Part 27

7. června 2012 v 18:07 | JustBee |  Fanfiction
Bože natáčení trvá VĚČNOST! Týden blaženosti s Nickem a Joshova nová holka byly události staré už skoro 2 měsíce. Přesunuli se na Nový Zéland, aby natáčeli pár scén pro film. Nemohla si moc stěžovat. Bylo to hezké, být na chvíli pryč ze země a nikdy ještě před tím nebyla na Novém Zélandu. Přála si mít víc volného času, ale Francis jí honil, co mu jen síly stačili. Nebyly to prázdniny.


Nekdy byla docela osamnělá. Jasně, Josh a Liam tu byly a ona za ně byla vděčná, ale občas v sobě našla místečko, které bylo prázdné a zvětšovalo se, protože neviděla Nicka už týdny. Chyběla jí ta jeho emocionální podpora.
Jednou během pauzy na oběd, už to v sobě nemohla držet déle. Musela omezit svoje hovory, protože i přes roaming to měla pěkně drahé. To jí ale teď bylo ukradené, vyťukala Nickovo číslo. Slzy se jí hnaly z očí a on to nezvedl. Nechala pateticky znějící zprávu a snažila se nevzlykat celou tu dobu.
"Hej Nicku, to sem já. Právě teď sem docela osamnělá a chybíš mi. Jako že dost mi chybíš. Chybí mi tvůj hlas, tvé polibky a přála bych si aby si ode mě nebyl tak daleko. Chybíš mi. Tak až budeš mít čas, zavolej. Miluju tě, pa."
Zavěsila a opřela si hlavu o dřevěný panel, který měla za sebou. Nedovolila si plakat. Pláč by to jenom zhoršil. Nech si to pro kamery Jen, řekla si.
Najednou někdo zaklepal na její dveře. Rychle se snažila vysušit si oči s rukávem, ale věděla, že už sou stejně napuchlé a zarudlé a že tomu nepomůže. "Dále" zvolala a byla překvapená, že to byl Josh, kdo vešel.
"Nebuď nahá!" zavolal a vešel po schodech. "Hej, hodlám uděla vtip na Liama, chceš-" zastavil, když se na ní podíval "Vypadáš hrozně."
"Jsi fakt kámoš." řekla a snažila se udržet, aby nebrečela.
"Co se děje?" "Nic." "Cítíš to?" zeptal se a čuchal kolem, jako pes. "Smrdí to jako volovina." "Jsem jenom unavená." "A?" "Podívej Joshi, nechci o tom zrovna teď mluvit." řekla a snažila se otočit. Chytil jí za ruku a otočil jí k sobě zpět. "Hej sme nejlepší kámoši ne?" zeptal se a ona jenom přikývla. "Tak proč mi neřekneš, co se děje? Vždyť těm nej můžeš říct všechno." Měl pravdu. Nesnášela, když to dělal. Vždycky to jenom zkomplikovalo to, když na něj chtěla být naštvaná.
"Jsem jenom unavená. Jsem unavená, přepraccovaná a utahaná z práce na tomhle stupidním filmu a jsem unavená z toho, že musím vypadat dobře pro svět. Mám hlad, jsem unavená a chybí mi Nick. Jsem prostě osamnělá." Její oči se v tu chvilku chytily s těmi jeho. Měly barvu tmavé čokolády, byly tak odlišné od Nickových, který je měl modré a které jí tolik uchvátili. Oči jí na chvilku sjely na jeho rty.
"Jsem jenom doopravdy... moc... osamělá." řekla a hlas jí pomalu klesal. "No možná bysme s tím měli něco udělat." řekl a posunul jí vlasy z očí.
Teď zírala na jeho rty. Bylo prakticky nemožné popsat, jak moc po nich toužila. "Možná." naklonila se k němu blíž a k jejímu překvapení, on udělal to samé.
Jejich rty se setkaly a Jennifer nebyla schopná přemýšlet normálně. Jeho rty byly měkké, jemné a hladily ty její. Pootevřeli rty a on začal přidávat i jazyk, jenom trochu ale přeci. Jeho dech byl teplý a sladký, chutnal, jako višňová Cola.
Začala se červenat. Tohle se dělo. Jeho ruce začínali na jejím obličejí a postupně se propracovali až na její boky. Pocit jeho rukou na jejích bocích jí rozproudil krev, v tu chvíli ho doopravdy chtěla. Začal jí líbat víc. Už měly své jazyky propletené a ona si uvědomila, že už jsou to týdny, co takhle někoho líbala. Takhle vášnivě. Chybělo jí to - líbání byla sranda.
Zrovna když to chtěla rozvinout v něco víc fyzického, tak se odsunul. Slepě se snažila znova najít jeho rty, ale nic tam nebylo. Otevřela oči a uviděla, jak se na ní usmívá a hledí na ní se vzrušením v očích.
Hraj to v pohodě Jenn. Řekla si. "Příprava pro naši filmovou pusu?" zeptala se a předstírala, že tohle pro ní nic neznamenalo. "Ne to ani ne." odpověděl. Naklonil se k ní a políbil jí znova, tentokrát né tolik vášnivě a když se odsunul, byla zklamaná. "Tohle byl trénink." řekl a opustil její přívěs. Tohle byl ten první moment, kdy se vášnivě líbala né s Peetou Mellarkem ale s Joshuou Ryanem Hutchersonem. A udělala by cokoliv, aby to tak zůstalo.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama