Part 22

5. června 2012 v 18:23 | JustBee |  Fanfiction
Po poslední kontrole svého přívěsu, jela s Joshem domu. "Pohni zadkem!"řekla, když se soukala do auta. "Jsi tak pěkná Katniss." řekl a ukázal na cop, který si zapomněla rozmotat. "Mám hlad." nevěnovala tomu pozornost. "Jsi připravená jít na večeři?" zeptal se nenuceně. "Je to skoro jako rande." prohlásila, ale okamžitě si přála, aby to neřekla, protože přesně tohle to být nemělo. Josh nevěděl, jak na to odpovědět. "Kam teda půjdem?" zeptala se nakonec. "No můžeme jít, kam chceme. Mohl bych tě nechat vybrat, ale to bysme mohli taky zkončit v Burger Kingu." řekl a nastartoval auto.

"To bylo vtipný." řekla a snažila se napodobit jeho hlas. Povídali si o celém natáčecím dni a zajimalo je, proč s nimi nikdy nechodí i Liam. "Možná si myslí, že je až moc cool..." podal tázavě Josh. "Je starší než sme my..." "Jenn, to doopravdy..." "Asi o půl roku!" dořekla Jenn smíchy. Teď už dojížděli na parkoviště.
Dojeli do třetího patra a oba odemkli dveře od svých pokojů. "Takže v 7:45." dodal Josh a Jenn s úsměvem zakývala. Vešla do pokoje a podívala se na hodiny, které měla nad zrdcadlem. Ukazovaly, že má asi tak půl hodiny čas. Vběhla do koupelny, roztáhla sprchový závěs, otočila páčkami na vodu a rychle z toho vyndala svou ruku, protože zatím tekla jenom ledová voda.
Rychle se svlékla a hodila svoje propocené věci na zem. Teď stála před zrdcadlem a rozplétala si svůj cop. Vlasy měla, jak zmoklou slámu díky natáčení a tvář plnou make-upu. Při rozplétání vlasů přemýšlela, jaké by to doopravdy bylo v aréně, kdyby musela přežívat. Zdalipak by vypadaly její vlasy takhle, kdyby se musela potýkat s větvičkami atd. Nad touhle myšlenkou se nezastavila a jenom se tomu zasmála.
Rozepla si podprsenku a hodila jí na hromadu se špinavýma věcma. Sundala si i kalhotky a prohlídla si své nahé tělo v zrdcadle. Zamračila se, protože měla make-up i na rukou a nohou. Měla být špinavá a make-up tomu pomáhal. Teď jí ten pohled jenom znechucoval. Z tepla se začalo zrdcadlo zamlžovat.
Vstoupila do vany pod proud horké vody. Do svých hnědých vlasů si vmasírovala dávku šamponu a smutek se přehnal přes její obličej. Patřila mezi šťastné lidi, takže smutek nebyla emoce, kterou by prožívala často. Nedokázala přesně říct z jakého důvodu se tak cítila, ale věděla, že to má co dočinění s Nicholasem. Najednou jí smutek přemohl a slza jí tekla po tváři, spolu s ní měla stažený krk. Ve snaze nebrečet zavřela své oči a z úst se jí vydral zvláštní zvuk. Nemohla už dále oddalovat tu bolest a tak jí dovolila, aby ovládla její tělo. Snažila se v hlavě najít nějáký důvod, proč brečí, ale nic nenašla. Tělo se jí otřáslo, když si myla šampon z hlavy.
Popadla mýdlo a promnula si ho v rukou. Drhla si tváře ve snaze dostat dolů ten make-up. Přejela si i místo, kde jí Josh tak příjemně pohladil a celé její tělo se při téhle vzpomínce napnulo. Ještě si na hlavu nanesla kondicionér a pak ho opláchla, Myslela, že bude okolo půl 8. a tak vyšla z vody.
Popadla ručník a utřela si ruce a nohy. Zvedla tu hromadu špinavých věcí z podlahy koupelny a hodila je na postel. Rychle se podívala na hodiny a zjistila, že už je 7:35. Ahh.. Doprčic! Rychle začala v zásuvkách hledat něco, co by si na sebe mohla vzít. Ale tohle nebylo snad rande, nebo bylo? Jenn nevděla, na čem teď byla s Nickem. Nerozešli se, ale cítila, jako by se k tomu mělo schylovat.
Nicméně ublížil jí. Bolelo jí u srdce. Nebyla si teď jistá vůbec ničím. Ve své skříni viděla černé šaty, které na ní Nicholas miloval. Vyndala je ven. Možná sou až moc krátké, problesklo jí hlavou, ale když se podívala na hodiny, neměla na vybranou a oblékla si je. Krásně jí zvýrazňovali křivky.
Chvilku ještě zápasila s mokrými vlasy, teď jim dávala ještě jeden výživný kondicionér a dávaly jí pěkně zabrat, ještě než je pak rozčesala. Popadla ještě řasenku, ale doopravdy jí bylo jedno, jak bude vypadat. Nesnažila se udělat dojem na Joshe. Tak proč mám na sobě tyhle šaty? Pomyslela si, když se na sebe podívala do zrdcadla. Vypadala úžasně a to i s mokrými vlasy. Několikrát je projela rukou, aby rychleji uschly. Prohlížela si ještě boty a rozhodla se pro černé baleríny, jelikož podpatky jí připadaly přehnané. Ještě se podívala do zrdcadla a zjistila, že má stále trochu napuchlé oči od pláče, naštěstí to ale nebylo moc.
Najednou někdo zaklepal na dveře. Zhluboka se nadechla a vydechla nadšením. Připomněla si ještě jednou, že to Nick je její kluk a pak přešla přes pokoj až ke dveřím. Mysl jí vypnula, když ho uviděla. Měl na sobě sportovní v-tričko a černé úzké jeany. Zlatý náhrdelník se mu vyjímal na odhaleném véčku hrudi. Levou ruku měl v kapse a v pravé svíral telefon. Obdařil jí širokým úsměvem. "Připravena na naše rande krásko?" zeptal se. "To není rande!" odpověděla s úsměvem. Vzala si malý černý svetřík, vešla do haly a zabouchla za sebou dveře. Cítila se zranitelná a upřímně i trochu smutná.
Šli chodbou a postavili se před výtah. Jenn si najednou něco uvědomila. "Ani jeden z nás tu nemá auto...." Josh na to vytáhl z kapsy klíče a zamával jí s nimi před tváří. "Beth řekla, že si ho můžem půjčit." ušklíbl se. Beth byla asistentka režiséra. Jenn nevěděla, jestli mu ty klíče pučila, nebo si je prostě vzal a upřímně jí to bylo úplně jedno. Pro dnešek pouze chtěla uniknout ze své hlavy.
Ve výtahu zmáčkly snad všechny podlaží a nadskakovali pokaždé, když se výtah zastavil. Konečně pak dorazili do prvního podlaží, hystericky se smáli a Jennifer už se cítila lépe. Vyšli předními dveřmi. "Fajn.." řekl Josh a mapoval parkoviště."Jenom si musim vzpomenout, kde sme zaparkovali," "Tvoje krátkodobá paměť je k smíchu, parkujeme tady." smála se a dovedla ho až k autu. "Kam mě to bereš?" zeptala se ho, když si zapínala bezpečnostní pás. Josh se jenom usmíval a dal klíče do zapalování. "Myslím si, že se ti tam bude líbit."
Objevili se u celkem nóbl restaurace, Jenn přišla až moc dobrá na ,,jako rande,, večeři, ale i tak si nestěžovala. Usadili je a dali jim menu. Bylo tam šero a Jennifer zkoumala další zákazníky. Hledala mezi nimi teenagery, ale žádné nenašla, aspoň měla zaručeno, že je nikdo nepozná. "Jak vlastně víš, že tohle místo existuje? Zdál ses, že tu už nějákou dobu žiješ...." prohlásila Jennifer.
"Google mapy a navíc, kdyby sme chvilku jeli, tak si myslím, že bychom našli nějáké hezké místo...." "Na Novém Zélandu budem v háji. Není to tam, jako je to tady." Oba se smáli a začali si vybírat. "Nevidím kuřecí prsty Joshi. Víš, že to je všechno, co snim. Čas jít..." řekla sakrasticky. "Tak teda promiň, že sem tě chtěl vzít někam, kde je to hezké." odvětil se stejnou dávkou sarkasmu.
Jenn si objednala kuřecí ceasar salát s červeným vínem a Josh si dal steak s Colou. I když konverzace byla dobrá a nenucená, Jenn se bála o to, kam by to mohlo jejich vztah dostat. Bylo to přesně jako rande, flirtovali spolu po celou dobu. Jenže oni spolu pořád flirtovali, takže tohle nebyla žádná novinka. Když jim servírka odnášela talíře, tak se Josh zeptal Jenn, jestli by chtěla i dezert, k jeho překvapení, odmítla. "Dneska se na to necítím." dodala. "V pohodě. Budem platit." řekl Josh. Podíval se na ní a usmál se na ní. "Jaký byl salát?" zeptal se a napil se Coly. Usmála se na něj a vzala si do ruky svou skoro vypitou sklenici s vínem. Zvířila její obsah a trochu upila. "Skvělý, hlavně s tím vínem." řekla. Jenom tak mimochodem, tohle byla její třetí sklenička a cítila, že už na ní mírně působí. Provokovala Joshe s tím, že je na pití ještě příliš mladý.
Když servírka přinešla účet, Jenn do sebe naklopila zbytek vína a šahala po kabelce. "Neboj Jenn, zaplatím to." dal servírce svou krediku, aniž by se podíval na cenu. Předtím než Jenn stihla cokoliv říct, servírka už byla zpátky a bylo zaplaceno. Když vracela Joshovi kartu, tak vstali a chystali se odejít. "To si doopravdy nemusel Joshi..." "Kluk by neměl nikdy nechat holku platit, hlavně když sou na rande." odpověděl Josh. "Tohle není rande!" odporovala Jenn, i když díky tomu vínu, už jí to bylo celkem jedno. "Rozhodla ses před tím, nebo až po tom, co sis oblékla tyhle šaty?" zeptal se a prohlížel si její křivky, které šaty dokonale objímaly. Jenn nebyla schopný určit, jak to myslela a tak se tomu jenom zasmála.
.....................
Když se vraceli do hotelu bylo už půl 11. Nikdo nikde nebyl. Po cestě potkali hosta, co je poznal a chtěl po nich autogram. Byli překvapeni, ale docela rádi. Josh přivolal výtah a když do něj vešli Jenn zmáčka trojku. Z nějákého neznámého důvodu shledala zábavným šťouchat mu do boku. Výtah se zastavil ve třetím patře a oni vystoupili. Jenn položila svoje ruce kolem Joshových ramen. V duchu si poděkovala za ten alkohol, že jí pomohl odvázat se trochu. Konečně došli k Jenninému pokoji. Pravou hledala svůj klíč a levou měla stále na Joshovi. Slyšela Joshe nadechnout, jako kdyby se chystal promluvit, a trvalo ještě několik dalších vteřin, než konečně něco řekl. "Nechceš si ještě vyrazit?" vypadlo z něj. Přes vinný opar jí na tom návrhu nepřišlo nic nebezpečného, a tak souhlasila. Souhlasně na něj přikývla a následovala Joshe k jeho dveřím. Otevřel své dveře a Jenn ho následovala a své ruce měla stále na jeho ramenou......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama