Part 23

5. června 2012 v 19:11 | JustBee |  Fanfiction
V pokoji byla tma. Josh štrachal kolem, hledal vypínač a do toho se snažil udržet se na nohou, protože mu kolem krku visela Jennifer. Jejich nohy se zamotaly a oni zkončili na zemi. Jennifer spadla na něj a nahlas se tomu hihňala. Položila mu svou hlavu na záda a spokojeně si povzdychla.

Josh se usmál" Hele Jenn, potřebuju, aby si ze mě slezla, abych mohl rozsvítit." Zahihňala se a řekla "Já ale nechci." Její smích byl nakažlivý, takže se teď smál i on. Převalil se, takže byl teď on na ní, vykřikla a pustila se ho. Vstal a začal hledat ten vypínač. Konečně ho našel a rozsvítil. Světlo lampy ozářilo pokoj žlutým světlem a Jennifer to praštilo do očí. Ležela u nohy postele a jenom si povzdychla.
"Promiň,"řekl Josh a prošel kolem ní. "chceš koukat film z Pay-Per-View?"
Víno jí zatemnilo mozek. Nebyla si jistá na 100%, co se zrovna děje. Byla si jenom jistá tím, co chce její opilý mozek. Chtěla Joshe. Teď u sebe neměla Nicholase a Josh tu pro ní vždy byl. Kdo přece dělá lepší společnost, než její nejlepší kamarád? Naznačila mu, aby se k ní přiblížil. Klekl si k ní tak, že jeho tvář byla jenom pár centimetrů od té její. Zvedla ruku a jemně ho pohladila po tváři. "Joshi.. Políbíš me?" zeptala se rychle. "Jsi opilá." "Nejsem až tak moc opilá." protestovala." Prosím Joshi. Polib mě."
V Joshově tváři se chvíly značilo zmatení, obavy. Nevěděla, co si myslí. Najednou se objevil malý úsměv na jeho tváři, ulevilo se jí. Nakonec ze sebe nedělala, až takového blázna.
Sklonil se k ni ještě blíž. Zavřela oči a čekala, až ucítí jeho rty na těch svých, Teplo namísto toho ucítíla na své tváři, kam jí políbíl a pak i na čele. Otevřela oči, aby viděla na Joshe, který byl stále nakloněný nad ní a usmíval se. Rukou jí pohladil po tváři a projel jí vlasy. "Dnes ne, Jenn. Ne takhle." pošeptal. "Co tím myslíš?" zeptala se. "Nechci být jenom nějáká náhrada. Chci, aby si mě chtěla, kvůli mě samotnému. Ne protože si zrovna teď nerozumíš s Nickem."
Slzy jí začaly stékat po tvářích, i když tu nebyl žádný důvod. Zatracený alkohol! Měla v sobě tolik emocí, hněv na Nicka, smutek kvůli tomu, co se mezi nimi stalo, zmatení ohledně citů k Joshovi, frustraci z toho, jak se všechno mění.
"Ale notak." řekl, vstal a přitáhl jí za ruku k sobě. "Neplač." Nedokázala nic říct a tak mu klesla do náručí. Držel jí u sebe blízko a tak slyšela tlukot jeho srdce. Uklidňovalo jí to. Byl její skála, byl to on, na koho se mohla vždy spolehnout. Opřel jí o postel a jednu ruku měl kolem ní, druhou si projížděl Pay-Per-View a hledal film, který by si mohli pustit. Svou hlavu měla na jeho hrudi a ruku položenou na jeho břiše. Připomínalo to trochu tu scénu z Hunger Games, kde Katniss a Peeta trávili pár nocí v jeskyni.
Josh jí políbil na temeno hlavy. "Miluju tě. Jsi pro mě vším." řekl. Zvedla svou hlavu a spánek se značil v jejích očích. "Já tebe taky, Joshi a moc. Jsi můj nejlepší přítel."
Po několika minutách, kombinace stálého rytmu jeho hrudi a alkohol způsobili, že jí přemohl spánek. Její ustálený dech donutil Joshe se usmát. Josh se usmál ještě víc při představě, že by se tohle mělo dít i normálně, že by takhle usínala pokaždé. Ne jenom dnes. Políbil jí znova. "Miluji tě Jenn a počkám si na tebe...."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama