Part 18

2. června 2012 v 23:00 | JustBee |  Fanfiction
Slíbila mu, že se u něj staví, až skončí s balením. Přestože se těšila, byla nervózní. Tohle se muselo vyřešit. Mají spolu strávit pár měsíců, tak by nebylo zrovna dobře, kdyby na ní byl naštvaný. A to ani nemluvě o tom, že by to vytvářelo dusno na place.


Přecházela sem a tam v pokoji, když si balila. Brala si věci pro všechny příležitosti. Vždycky se ukázala v normálních věcech, co nosila na sobě, takže si toho tolik nemusela brát, ale stejně zvažovala počasí a taky to, jestli sebou má vzír krajkové prádlo nebo ne. Neviděla v tom logiku si ho brát, a tak ho odsoudila k tomu, aby zůstalo doma a hodila ho na postel. Když už to skoro měla, rozhodla se, že si dá pauzu. Kdyby to dokončila, tak by to vypadalo, že už je všechno hotovo a to nebylo. Vzala telefon a napsala Joshovi, jestli je v pohodě, že by se stavila už teď. Na chvilku si sedla na gauč, byla nedočkavá a chtěla, aby co nejrychleji odepsal. Konečně jí zavibroval telefon. Josh: Jop.
Nebyla to sice zrovna nejoptimističtější odpověď. Nicméně, to on chtěl, aby se stavila. Bundu na sobě měla ještě před tím, než jí vůbec odepsal. Teď už jenom stačilo se obout a mohla vyrazit. Nechtěla si je na sebe brát před tím, když nevěděla, co odepíše.
Byl už skoro ve dveřích, když si uvědomila, že je bez make-upu. Chvilku uvažovala nad tím, jestli se má vrátit a nějáký si dát nebo ne. Nakonec jí ale došlo, že jí to je stejně jedno. Vzpomněla si na světla na verandě a zapla je. Když vyšla osvicovalo jí temně žluté světlo. Sešla z verandy a vstoupila na temné parkoviště.
Zapla rádio a chvilku přepínala stanice, ale nenašla žádnou dobrou. Začala se tedy přehrabovat v kabelce a objevila tam svůj iPod. Prohlížela si, co tam pustí a rozhodla se, že to nechá štěstěně a dala náhodné přehrávání. V autě se jí teď linul zvuk písničky Awake My Soul od Mumfort and Sons. Stáhla okénko a začala si broukat v rytmu songu. Napřed celkem potichu, ale postupně zvyšovala svůj hlas a brzy to zpívala s nimi. "Awaaaakeeee my soulllllll..." zpívala hrozně a falešně. Na konci písničky se smála a to po dlouhé době bezdůvodně, prostě byla šťastná. Na chvilku zapomněla na všechny svoje problémy.
Čim blíž byla jeho domu, tím víc ztrácela tu svou náladu. Bylo jí trochu špatně a tak otevřela okénko. Normálně se totiž nepotýkala s nervy, jako měla teď. I na červeném koberci byla většinou v klidu a to i před tím, než na něj vůbec vešla.
Vyšla z auta a zabouchla dveře. Snažila se dát dohromady ještě před tím, než uvidí Joshe. Otevřel dveře ještě před tím, než vůbec vstoupila na jeho verandu. Čekal na mě, proletělo jí hlavou, i přes ty její nervy.
"Ahoj." řekl vážně. "Ahoj Joshi." "Pojď dál. Jedla si?" "Jo něco jo." "Takže budeš hladová." konečně se mu na tváři objevil úsměv. "Ha,ha, blbej vtip." řekla a hravě ho pošťouchla a pokračovala k němu přes práh. "Ale jo máš pravdu, umírám hlady." přiznala se a dívala se na zem trochu ztrapněně.
Usmál se a zakroutil hlavou. Následovala ho do kuchyně. Otevřel dveře od lednice a nabízel jí, co si může dát. Podíval se na ní a čekal, co odpoví. "Chci ten čokoládový dort. "řekla s úsměvem. "Takže dort to je." vešel do spyžírny a zjisitl, že nemá žádný mix na přípravu." asi si ho uděláme celý!" Jen se usmála a promnula si nadšeně ruce.
"Uvědomuješ si, že normální člověk by řekl třeba, Joo ty nemáš mix, tak to je v pohodě dáme si něco jiného! Ale ty ne. Ty mě to donutíš udělat stejně." vyndal mouku a vanilku a při tom ještě stihl hodit letmý úsměv na Jenn. Zeptala se ho, na co potřebuje vanilku, když je to čokoládový dort. On jenom zatřásl hlavou a pošeptal "Amatérka."
V tu chvíli věděla, že už je to za nimi a že jí odpustil. I když stále chtěla vědět, proč byl tak moc naštvaný, rozhodla se proto si počkat na lepší chvíly a zeptat se ho. "Pomůžu ti s tím." vypravila ze sebe, když si vyhrnovala rukávy.
--------
O půl hodiny později byl už dort v troubě. Jenn si stále dělala srandu z Joshe, který upustil mouku na zem. "Peeta je pekař a ty ani tohle neumíš udělat dobře!" dopověděla a začala se smát. Užívala si jeho společnost jako vždy. Bylo to, jako kdyby se nic špatného mezi nimi nepřihodilo.
"Fajn, to už by stačilo." odvětil, když uklízel poslední zbytky mouky ze země. Vstal, vydechl si a hodil mokrý hadr, který byl navíc teď i od mouky. Následovala dlouhá chvíle ticha. "Tohle miluju." řekl a díval se jí přímo do očí. Oči mu sjeli přes nos až k puse a pak zase zpátky k očím. Jeho výraz byl vážný a obočí měl skoro spojené. "Hm?" zeptala se ho zmateně. Jeho oči zase na chvilku sjeli z těch jejích, ale hned se vrátili na původní místo. "Když si koušeš rty." přiznal se, stále byl vážný. Trochu překvapeně pootevřela Jenn na chvilku pusu. Doopravdy jí to zaskočilo. Pořád na ní zíral svými krásnými hnědými očmi. Začala cítit, jak se jí ozývá svědomí a snažila se změnit téma. "Já, um.. My-" koktala, ale stále na ní zíral. "Jenn, dost...." chytil jí kolem pasu a přitáhl si jí k sobě. Přichytil jí nepřipravenou a tak jenom svěsila ruce podél těla. Josh se k ní naklonil blíž a tam, kde byly jeho ruce jí pálilo.
"Joshi..." vydechla. Měla potíže znova se nadechnout. Měla menší závrať. "Jenn myslím, tedy chci tě políbit." jenom na to přikývla, byla stále v moci jeho hnědých očí. "V kuchyni je to doopravdy romantické.." řekla sakrasticky, stále neschopná odvrátit své oči od těch jeho.
Přitáhl si jí o kousek dál, kde byla tma a Jenn to tam neznala. "Joshi, potřebuju vědět.." řekla ve snaže vyřešit věci ještě před tím, než jí vypne mozek. Cítila mravenčení na své kůži, na tváři, rukách, bocích.... "Ano?" zeptal se jí a pomalu jí přitlačil ke zdi. "Proč.. proč si na mě byl tak naštvaný?" vypravila konečně ze sebe. Její proslov o tom, jak došlo k nedorozumnění byl ty tam a bylo pro ní nemožné myslet normálně, když cítila jeho dech na svém krku. "Nick je můj.."začala, ale nebyla schopná dokončít to tím slovíčkem ,,přítel,,. "Byl si tak naštvaný." srdce jí bušilo o sto šest, když jí Josh jezdil rukama na bocích a pasu. Přesunuli se na gauč v obyváku. Stalo se to tak rychle.
"Jenn, proč si myslíš, že se o tebe tak moc starám?" řekl a líbal jí na krku. Přidal jí i pusu pod bradu a ona se nemohla ubránit vzdechu a ústa měla pootevřená. "Zasloužíš si, aby tě někdo líbal... všude." zašeptal jí do levého ucha. Lechtalo to.
Rty jí hladil po krku. Teď byla ona na něm. Cítila jeho teplý dech na svých prsou. Vlasy mu projížděla sem a tam rukou. Jeho rty se jemně přitiskly k těm jejím, něco v ní se hnulo, když si uvědomila, jak rozdílné to bylo. Chtěla prozkoumat nové a její mozek na to i naléhal. "Joshi..." Jeho rty patřily k těm jejím. Byla nedočkavá a stejně tak i on. Jeho ruce jezdili z jejích zad, před její boky až na její břicho. Když cítila jeho horký dech, jak se mísí s tím jejím tak jí to vzrušilo, mnohem rychleji než se to kdy stalo s Nickem.
Trouba se ozvala, když už byl dort hotov. Odsunuli se od sebe rozpačitě a Jenn se usmála. "Asi bych tam... měl zajít." řekl to a pomalu jí rukama sjížděl z boků. Odešel do kuchyně a Jenn šla za ním.
(gif. pouze pro představivost....)
----------------
Když už se chystala k odchodu, měli sněděný dort. Josh jí vyprovázel až na verandu. "Takže se uvidíme zítra jo?" zeptal se jí s úsměvem na rtech. Usmála se taky, teď byla šťastná. "Zítra to všechno začne." odpověděla. Zajmalo jí, jestli to Josh náhodou nepochopil jinak než měl. Mluvila totiž o filmu a né o nich.
-----------------
Při cestě domů přemýšlela o Nickovi a o Joshovi. Nedokázala přijít na to, co cítila. Jedna věc ale byla jasná, musela si promluvit s Nicholasem. Jenže jak vést tuhle konverzaci zatím promyšleno neměla. Když došla domů, tak měla na tváři stále přihlouplý úsměv. Vešla do ložnice a dokončila balení. Zkoumala, jestli je v kufrech všechno, co potřebuje. Najednou její oči narazily na krajkové prádlo, co měla na posteli, rozhodla se je tam taky přidat. Možná prostě přídou někdy vhod, pomyslela si......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Komentáře

1 Any :) Any :) | Web | 2. června 2012 v 23:04 | Reagovat

Hezky píšeš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama