Part 29

8. června 2012 v 18:20 | JustBee |  Fanfiction
"Sakra, promiň." řekl Josh, když vešel do ložnice, kde se právě Jenn oblíkala.
"To je v pohodě. Co chtěl?" zeptala se nervózně.
"Chtěl mi říct o nějákém vtipu, co udělali na Woodyho." "Zahrnovalo to sex swing?" "Myslím, že jo." zasmál se. "Dobře pro něj." vrtěla hlavou a chichotala se.
Jenn se na chvíli zastavila. Nechtěla odejít, ale nevěděla, jaký je protokol na chování po přerušení prvního sexu. Domyslela si, že bude asi nejlepší, když odejde. "Joo asi bych měla jít."

Josh se zamračil. "A nezkusíme to znova?" zeptal se, přišel k ní blíž a ruce jí položil na boky. Jeho dotyky byly jako droga, až se jí z toho motala hlava.
"Joshi já-" jeho rty jí přerušily. Líbal jí na krku a ona zasténala z té rozkoše. Teď jí dotlačil až na postel. Ucítila, jak jí roh postele tlačí do nohy, ztratila balanc a spadla na ní.
Lehl si na ní a líbal jí na pusu. Jeho jazyk vklouzl do jejích úst a ona milovala ten pocit, když se střetl s tím jejím. Jeho ruce teď měla pod tričkem. Vyhrnul ho a začal jí jemně líbat na břicho. Nejjemnější byl v oblasti nad kalhotkami, kde věděl, že je o dost citlivější. Teplo zalilo celé její tělo. Byl tak blízko. Rozepl jí kalhoty a trochu je posunul dolů, aby tak mohl prozkoumat její nádherné tělo.
"Joshi-" zašeptala. "Já nemůžu." Jeho tvář se objevila před její "Ale jistě že můžeš." ujistil jí, sundal jí tričko a zabořil svou hlavu mezi její prsa. Zvedla jeho hlavu a začala ho vášnivě líbat. Sundala mu tričko a vracela mu tu slast. Teď ho ona líbala na nahém opáleném hrudníku. Lehce ho kousala do ramene a náhodou zachytila víc kůže než chtěla. "Au." zvolal a díval se na ní nedůvěryhodně. "Sexy co?" řekla mu rozpačitě. "Jsi ta nejvíc sexy věc, kterou sem kdy v životě viděl." řekl a už byl zase na ní a líbal jí.
Zase někdo zaklepal na dveře. Jennifer to slyšela a čekala na to, co udělá Josh. Buďto to neslyšel, nebo se rozhodl to ignorovat. Nic se delší dobu nestalo a tak ho nechala, ať jí líbá znova. Zase někdo klepal. "Joshi, dveře." zašeptala mu do ucha. "Ignoruj to!" zabručel a kousal jí do ramene. "Mohlo by to být důležité." protestovala Jennifer. Podíval se na ní s hravostí v očích, která nahradila touhu. "Nechci tě znova ztratit."
Slyšeli, jak se otevřeli dveře. "Joshi?" byla to Beth, která měla vždy hlavní klíč, pro bezpečnostní případy. "Do prdele!" zaklel. "Hned tam budu!" zakřičel hned na to.
Jennifer se na něj usmívala. Připadalo jí to vtipné, i když to brala smrtelně vážně. "Konstelace hvězd tomu dnes nepřála." "Prosím, nikam neodcházej." žádal jí, když z ní slezl, bral si svoje tričko ze země a odcházel z pokoje. Slyšela, jak se spolu vítali, a když odcházeli z pokoje. Po zabouchnutí dveří už nic neslyšela. Sedla si a usmála se. Bylo to tak blízko.
Sebrala své tričko ze země, oblékla si ho a hned po tom si zapla kalhoty. Odešla do koupelny a podívala se na sebe do zrcadla. Vypadala celkem dobře. Make-up, který měla, zůstal neporušen i po tom všem, co se dnes dělo. Neměla na sobě příliš silnou vrstvu, za což byla ráda. Její dlouhé tmavé lokny jí padaly na ramena, rozhodla si je dát do ohonu. V tuhle chvíli jí Josh chtěl tak moc, že by bylo úplně jedno, jak má vlasy.
Konečně se rozhodla odejít. Jestli Beth hledala Joshe, tak byla docela velká šance, že si pro ni příde taky. Usmála se při pomyšlení, jak se dnes zblížila s Joshem - a hned dvakrát! Možná to bylo znamení, že by spolu neměli mít sex. Technicky vzato by neměla spát s nikým, když se rozešla s Nicholasem, kvůli tomu, jak by na ní koukala veřejnost. Ale když k sobě měla být upřímná, tak na světě nechtěla víc nikoho jiného než Joshe.
Po několika minutách se vrátil a uviděl jí, jak si bere svoje věci. "Neodcházej." "Měla bych jít. Jestli hledala tebe, tak bude hledat asi i mě." Obočí se mu smrštilo, když rozpoznal, jak to myslela. Přišel k ní blíž a ruce jí položil na tváře. "Zůstaň prosím." Vzala ho za bradu a rychle ho políbila. "Co to děláme Joshi?" zeptala se, když si vychutnávala chuť jeho rtů. Byla to doopravdová otázka. Stále si totiž nebyla jistá, co doopravdy cítí a hlavně ke komu. Zavrtěl hlavou, oči plné touhy." Chci tě Jenn." Znova ho políbila. "Musim jít."
Protestoval, ale ona se donutila opustit jeho objetí a opustila jeho pokoj. Aby se z jeho smutného výrazu nerozplakala, popadla telefon, aby ho zkontrolovala. Měla několik nepříjatých hovorů- všechny od Nicholase. V hlasovce měla jenom jeden vzkaz a klepala se, když si ho šla poslechnout.
"Jenn, to sem já. Musíme si promluvit. Já- já si jenom pořád všechno přehrávám v hlavě a snažím se přijít na to, co sem udělal špatně. Já- já na to pořád nemůžu přijít. Takže kdyby si mi mohla zavolat a prostě si promluvíme..." byla tu odmlka a chvilku si Jenn myslela, že už hovor zkončil. Pak jí ale došlo proč, Nick brečel. "Já o... Já o tebe prostě nemůžu přijít Jenn. Jsi pro mě vším." dořekl a tím vzkaz končil.
Přistihla se, že pláče. Nikdy předtím neslyšela Nicka brečet. Uvědomila si, jak moc hluboce mu ublížila. Když s ním mluvila předtím, tak se zdálo, že je celkem v klidu. Zřejmě mu chvilku trvalo, než to všechno strávil. Bylo to tak sobecké, rozejít se s Nickem, jenom aby se necítila vinná, když je v posteli s Joshem. Ani nepřemýšlela nad tím, jak moc je to může ovlivnit, když se bude rozhodovat jenom pro svoje dobro.
Proč musím všechny svoje vztahy tak posrat? zajimalo Jenn, když v tom Beth přišla i za ní.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama