Part 26

7. června 2012 v 17:12 | JustBee |  Fanfiction
Jenn strávila celý víkend v posteli s Nicholasem. K jeho překvapení se od ní nakazil. Byl tak nemocný, že dokázal jenom leležet v posteli, ani Jennifer ho nepřimněla dělat nic jiného, i když se ho snažila svést. "Zlato já.... Jsem tak moc unavený." řekl a popotahoval u toho. Jeho oči se zavřeli a přetočil se . Jenn si znudeně vzdechla a šla se dívat na nějaké filmy v TV. Asi o hodinu později, když už snědla všechno jídlo, co v pokoji bylo, se šla podívat na Nicka.


"Nicku?" zeptala se váhavě. Usnul. Slyšela, jak rytmicky dýchá a nechtěla ho rušit. Po špičkách kolem něj prošla a vzala si svůj telefon z nočního stolku. Rychle pak odešla do obyváku a v telefonu hledala Joshovo jméno.
YO poslala mu a zašla si do kuchyně pro sklenici s vodou. Vrátila se a pustila si Jersey Shore. Její telefon zavibroval. K jejímu zklamání to byla jenom její publicistka, která jí upozorňovala, že ve středu bude mít focení.
------------------
Josh slyšel, jak mu zavibroval telefon. Nepodíval se na něj, protože byl jaksi zaneprázdněn. Byla neděle odpoledne a on byl stále v posteli a ruce měl kolem Lucy. Ruce měl propletené jejími vlasy a jeho pusa byla na té její. Hluboko v sobě věděl, že tohle bude jenom chvilkové pobavení a doufal, že už s Lucy neztráví víc času. Nicméně, pro teď si přál s ní být co nejdéle. Josh vlastně vždycky hledal tu pravou a ještě nikdy nebyl předtím zamilovaný. I když nebyl věřící nebo tak něco, chtěl najít tu pravou pro sebe.
Pokračoval v líbání a ruce mu pomalu sjížděly na její záda. Ona dělala to samé a pomalu ale jistě si prorážela cestu, přes gumu jeho boxerek. Oba ztěžka dýchali. Teď svými rukami projížděla po celém jeho těle a zvenčí jeho boxerek. Dělala takové malé kruhy. Vzrušovalo ho to. "Lucy..." zašeptal. Zasténala a rukou mu zajela pod boxerky. Slepě hledal konec jejího trička, a když ho našel tak jí ho vyhrnul a sundal. Odhodil ho na stranu. Pak rozepl její podprsenku a hodil jí za tričkem. Jeho telefon znova zavibroval.
"Co když je to důležité?" prakticky vdechla do jeho ucha. Měla zavřené oči a on cítil, jak jí bušilo srdce. Využil toho a přerušil jejich náhlý nával vášně, Překulil se na postel a ztěžka dýchal. Podíval se na Lucy a uviděl, že jí to celkem rozčílilo. "Promiň.. to jenom, jsem trochu nezkušený." přiznal. Lucy se na něj nechápavě dívala." Sex je pro mě něco důležitého. A podívej zrovna sme se poznali." vysvětlil jí. Vypadala už míň ublíženě, ale něco stále skrývala pod povrchem. "Oh." vydala ze sebe a hlavu zabořila do polštáře. Posléze přikryla své skoro nahé tělo dekou. Trochu si povzdechl, protože si uvědomil, jak je to trapná chvíle. Popadl telefon a odemkl ho.
Jen: YO.
Jen: OMG! Přestaň píchat s tou kočkou a odepiš mi!
Okamžitě se zasmál a zběsile se začal rozhlížet. Bylo to absurdní, jako kdyby právě byla někde kolem a pozorovala to, co dělají.
"To je Jen?" zeptala se Lucy a dívala se na něj s lehce otevřenými rty. "Takhle vypadáš roztomile." odpověděl. Ve snaze vyhnout se odpovědi se k ní naklonil a políbil jí. "Můžu klidně říct, že to byla ona a to jenom díky tomu, jak ses usmál." řekla a vstala, stále kolem sebe držela deku. Popadla své oblečení a odešla do koupelny.
Josh si ani neuvědomil, že se usmál, ale nepochyboval o tom. Zatřásl hlavou, podíval se na telefon a začal přemýšlet, jak jí na to odepsat. Otočil na sebe mobil a vyfotil se bez trička jenom tak ležící na posteli, mrkl když to fotil. Přidal fotku do smsky a dopsal tam: Žárlíš?
-----------------
Jenniny oči se rozšířily, když uviděla tu fotku, pak se začala hrozně smát a překrývala si ruku ústy, aby nevzbudila Nicka. Rychle se tam podívala, aby se ujistila, že je všechno ok. Stále se smála, když na sebe otáčela foťák, pak udělala fotku a snažila se na ní vypadat svůdně. Poslala mu to, aniž by si to před tím rozmyslela.
Netrvalo ani minutu, když jí přišla odpověď.
Josh: Zatraceně holka!
Zase se smála a odepsala: Kde si? Chybíš mi. Jsi se svou přítelkyní?
Josh: Není to moje přítelkyně... Teda nemyslím si to. Ani sem s ní nikdy nebyl na rande, ale jo je tu. Nick jede dnes večer domu?
Jenn: Jo, jeho let je v 6... Chceš jít na véču?
Josh: Rozhodně. Chybí mi moje nejlepší kamarádka.
----------------------
Lucy vyšla z koupelny a byla obléknutá s taškou v ruce. "Joshi, už musím jít." řekla a z očí jí stékaly slzy. Josh byl zmatený. Nikdy holky nechápal. Potkal ji teprve před pár dny a ani spolu nebyli na rande. "Oh." vydal ze sebe a vstal z postele. Studený vzduch mu přejel přes pokožku nahé hrudi. Rukou si projel vlasy "Jsi v pohodě?" Lucy přikývla, když si obouvala své boty. "Pak ti napíšu jo?" zeptal se Josh. Neudělal nic, čím by jí měl ublížit a byl překvapený, jak se to všechno vyvrbilo. "Prosím." řekla a odcházela z ložnice. Otočila se a podívala se na Joshe ještě jednou "Vážně se mi líbíš Joshi."
Josh se trochu usmál, nebyl si jistý, jak na to odpovědět. Znali se jenom pár dní a on si nebyl jistý, jestli cítí to samé. Pokaždé, když jí chtěl složit kompliment, tak si v hlavě představil Jenn.... a kdyby měl být upřímný, tak nikdo se Jenn nemohl vyrovnat......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama