Part 30

8. června 2012 v 23:19 | JustBee |  Fanfiction
Tu noc, po tom co se trochu uklidnila, zírala na svůj telefon. Zrovna když sbírala veškerou odvahu zavolat Nickovi, její telefon zazvonil. Byl to Josh. Věděla moc dobře, že bude lepší to zvednout, než ignorovat. "Ano?" "Ahoj Jenn, myslím, že bysme si měli promluvit." Jenn na to nic neřekla, nevěděla ani co. "O dnešku." vysvětlil." Asi by bylo lepší, kdyby si přišla a promluvili bychom si z očí do očí." Nadechla se a zavřela své oči. "Joshi.." začala, ale zasekla se, protože neměla ani tušení, co její nebohé srdce chce. "tak fajn. Hned u tebe budu." Rozhodla se, že bude asi moudřejší s ním mluvit dřív, než zavolá Nickovi.

Vstala a otřela si spocené dlaně do jeansů. Byla vynervovaná. Když dorazila k jeho dveřím, objevila, že jsou otevřené. Váhavě vešla a spatřila ho, jak na ní čeká na gauči. "Heej." vypadlo z ní slabě. "Hej ty." řekl. Zavřela dveře, vešla dál a stála tam rozpačitě.
"Můžeš se klidně posadit Jenn." dořekl a poukázal jí na pohovku. Neochotně se posadila. V místnosti bylo šero a Jenn to uspávalo. Celá ta šaráda jí pořádně vysílila a osvětlení jí k tomu, aby skoro neusnula nepomáhalo. "Tak o čem si chtěl mluvit?" dotázala se a on jí za to daroval cynický pohled. "Myslim si, že víš." Jenn se teď dívala na zem a bála se pohnout, nechtěla vidět jeho oči. "O něco se mezi náma rozhodně děje že jo? Protože jestli ne, tak by si mi to měla teď hned říct." díval se na jí upřemně a hlas se mu trochu zvyšoval.
Když Jenn neodpověděla, rozhodl se znovu promluvit. "Jenn je to prosté a dost jasné. Mám tě rád, ale potřebuju, aby si mi v tomhle vyšla vstříc. Nemůžeme mít pořád dokola tyhle chyby, nebo jak to mu chceš říkat." v jeho hlase teď byla zřetelně slyšet zloba. "Joshi, je to komplikované." odpověděla a stále se dívala na zem. "Komplikované?" "Jo Joshi komplikované." "Co je na tom komplikovaného?!" "Nick! Nick je stále v mém životě. Rozešli sme se. Teda snažila sem se to s ním ukončit, jenže jsem tak zmatená. A unavená. A jediné co teď chci, je být zase normální. Už nechci být středem pozornosti." "Jenn tomuhle ale nezabráníme. Je to součástí naší práce!" "Přestaň-" "Nick tě nemiluje tak, jako já. To je podle mě taky dost jasný." "Nekřič na mě Joshi!" "Já tomu jenom prostě nerozumim. Nechápu, jaktože to nevidíš. Jsi pro mě všechno. Jsi moje nejlepší kamarádka. Jsi...." Odmlčel se a konec navíc trochu dokoktával. Byl si tím nejistý.
"Ty jsi pro mě taky všechno." nakonec odpověděla Jennifer. Konečně se na něj podívala. Joshův hrudník stoupal do výšin z toho, jak uvolňoval potlačený hněv. V očích měl divoký pohled. "Jsi tak krásná Jenn! Chci tě celou. Chtěl sem tě včera, dneska a budu tě chtít i zítra. I právě..." nedořekl to, protože se k němu naklonila a vášnivě ho políbila. Zprvu cítila, že to nečekal, ale během chvilky se zapojil. Už nemohla čekat déle, během chvilky si sundala tričko a držela ho za bradu.
Jeho kalhoty byly dole dřív, než se nadála. "Vážně to uděláme?" zeptal se. Dýchal ztěžka, byl v očekávání a natěšený na to, co mělo přijít. Jako odpověď na jeho otázku, mu zajela rukou přímo do boxerek. Cítila, jak v něm probíhá energie. Narovnal se a přejel mu mráz po zádech. "Ou. Pardon za studené ruce." mezi líbáním se mu omluvila a smála se, aby ulehčila atmosféru. On na to nic nedodal, neměl čas. Líbal jí úplně všude. Už si na to i zvykla díky tomu, že tyhle chyby se jim začali stávat poměrně často.
Měla na sobě jenom šortky od pyžama a ukázalo se, že jdou dolu mnohem líp než jeany. Teď před ním klečela, on jí líbal okolo pupíku a držel jí za boky. S mírným zaváháním jí sundal i spodní prádlo. Na panice to vypadalo, že celkem dobře ví, co dělá. "Přesunem to do ložnice." řekla a vstala rychleji, než jí na to stihl odpovědět.
Jakmile byly uvnitř, tak ho Jennifer nahodila na postel. Byla na něm a rozepínala si podprsenku. Vyhrnula mu tričko a ohalila tak jeho opálené břicho. Začala ho líbat na podbříšku. Během chvilky si Josh tričko sundal a srdce mu bušilo o sto šest. Byl neuvěřitelně vzrušený. Všimla si toho, protože byla tak blízko jeho rozkroku. Udělala sexy úšklebek, aby tomu ještě pomohla a během chvilky mu sundala i boxerky.
"Jenn, Jenn počkej." řekl a naklonil se tak, aby dosáhl na stolek. Několik minut tam štrachal a nakonec vyndal kondomy. Ne jeden ale dva. Zamumlal něco, co znělo jako sakra a jeden hodil na zem. Ten druhý teď měla Jenn v ruce. "Pročpak je máš?" zeptala se ho a trochu se smála, i když byl všude cítit sex. Rozbalila ho. "Myslel sem, že s Lucy..." nebyl schopen dokončit větu, když Jenn začala kondom nasazovat. Znovu ho políbila, tentokrát s větší vášnivostí, skoro cítila, jak Joshovi rty hoří touhou.
Noční svit hladil jeho tvář. Bylo to správné. Vůbec to nebylo divné. Líbal jí na klíční kosti a na hrudníku. Jeho horký dech jí příváděl ještě do větší extáze. Cítila, jak se mu pohybují břišní svaly.
Po několika minutách cítila, jak jí tělem projíždí víc a víc extáze. To posílilo její chuť na něj. Párkrát i přes skoro zavřené rty, zavrčel. Vzrušilo jí to víc, než Nick kdy dokázala a přistihla se při tom, že je hlučnější než normálně. Najednou už to nemohla víc vydržet. "Kurva! Joshi!" vykřikla. Oči měla zavřené až skoro v křeči. V krásném opojení se zhroutila na jeho hruď a ztěžka dýchala. Vycítila, že Josh s ní ještě nezkončil, a tak se převalili, takže Jenn teď byla pod ním. Několik minut jí líbal, než začal pokračovat.
Josh držel Jenn za zápěstí pravou rukou. Druhou jí hladil na boku. Cítila se v bezpečí a jeho tělo, jako by se nad ní vznášelo. To, že dělali hlasité zvuky s postelí, jí teď vůbec nezajimalo. Hodila svou pravou ruku na polštář a pevně ho stiskla, byla u vytržení. Její mysl se plavila v radosti, a když ucítila, že i on se udělal, tak jí jeho vzdychy pomohly k dosažení druhého vrcholu.
Slezl z ní. "Doháje Jenn." otočil svou hlavu a podíval se na ní. Usmívala se, takhle dobře se necítila už hodně dlouho. "Joshi.. Páááni." to bylo to jediné, co ze sebe dokázala dostat.
Bezeslov vedle sebe chvilku jenom tak leželi. Poslouchali dech toho druhého, jak se pomalu vrací do normálu. Po chvilce se Jenn otočila a přitulila se k němu. Hlavu si položila na jeho rameno a pravou ruku položila na jeho břicho. Naklonila svou hlavu a podívala se na něj. "To bylo úžasný Joshi." Byla šťastná. Její oči zabrousili na hodiny a podivila se. "Sakra, to už je půlnoc?" sedla si a přikryla své nahé tělo dekou. "No asi mám dobrou výdrž. Řekl bych.." podotkl nadšeně Josh. "Sakra!" zopakovala důrazněji. "Co se děje?" zajimal se. "Zapomněla sem na Nicka." odpověděla a rukou si zakryla oči....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama