Part 25

6. června 2012 v 21:01 | JustBee |  Fanfiction
"Jsi na mě tak hodný." podotkla, když si bral prázdné talíř od ní. Neměla takovouhle snídani už nějáký pátek.
Přidal se k ní, zachumlal se do peřin, přitáhl jí k sobě a držel jí v náručí. Byla ráda, že si zase mohla hovět v jeho náručí. Teď potřebovala jenom jeho. "Miláčku, nechci tě nakazit." řekla a snažila se, aby to nevyznělo nějak špatně. "Ale prosímtě. Mám imunitu ze železa. Navíc nepracuju tolik, jako ty. Můžu si dovolit, chvilku si poležet." "Jak si se vlastně dostal z práce?" "Řekl jsem jim, že někdo pro mě důležitý doma v Anglii je nemocný. Ani sem moc nelhal." "Ale ano! Nicku-" "Teď ne, tvůj hlas si musí odpočinout." řekl a přiložil prst na její ústa. "Nelhal sem o tom, že jsi pro mě důležitá."


Usmála se. Chyběl jí víc, než si myslela. "Nicku, potřebujeme si promluvit." řekla, když si mu lehala na hrudník. Nedívala se mu ani do očí, když to říkala. "O čem?" "Myslím si, že to víš." "Fajn." řekl okamžitě, jako kdyby se snažil dohnat ty chvíle ticha. "O čem si to chceš promluvit?" "Proč si zaváhal, když sem se tě zeptala, jestli je i moje osobnost krásná?" zeptala se a při vzpomínce na to, jí píchlo u srdce. "A buď ke mě totálně upřímný." "Totálně?" dotázal se. "Totálně." zopakovala se. "No, když mám být upřímná, zaváhal jsem, protože jsem přemýšlel nad všemi úžasnými stránkami tvé osobnosti, které na tobě miluju. Jako to, že si celý svět myslí, že si ta nejlepší věc od vynálezu krájeného chleba a pořád o sobě přemýšlíš, že si šprímařské dítě. Nebo když se směješ mým vtipům, i když jsou hodně špatné. Pamatuješ si ten o tom farmářovi?" "Jo, ten o farmářovi byl docela špatný." smála se. "A chceš vědět, jakou věc na tobě nejvíc miluju?" "Jaká?" "To, že si nebereš od nikoho kecy k srdci, ani ode mě ne." "Hlavně od tebe ne." dodala, sedla si a dala mu pusu na tvář. "Hlavně." zasmál se. Přitáhla si jí k sobě a opatrně jí políbil.
Odtáhla se. "Takhle tě doopravdy nakazím." "Nakaž mě, alespoň spolu strávíme víc času." odpověděl jí na to. Znovu jí políbil, ona se snažila udržet svá ústa zavřená, aby ho nenakazila ještě víc. Jenže pocit jeho rtech na těch jejích ji přemohl a poddala se tomu. Teď se vášnivě líbali a Jennifer nechtěla nikdy přestat.
Odtrhli se a on si jí k sobě opět přitáhl do náruče. "Omlouvám se za to, co sem udělal. Miluju tě." pošeptal jí do ucha. "Taky tě miluju." odpověděla a tentokrát si byla doopravdy jistá, že to tak myslí.
----------
Nicholas zůstal mnohem déle, než si Jenn myslela, že může zůstat. Řekl jí, že mu dali 2 týdny volna, když údajně měl být v Anglii a rozhodně mu pak daj čočky za to, že lhal. Nevadilo jí to- hodil se k ní a navíc jí pomáhal od myšlení na Joshe. Neignorovala ten fakt, že Joshe požádala, aby jí dal pusu. Pamatovala si moc dobře, jak se ho na to ptala. Jenže Nicholas tu byl a ona cítila, že se vše vrací do normálu.
Jednoho dne po natáčení Beth oznámila všem, že zúčastní večeře pořádající Lionsgate. Ještě dodala, že si sebou každý může přivést koho chce a Jennifer věděla, že je to mířeno na ní, protože až na Woodyho ženu, tam nikdo na návštěvu nepřijel. Jakmile se vrátila do hotelu, řekla Nicholasovi o večeři. Radostně souhlasil, že půjde s ní, a ještě několik hodin si povídali před tím, než se rozhodli, že je čas jít do hajan.
Další den utekl jako voda. Jennifer už se cítila skoro o 100% líp, zřejmě to bylo i tím, že mezi ní a Nickem všechno běželo úplně v pohodě. Hrála s ním hru ,,Já ti to říkala,, a on byl odhodlaný jí dokázat, že se plete tím, že s ní půjde na tu večeři.
Přijeli jenom o několik minut déle, naštěstí jenom o pár, takže se s tím nikdo nestresoval. Přišli ruku v ruce. Měla na sobě těsné jeany, průhledné krajkové tričko a pod ním černý top. Jako boty si zvolila pohodlé sandále. On na sobě měl šedé jeany, světle modré tričko a Addidasky. Byly docela pěkný pár- alespoň to si myslela.
Když si sedali ke svým talířům plným marinovaného kuřete a opečených brambor, Jennifer při letmém pohledu spatřila Joshe. Zrovna vcházel ruku v ruce s nějákou holkou, kterou Jennifer nikdy před tím neviděla. Byla pěkná, tmavé lokny, které měla až pod ramena. Je roztomilá, pomyslela si. Dobře pro něj.
"No, no, není tohle snad Joshua Hutcherson." vykřikla nahlas, když dorazili k jejich stolu. Dal si bundu přes židli, naproti Jennifer a Nicholasovi.
"Ahoj Jenn, Nicku." odpověděl. Nicholas přikývl, buď pro to, že měl pusu plnou jídla, nebo měl až moc vyschlé hrdlo k mluvení. Jennifer ho impulzivně políbila na tvář, protože byl tak roztomilý. "Vypadá to, že máš hosta." řekla a ukázala na tu holku. "Kdopak to je?" Dívka se plaše podívala na zem. "Tohle je Lucy." řekl a dal jí ruku na záda. "Lucy, tohle je Jennifer Lawrence a Nicholas Hoult." Jennifer natáhla ruku a dívka jí nervózně potřásla. Hmm, slabý stisk. Není divu, že je tak stydlivá. Pomyslela Jenn.
"Líbili ste se mi v X-Menech." řekla dívka potichu. "Díky moc." řekla Jennifer a Nicholas jenom přikývl. "Dobrá, dem si pro jídlo. Nepusťte naše místa jo?" řekl Josh a už s Lucy odcházeli od stolu.
"Je roztomilá." podotkla Jennifer, když už si byla jistá, že je pár neuslyší. Vytáhla svůj telefon a napsala Joshovi: O tomhle mi potom budeš muset říct.
Sledovala ho, když obdržel zprávu a čekal v řadě. Usmál se, když si to četl a kroutil hlavou. Odepsal: Nespoléhej na to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama