Part 20

4. června 2012 v 21:42 | JustBee |  Fanfiction
Jenn jenom vrtěla hlavou ve snaze se vzpamatovat z toho šoku, když Josh začal mluvit o jejich puse.
Zavolej Nickovi! musela upozornit samu sebe. Tápala po telefonu na rohu stolu, aniž by se podívala, kde přesně je. Vyťukala jeho číslo a trpělivě čekala, napůl i doufala, že to nezvedne, ale věděla, že s ním prostě potřebuje mluvit a jenom mu nechávat zprávu by všechno oddálilo.


"Haló?" Jennino srdce se rozbušilo, když uslyšela jeho hlas. "Ahoj Nicku!" zapištěla a jenom se bála aby nevykřičela do sluchátka ,,Podvedla sem tě!!,,.
"Chybíš mi." řekl. "Ty mě taky." Jenn, buď upřímná! nakopla se mentálně. No ale když k sobě byla upřímná, tak si uvědomila, že jí taky schází. Jak by taky nescházel že? To co se stalo s Joshem byla chyba. Jenn byla zranitelná a on toho využil. Tak se to přeci stalo ne? Nisméně právě teď Jenn nevěděla upřímnou odpověď.
"Chci za tebou přijet zlato. Štve mě, že sem s tebou nebyl na letišti. Jdu si koupit letenku. Co takhle tenhle víkend?" dopověděl a Jenn teď nebyla schopná racionílně myslet. Vydávala zvuky, něco mezi "Mhm" a "Jop". Nick se smál "Tak jaký si měla první den?!" zeptal se nadšeně. "Bylo to super!" "Kupodivu sem nezaregistroval sarkasmus." "Ne byla to fakt sranda." odpověděla a chichotala, tak jak normálně. Lidí jí díky tomu nebrali vázně. Několik minut vyprávěla Nickovi celý den, o tom jak byly v aréně a museli natáčet 23krát jednu scénu, protože Josh to kazil. Když zmínila jeho jméno, tak se začervenala, doufala, že o něm moc nemluvila.
"A jak se vlastně Josh má?" zeptal se Nick nonšalantně. Jenn chvilku trvalo, než pozbírala svoje myšlenky v jednu normální odpověď. Neptal se škodolibě nebo zlomyslně, a tak předpokládala, že ho to doopravdy zajímá. "Má se dobře. Strávili sme spolu dost času od rána, jedli spolu oběd a" zastavila se. Přestaň o něm mluvit Jenn! Okřikla se.
"A?" zeptal se zvědavě. "A teď sem u sebe v přívěsu a chystám se jít do hotelu, kde na mě čeká už připravený pokoj." dořekla a zhluboka se nadechla. Rozhlédla se po přívěsu, kontrolovala, jestli tam nejsou věci, které by si na noc měla vzít sebou. "Tak teď mi něco pověs o tom hotelovém pokoji...." začal Nick. Mohla v pohodě říct, že se usmíval na druhém konci linky, a tak se rozhodla, že si s ním pohraje. Koneckonců to byl její kluk. "Je...pěknej." řekla a prstem jela po hraně stolu. "Má velkou postel." dodala, i když ten pokoj ještě vlastně neviděla. "Perfektní pro nás..." říkal a nechal svůj hlas doznít. Byla si jistá, že si právě teď představuje, jak to s ní dělá na nějáké obrovské matraci. Najednou někdo zaklepal na dveře jejího přívěsu.
"Počkej minutku." pověděla do mobilu a odešla otevřít dveře. Venku bylo mnohem temněji jak před 10 minutami. Jeden AR (Asistent Režiséra) tam stál a úsměvem. "Čas odejít!" řekl AR radostně a kýval hlavou směrem k parkovišti, kde bylo zaparkováno auto. Jenn si došla pro zavazadla a s pomocí AR je donesly až do auta. Řekla ahoj svému příteli a slíbila mu, že mu zavolá, až bude ležet nahá na té velké posteli.
Myšlenka, že by měla ležet sama nahá v posteli, jí rozesmívala. Pak si snažila představit všechny ty špatnosti, co by s ní Nick prováděl. Bez varování její mysl přepla a najednou si tyhle věci představovala s Joshem. To že s ním leží v posteli a vůbec jaké by to bylo.
Ne, nemohla si dovolit myslet na takové věci. Nebyla jednou z těch holek, co by měli přítele, ale vesele dováděli s jiným v posteli. Taková prostě nebyla. Tak proč sem teda líbala Joshe, náhle napadlo jí.
V hotelu byli ani né za 5 minut a AR jí pomohl s kufry až do pokoje. Poděkovala mu a slíbila mu, že se potkají v hale v 6 ráno. Okamžitě si všimla velikosti postele, která byla doopravdy obrovská. Svým iPhonem ji vyfotil. Okamžitě to chtěla poslat Nickovi, ale k její smůle neměla nabitou baterku a tak jí telefon nedovolil to poslat. Kdybych tak jenom věděla, kam sem si dala nabiječku... Jenn hodila své kufry na postel a rozepla je. Hledala, kam to dala, ale nikde to nebylo. Zvedla jedno ze svých zavazadel a vyndavala z něho věci, až dokud nenarazila na oblečení. Prsty měla omotané černou šňůrou a tahala dokud nevytáhla nabiječku. Ještě hledala zásuvku a našla jednu hned vedle postele. Zapojila telefon, který se okamžitě začal vzpamatovávat.
"Můj domov pro pár nadcházejících týdnů.." řekla si nahlas. Líbilo se jí tam, bylo to prostorné a celkově útulné. Jedinná věc jí vadila a to, jak byl pokoj vyzdoben.
Souhlas s tím být Katniss znamenal, že na několik let minimálně ztratí své soukromí. Nelitovala toho, protože film byl brilantní a vycházely z něj jenom dobré věci. I když jí docela chyběli její staří dobří přátelé. Dokonce viděla i to, jak se k ní snažej vracet lidi, ale až po tom, co se stala slavnou a oni v tom viděli výhodu.
Ozdobení hotelu bylo celkem pěkné,nestěžovala si, ale myslela si, že si na to nezvykne. Pomyslela na Joshe. Využil mé chvilkové slabosti? Musela si připomenout, že ho políbila nazpátek, takže vinnu na tom nesla úplně stejnou. Byla na sebe naštvaná. Podvedla Nicka. Věděla, že to chce nápravu, jenom nevěděla, jak na to. Najednou někdo zaklepal na její dveře. Překvapeně šla ke dveřím. Přešla celou místnost a podívala se přes kukátko. Něco se v jejím srdci hnulo, když otevřela dveře.
"Joshi." řekla s úsměvem. "Dali nás hned vedle sebe... znova." řekl nevěřícně. "Hádám, že se nikdy nepoučí." smála se a vrtěla hlavou. Josh vešel. "Tééda to je způsob jak odepsat na moje textovky. Ignorování lidí není hezká věc Jenn!" řekl sarkasticky, i když v hlase měl náznak rozporu. "Můj telefon byl kaput." "Aha.." "No jako vážně byl! Podívej, zrovna se nabijí." obhájila se a ukázala na nabijecí se telefon, když vcházela k posteli, Josh šel za ní. "Dobrá. Tak je teď nečti. To by bylo divný..." řekl, předešel jí a vzal si její telefon. "Ty vole! Co to děláš?! Nesahej mi na telefon!" snažila se mu ho vypáčit z rukou ale marně. "Jenom.." začal a soustředil se na LED display, když se snažil držet telefon dál od ní. "Jenom mě nech.. vymazat.. ty zprávy." smál se. Stále s ním bojovala o nadvládu, ale stále marně.
Ztratil rovnováhu a spadl na postel. Jenn couvla. Poslední věc, kterou teď chtěla, bylo ležet vedle něj v posteli, radši o tom bude jenom fantazírovat, než aby se to doopravdy dělo.
Stála tam trpělivě a nechala ho dělat to, co chtěl. Zajmalo jí, co jí asi napsal, když to tak moc potřeboval smazat. Přála si vidět to ještě před tím, než se mu to podaří. "Tak a je to!" dodal vítězoslavně a podal jí zpátky telefon. "No je pozdě a já toho ještě musim hodně udělat. Taky deš zítra v 6?" "Mmm. Ani mi to nepřipomínej." zasténala a zatřásla hlavou. "Tak zatím tedy." řekl a prohlížel si nepořádek, který u ní panoval. "Jenom tak mimochodem... Nick ti napsal" stále zkoumal její věci. Naštěstí si uvědomil, že to je neslušné a zvedl od toho oči. Otočil se a bez dalšího slova opustil její pokoj.....
------------------
Tyhle Gify s tím nesouvisí :D jenom se mi líběj :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama