila..." a políbila ho znova.
Najednou je osvětlil blesk a vzduchem se šířil zvuk spouštěče, který mají foťáky. Vypadalo to, je byli zvěčněni nějakým paparazzi.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama