Part 17

2. června 2012 v 21:37 | JustBee |  Fanfiction
Už to byly 3 dny a Josh se stále neozýval. Od toho snu na něj furt myslela. Začínala být víc a víc nervózní a to i vzhledem k tomu, že za 3 dny už měli odjíždět do Severní Karolíny. Určitě by s ní chtěl mluvit před tím, než spolu stráví 7 hodin v letadle. Ale možná taky ne. Možná to co udělala, ukončilo jejich přátelství.

Snažila se na to nemyslet, protože si naplánovala, že stráví poslední večery s Nicholasem. Chodili do posilovny, jedli spolu, spali spolu. Tohle byl jedinný způsob, jak byla schopná vyhnat Joshe ze své mysli, už z toho jinak šílela. Nicholasovi to evidentně nevadilo, hlavně protože netrávila čas s Joshem. Neřekla mu, proč se s ním nebaví, nechala ho věřit tomu, že ho jednoduše miluje víc než Joshe. Byla to pravda? To stále nedokázala říct.
Den před tím, než měla odletět, si zašla na oběd s Nickem na molo v Santa Monice. Jejich vztah za tu dobu posíl a jí začalo vrtat hlavou, jestli je pro ně i v budoucnu místo. Nebyla si jistá, jestli je tohle to, co chce, nebo jestli to vůbec zvládne. Během jídla se Nick naklonil a políbil jí. Usmála se na něj a jeho rty byly trochu slané vzhledem k tomu, že jedl hranolky. "Budeš mi tolik chybět Jenn." vypravil ze sebe a položil jí ruku na tvář. Přitiskla si jí tam a užívala si to teplo, co z ní vyřazovalo. "Taky mi budeš chybět. Ale tak budem od sebe jenom 7 hodin." "No s našimi kalendáři to bude spíš jako věčnost." "Každý týden ti budu volat." dodala zamračeně. "Slibuješ?" "Slibuju."
Nick se porozhlédl kolem a pak jí věnoval šibalský pohled "Nechtěla by si sex na pláži?" Rozesmála se "Nicku! To myslíš vážně?"
Ztišil svůj hlas "Velmi. Naposledy než pojedeš?" "Dáme si potom zmrzlinu?" podala to jako ultimátum. "Samozřejmě." "Jo!" vykřikla napůl smíchy.
Nicholas hodil 30 dolarů na stůl a vzal ji za ruku, choval se jako muž, který má misi na splnění. Tohle se doopravdy dělo. No, všechno se stane jednou poprvé.
Vedl jí pod molem, dolu k pobřeží, kousek před ním ji zatáhl do jeskyně, která byla zakrytá velkým balvanem. Okamžitě jí políbil a to velmi vášnivě, jemně jí natlačil na stěnu té skály. Skála jí trochu píchala do zad, ale bolest se vyrovnála jemným a dobře mířeným dotykům jeho prstů na jejich ramenou. "Jak si to tu našel?" zeptala se ho, když se odloučili od líbání. "Hledal sem místa, kde bysme se mohli milovat." pošeptal jí jako odpověď do ucha. Tón jeho hlasu v kombinaci s jeho teplým dechem u ní vyvolal husí kůži na zádech.
Z tašky vyndal ručník, který sebou měli, pro případ, že by si po obědě šli sednout na písek. Sedla si na něj a naznačila mu, že by se mohl přidat. S radostí se přidal a začal jí všude možně líbat. Sténala potěšením, znal všechna citlivá místa na jejím těle. Jaký to ale příjemný dárek na rozloučenou, pomyslela si, když jí si lehala na ručník a on na ní.
-----------------------------------
Když jí vedl naspátek k molu, hledala v tašce svůj telefon. "Jakou budeš chtít zmrzku?" zeptal se, když už byli skoro u té restaurace, kde před půl hodinou jedli. "Však víš." ušklíbla se na něj. "Takže čokoládová s kousky čokolády." řekl. Usmála se stydlivě, jako kdyby jí teď nepečoval o nahé tělo přes 20 minut.
Konečně našla svůj telefon, zrovna když vešli do cukrárny. Viděla 3 zmeškané hovory. Její srdce se zastavilo. Prosím ať je aspoň jeden z nich on. Jeden od mámy, jeden od publicistky a jeden byl přesně od toho, koho chtěla. Od Joshe. Volal v 1:48. Podívala se na hodiny na mobilu, byly 2 hodiny. Volal před 10 minutami. Cítila se divně, až skoro vinně, protože se tou dobou milovala s Nicholasem, když volal.
Byl tu i vzkaz v hlasové schránce. Doufala, že byl od Joshe. Snazila se skrýt očekávání, které do toho vkládala, ale moc jí to nešlo. "Hej Jenn, to sem já Josh. Myslím, že bysme se měli sejít a popovídat si. Zavoláš mi viď? Čim dřív tě uvidim, tim líp pro nás oba. Fajn. Tak mi teda zavolej." Musela potlačit úsměv, když doposlechla tu zprávu. Teď musela přijít na způsob, jak odejít od Nicholase. I když si to nechtěla přiznat nahlas, tak by radši teď byla s Joshem než s ním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama