Part 28

7. června 2012 v 22:02 | JustBee |  Fanfiction
Ještě několik minut tam nehybně stála. Trvalo jí docela dlouho, než se sebrala. Za několik minut měla být na place a to prostě nešlo, aby takhle vyšla. Koukla do zrdcadla a urovnala si své vlasy. Košili měla trochu na křivo a srdce jí stále bušilo o sto šest.


Zapomněla na to, že Josh chtěl Liama napálit a místo toho se jí hlavou hnalo jenom jediné a to hlad po jeho dotycích. Ve chvilce měla jasno v tom, co se teď musí stát. Vzala telefon a volala. Tentokrát to zvedl.
"Halo?" "Hej-" říkala, kousla se do rtu a slzy se jí opět začaly hrnout z očí. "Hej Jenn! Promiň, že sem ti to nezvedl-" "Nicku, já takhle už dál nemůžu." přerušila ho a slzy už jí tekly proudem a popotahovala do toho. "Zlato si zraněná?!" řekl rychle. "Tohle nemůžu." řekla tentokrát více zřetelně. "Mluv se mnou. Co je špatně?" "Myslím..." začala, ale nebyla schopna dokončit větu. Podívala se na sebe do zrdcadla. Měla hodně růžové tváře a probrečené oči, dovolila si ještě jedno popotáhnutí, než pokračovala "Myslím, že bysme si měli dát pauzu." Na druhém konci linky bylo ticho a Jenn se začínala bát.
"Kde se tohle vzalo?" konečně odpověděl s nádechem zloby v hlase. "Huh?" zeptala se zmateně. Nečekala, že takhle odpoví. "Vídáš se snad s někym jiným?" "Nicku já.. moje srdce prostě neunese tu vzdálenost mezi námi." uzavřela to. Nechtěla se o tom už bavit.
"Jenn, jsem do tebe zamilovaný. Jsi ta nejkrásnější žena, jakou sem kdy měl. Potřebuji tě." Neměl daleko k slzám a Jennifer to lámalo srdce. "Nicku, měli bysme si udělat pauzu." zopakovala se a přemýšlela o Joshových rtech na těch jejích. Vysmrkala se a zhluboka se nadechla. Musela se dát dohromady. Nehodlala se mu říct o tom, co cítí k Joshovi a o tom, jak se ty city stále prohlubují. Věděla, že napřed to musí ukončit s Nickem, aby mohla začít prozkoumávat city, které chovala ke klukovi, který jí před chvilkou tak vášnivě políbil. Nehodlala to dál prodlužovat.
"Jenn?" "Prosím Nicku. Já to pro sebe potřebuji." řekla slabě. Už nebrečela a dávala telefon od ucha a málem ho už i zavěsila, když v tom ho slyšela mluvit. "Vždy tu pro tebe budu." Nick jí podpořil. Jenn z toho bylo špatně. Otevřela pusu a už už mu málem řekla o ní a Joshovi, naštěstí ji ale i rychle zavřela. Nemohla mu to říct. Josh si začal v obou případech ne?
Zavěsila a koukla se na hodiny. Opět se nestíhala naobědvat, a ještě k tomu měla spoždění. Popadla tedy scénář, který měla na stole a vyrazila na plac.
------------------
Tu noc ležela v posteli a chtěla hrozně moc zavolat Nickovi. Věděla, že se nesmí poddat těmhle pocitům. Krvácelo jí srdce a ona si chtěla promluvit s někým, kdo by našel pochopení pro to, čím si prochází. Byla nervózní, když pomyslela, že by zavolala Joshovi, nechtěla se mu celá takhle odhalit. Cítila by se pak jenom zranitelná. Nicméně tu nebyl nikdo jiný s kým by si o tomhle raději promluvila.
Aniž by zkontrolovala, jak vypadá, i když to věděla, že bude hrůza (zacuchané vlasy...), vstala a vydala se k Joshovi. Než se nadála, tak už ťukala na jeho dveře. Zkřížila si prsty a přála si, aby byl sám. Trvalo mu celou minutu, než otevřel. Srdce jí bušilo o sto šest a ona vůbec nevěděla, co má dělat, proto když otevřel dveře, tak mu vběhla přímo do náruče a začala brečet.
Josh byl zticha, nechtěl jí otravovat s otázkami. Věděl, co se dělo v její hlavě, s čím musela zápasit a poprvé si myslel, že Jennifer už ví co chce. Její srdce si vybralo jeho. "Joshi.." snažila se promluvit, ale stále vzlykala. "Joshi.." zkoušela to znova, když jí vedl na pohovku."Šššš..."vydal ze sebe a položil jí prst na ústa. Když začala vzlykat ještě víc, než předtím, tak jí políbil. Ochutnal přichuť jejích slz a to ho donutilo k tomu, že chtěl víc. Políbil jí vášnivě, jako snad jestě nikdy před tím. Na malý moment se odtáhl, aby jí mohl pošeptat do ucha.
"Jsi tak krásná, Jenn...." ztišoval se, když jí jemně kousal do ucha. Jeho horký dech způsobil, že jí po páteři přejel mráz. Dovolila mu, aby jí líbal na krku a pak i na hrudníku, když se rozhodl sundat jí tričko, nic proti tomu neměla. Zvedla ruce, aby mu to usnadnila a on tričko snadno sundal a hodil ho na zem. Už ani nebrečela, byla až po uši ve vášni a touze. Natáhla ruce k jeho zapínání u kalhot. Přes těžký dech s nimi doopravdy zápasila, ale vyhrála nad nimi. V hlavě se jí vytvořila otázka, na kterou se musela zeptat.
"Ale ty a Lucy... Jste ještě spolu?" "Ne Jenn, nebylo správné s ní být. Nebyla ty. Já chci tebe..." líbal jí na hrudi a teď přešel i na prsa. "Ale.. Měli ste spolu sex že?" zeptala se, mozek měla zatemněný hladem po jeho těle. Byla v rozpacích, ale zajmalo jí to, a tak se zeptala.
"Ne." přiznal se a líbal jí na břichu. Tentokrát hledala zip od kalhot a s menšími problémy se jí to podařilo rozepnout. "Čekal sem na někoho spešl."
Jennifer si teď sundavala svoje kalhoty a Josh na ní lezěl. "To je ale kurva romantický." řekla jenom napůl sarkasticky. Byla z toho jenom víc nadšená. Myšlenka, že je Joshova první jí donutila chtít ho o to víc. Hlavu měla nakloněnou, takže kdyby koukala viděla by na strop, rty měla dokořán. Nemohla si pomoc,ale začala i trochu vzdychat. Líbal její stehna a prsty jí kroužil po gumě od kalhotek.
Nechtěla, aby to bylo příliš rychlé. Sedla si a strčila do něj tak, aby teď mohla být ona na něm. Změnilo to úplně běh. Jejich rty se střetly. Několikrát vzdychla jeho jméno a sundala mu košili. Málem nepřežila moment, když se kvůli sundavání trička nemohli líbat, a tak hned jakmile ho sundala políbila ho s ještě větší sílou.
Najednou někdo zabušil na jeho dvěře a Jenn se zastavilo srdce.
"Joshi, Joshi, musíš sem hned přijít!" ozval se australský přizvuk Liama, smál se. Očividně tomu, co se dělo venku, znova začal bušit do dveří a smál se ještě víc "Tohle je k popukání! Jsi tam? Volal sem ti, ale nezvedal si mi to." stále se smál.
"Do hajzlu." řekl Josh a rychle se rovně posadil na gauči. "Do hajzlu." "Joshi!" zavolal Liam znova. "Jenom chvilku chlape." odpověděl Josh napjatým hlasem. Slepě hledal svoje věci na zemi.
Jenn z něj slezla, aby se mohl oblíknout a byla v rozpacích. Lehla si na gauč a potichu pod vousem klela, jak o život. "Aaaagggh" vydala ze sebe, když si narovnávala nohy na polštáři, ze kterého zrovna Josh vstal. Během rekordního času se oblíknul. Vstala, pozbírala svoje věci a spěchala k němu do ložnice. Proklínám tě Hurikáne, je pravdivé... pomyslela si. Ze vnitř slyšela, jak jak Josh otevřel dveře a pozdravil se Liama.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama