Part 19

3. června 2012 v 21:20 | JustBee |  Fanfiction
Po dlouhém natáčecím dni se Jennifer vrátila do svého přívěsu. Strašně mi to tu chybělo, pomyslela si sarkasticky. Naštěstí musela furt něco dělat, a tak neměla čas přemýšlet nad tím, co se stalo mezi ní a Joshem minulý týden. Naštěstí se o tom nechtěl bavit a ona by s tím nezačala, pokud by se o to on nepokoušel. Domyslela si tedy, že zřejmě budou dělat, jako že se to nikdy nestalo. I když by nikdy nepopřela, že se to stalo.


Když se koukla v přívěsu na telefon, uviděla, že má zmeškaný telefon od Nicka a zanechal jí i zprávu. Normálně by se usmála, ale tentokrát ne. Nevěděla proč. "Ahoj Jenn, tady Nick. Vím, že dneska je tvůj první den na natáčení, chtěl sem jenom vědět, jaký byl. Měla by si mi dnes zavolat, protože tu jsem jenom já a pizza a je to celkem na prd. Rád bych tě slyšel. Chybíš mi. Tak teda ahoj." doposlechla si vzkaz od svého přítele s překrásným britským přízvukem.
Zrovna, když odložila telefon, někdo zaklepal na dveře jejího přívěsu. "Dále." zakřičela a Josh se přohnal dovnitř, jako by mu to tam patřilo. "Ahojky JLaw." pověděl falešným Texaským přízvukem. Jenn se na něj nepobaveně podívala. "Promiňte pane, ale konkurz na pana Děsivého je o několik přívěsů dál." řekla. "Myslím, že ste to blbě pochopila slečno. Já sem pan Děsivý." Svalil se na židli naproti gauči, kde seděla Jennifer, která se teď smála.
"Tak jaký byl první den natáčení?" zeptal se. "Jo. Doopravdy se tu neztrácí čas s ničím. Už nás natáčeli i v aréně. Francis se mi docela líbí, i když to není Gary, ale myslím, že přeci jenom odvádí celkem dobrou práci." "Doufejme, že se mu to povede. Dneska si na tam válela." "Díky, ty taky. Peeta a Katniss jsou zpět co?" "Přesně." řekl a už k tomu nic nedodal. Všimla si, jak si jí prohlíží od hlavy až k patě, přesně tak, jak udělal už před několika týdny. To že byl zticha jí nebylo zrovna příjemné. "Co?" zeptala se. "Vážně se mi víc líbíš, když si blond." podotkl. Srdce jí poskočilo, možná tehdy byla opilá, ale stále si pamatovala, když to řekl poprvé. Rukou si projela svými nově obarvenými vlasy, které teď byly hnědé. "Díky..." to bylo vše na co se zmohla. Pokračoval v tom, co dělal před chvíli a prohlížel si jí od hlavy až k patě. Byla z toho v rozpacích.
"Jsi tak krásná Jenn." konečně prohlásil." Ví to Nick?" Tahle otázka jí vyvedla z míry. Nick jí nezpočetněkrát řekl, že je překrásná, hlavně když se milovali. Ale myslel tím jenom její tělo, nebo i to jaká je? "Jo." řekla tvrdě ve snaze bránit čest svého přítele. "Alespoň si to myslím..." "No měla by ses o tom ujistit jo?" řekl Josh a postavil se. Udělal krok směrem k ní a konečky svých prstů jí pohladil po tváři. Okamžitě si přála, aby s tím nikdy nepřestal. "Protože jestli to neví, tak si tě nezaslouží."
Jennifer ho pak jednoduše sledovala, jak odchází z jejího přívěsu. Její hlava byla prlná vzpomínek, které si s ním vytvořila. To, jak se jí dotýkal, jeho horký dech, pocit jeho polibků na jejím krku. Při pomyšlení na to, jak moc ho chtěla, se jí rozbušilo srdce. Chtěla, aby jeho ruce prozkoumávaly její tělo, chtěla, aby jí líbal tam, kde ani Nicholas ne, chtěla cítit jeho tělo na tom svém.
Najednou se Josh vrátil do jejího přívěsu. Ona stále nebyla schopná říct mu ani slovo. "Musím to vědět Jenn,"řekl a nepustil jí ke slovu, i kdyby měla co říct." Líbilo se ti to?" Její už tak zmatený mozek najednou přestal vynechávat a ještě víc jí mátl "Jestli se mi líbilo co?" Pozvedl své obočí a s pootevřenou pusou řekl "Ty nevíš?" S tímhle pohledem, Jenn hned došlo, co myslel. Neměla je sama tyhle vzpomínky a ráda na to vzpomínala. Usmála se na něj "Ano." Pousmál se a dodal "To jsem přesně chtěl vědět." Opět odešel, opět oněmněla a pouze toužila po jeho dotycích.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama