Part 21

4. června 2012 v 22:41 | JustBee |  Fanfiction
"Kurva, Nicku, OH BOŽE!" vykřikla Jennifer, zrovna když dosáhla svého vrcholu. Teplá vlna se přehnala přes její tělo, které bylo v čisté extázi.
Venku byla tma, ale proč by měla spát, když si může užívat tolik zábavy při sexu? Na natáčení musela být až v 10, a když tam navíc byl Nick poslední noc. Jenže jak teď měla hrát upjatou Katniss, když se jí v hlavě honil estrogen s těmihle vzpomínkami?


"Teď si tak krásná." podotkl a líbal jí na krk. Prohnula se v zádech, když jí orgasmus začal odstupovat, spolu s jeho polibky. Udělala si mentální poznámku, aby si o ,,kráse,, promluvili, ale to až po tom,co si vychutná poslední chvilky téhle extáze.
Celé tělo jí pulzovalo, když z ní slézal a lehal si vedle ní. "Bože, takhle je to nejlepší." řekl, když už byl konečně schopný mluvit.
"Nicku," začala po několika minutách, když už se citila trochu víc normálně. "Myslíš si, že sem krásná?" Josh v ní zakořenil semínko zvědavosti o tom, čeho si na ní Nick cení nejvíc. Podíval se na ní, v jeho tváři se značilo překvapení. "Myslím, že si ten nejkrásnější exemplář lidského druhu, který Bůh nechal chodit po Zemi." "Ale ne jenom moje tělo, že? Myslí si, že i moje osobnost je krásná?" Alespoň 3 vteřiny váhal. Jennifer to počítala. "Samozřejmě." řekl konečně. "Tys váhal?" "Neváhal sem." Sedla si a použila tenkou deku, aby zakryla své nahé tělo. "Kravina, Nicku, co se děje?" "Hele děláš z komára velblouda." "Zeptala sem se svýho kluka na jednu jednoduchou otázku a nedostanu na ní ani přímou odpověď?!"
Opřel se o loket a ústa měl otevřené, jako kdyby se chystal něco říct. Nakonec je zavřel a vstal z postele. Sebral svoje boxerky ze země "Asi už bych měl jít."
Potichu a naštvaně ho sledovala, jak se obléká a bere si klíče od auta ze stola. "Zavolám ti, až ze vrátím domu. Očividně si budem muset promluvit, ale nemyslím si, že teď sme toho schopni." "Můžeš klidně zavolat, ale asi budu hodně zaneprázdněná." řekla tak, aby mu ublížila. Byl chvilku zticha a ona si myslela, že ho to doopravdy zasáhlo. "No, stejně ti zavolám. Promiň." řekl potichu.
Slyšela zaklapnout dveře a překřížila si naštvaně ruce. Nemohla mu uvěřit! Snažil se to uhrát tak, jako kdyby o nic nešlo, kdo si myslel, že je? Podívala se přes rameno na hodiny. Byly nakřivo, díky akrivitám, kterým se v noci věnovali. Nicméně červené číslice ukazovali 1:42 ráno. Ať de do háje, pomyslela si. Možná hrát upjatou Katniss nebude až tak moc těžké.
..........
O 7 hodin později někdo klepal na její dveře. Bylo 9 ráno a ona si zrovna rozčesávala vlasy. Byl to Josh a předával jí kafe. "Drsná noc?" zeptal se. "Něco takového." zamumlala, pokládajíc kafe na komodu, aby se ještě doupravila v zrdcadle. "Tak to sem v noci neslyšel." řekl. Podívala se na něj a uviděla, jak boky naznačuje, k čemu v noci došlo. "Pane bože, tys nás slyšel?" rozbrečela se zahamběně. "Myslím si, že vás slyšel celý hotel." řekl nonšalantně. "Měli byste být víc potichu, když děláte tyhle věci. Soucítím s tím, kdo je přímo tvůj soused. Není to snad Woody?"
Pane bože, Woody Harrelson mě včera slyšel při sexu. Jennifer pocítila, jak se jí začínají červenat tváře. "Jo, ale nezkončilo to tak, jak to začalo." "Co se stalo?" začal se Josh zajímat.
Nezáleželo na tom, jako moc měla Joshe ráda, ale nechtěla se mu svěřovat s takovými detaily svého vztahu s Nicholasem. Po tom všem, co se mezi nimi stalo, cítila, že značným dílem přispívá k tomu, aby se brzo rozešli a začínala kvůli tomu být i docela paranoidní. "No, řekněme, že Nick a já spolu pár dní nebudeme mluvit."
Viděla, jak se na ní mračí, vypadalo to upřímně, ale nesměla zapomenout, že to byl taky herec. Mohl to jenom předstírat, kdykoliv se mu zachtělo. "Promiň." "Neomlouvej se, není to tvoje chyba."
I když svým způsobem to jeho chyba byla ne? To on byl ta osoba, co jí řekla, aby se ujistila, že Nicholas ví, co má. V podstatě jí tu myšlenku do hlavy vložil on. Chtěla na něj být naštvaná, ale rozhodla se, že nebude. Potřebovala alespoň jednoho muže ve svém životě.
"Dneska až to zabalíme tak tě vemu na večeři. Co ty na to? Pomůže to?" nabídnul se a věnoval jí skutečný úsměv. Jedna její část chtěla být velmi opatrná, co se nabídky týkalo. Snažila se být ve vztahu s Nickem a zrovna tohle by jim nepomohlo, kdyby je viděl někdo venku na večeři. Druhá její část doufala, že když je teď Nick celkem mimo mísu, že by to bylo fajn. A přesně tahle část v ní vítězila.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama