Part 9

26. května 2012 v 21:02 | JustBee |  Fanfiction
"Cože? Ty si nedáš pizzu?" zeptal se Josh, zatímco si bral už 3 kousek.
"Neměla bych jí. Trénuju teď přeci." odpověděla Jennifer.
"A od kdy tě tohle zastavuje?"
Usmála se. Znal jí až moc dobře."Máš pravdu, a jdi za to do háje." vzala si kousek a potřela si to trochou česneku.


"To je holka, kterou si pamatuju!" "Tak na jakej se budem koukat film?" zeptala se ho, když odcházela do kuchyně pro pití "Dáš si něco?"
"A co máš?" Prohledala celou ledničku a oznámila "Vodu, mlíko, pomerančový džus a trochu Dr. Peppera, kterej je asi tak týden starej." "Zkusim štěstí s Dr. Pepperem." hodila mu flašku přes celou místnost. "Dobře ty." řekla, když to chytil.
"Tak to de snadno, když to někdo dobře hodí." odpověděl. Jennifer se začala smát a kroutit hlavou.
Po dohadovačce se rozhodli koukat na Wolverina, Josh protože si užíval akci a Jenn protože se ráda koukala na Hughe Jackmana. Lehla si na gauč a dala Joshovi nohy do klína. On si své ruce položil na její nohy. Takhle to bylo pohodlné. Nic co by vyzařovalo sexualitu v tom nebylo, prostě to byli 2 kámoši, co se jim takhle dobře sedělo. Když byla pryč už půlka filmu, Josh ze sebe najednou vypravil "Chyběla si mi."
Ach bože. To ne. Nechtěla si přiznat, že jí taky hodně chyběl, hlavně když na tom teď s Nickem byla, tak jak byla. Probodla ho pohledem a řekla" Neslyším co říkaj." "Neignoruj mě."opáčil nazpět Josh.
"Neignoruju tě, jenom nevím, co ti na to říct." "A co třeba takhle, že sem ti taky chyběl?" "Neviděl si snat The Tonight Show (s Jay Lenem)?" Na chvilku se zamyslel a nevěděl, co myslí, ale pak mu to došlo." Nemyslel sem něják romanticky. Chyběla si mi jako moje kamarádka. Chybělo mi vidět tě každý den. Chybělo mě děsit tě panákem na záchodě tak, že ses z toho počůrala."
Zasmála se a hlavně tomu, jakého blbce ze sebe udělala. "Taky si mi chyběl. A promiň, že sem se chovala jak blbeček." "To je v pohodě, ale přístě mi nezpůsobuj otřes mozku jo?" řekl hlasem, který připomínal starého chlípného muže.
"Fajn děsivý starče." řekla smíchy.
"To si myslim!" řekl stejným hlasem. Oba se teď smáli. Byl to dobrý pocit a ona si už ani nemohla vzpomenout, kdy naposledy se spolu takhle zasmáli. Doopravdy jí chyběl.
Najednou její telefon začal zvonit. Měla nastavený The Backstreet Boys- I Want That Way. "To je klasika" poznamenal Josh. "Žárlíš?" odpověděla, když vstávala z gauče a vcházela do jiného pokoje. ID jí prozradilo, že volá Nicholas. Po zádech jí přejela zimnice, když si vzpomněla na minulou noc. Okamžitě to zvedla. Jeho téměř dokonalý britský přizvuk se ozval z telefonu. "Promiň, že volám až teď. Celý den sem pracoval. Je tvoje pozvánka pořád platná?" "Jasně, ale je tu i Josh." "Josh?" "Jo pozvala sem ho sem, když si mi nevolal. Nevadí to?" " Ne v pohodě. Nemusíš mi říkat, co se děje každou chvilku tvého života. Dej mi půlhodiny jo? Pojedu ještě domů se převlíknout. Bude to rychlý." "Fajn za chvilku se tedy uvidíme. "
Zavěsili a Jen se vrátila do obyváku. Josh se na ní zvědavě díval. "Nick sem jede." "Nick?" Proč oba zopakovali jména toho druhého? Kluci sou divní projelo hlavou Jen. "Jo. Nick, Nicholas Hoult. Kluk se kterým randím už asi rok teď." "Já vím, kdo to je, jenom sem nevěděl, že byl taky pozvanej." "No jo je. Vadí ti to?" zeptala se ho zvědavě, když si sedala opět do té pohodlné pozice, jako byli před tím. "Ne vůbec." odpověděl, zatímco pokládal své ruce na její nohy. Něco na jeho dotyku jí uklidňovalo, nevěděla co.
Asi za 45 minut se rozezněl zvonek u jejích dvěří. Jenn se posadila normálně na gauč a zavolala "Pojď dál." Nicholas vstoupil, sundal si boty a kabát. "Ahoj Joshi." řekl Nick jako první. "Hej Nicku, jak se máš?" "Dobrý, co ty?" "Taky." "Super" řekl Nick když vcházel a nakláněl se k Jennifer, aby jí mohl políbit. "Jop..."zašeptal Josh, když sledoval, jak se Nick a Jenn vítají. Kdyby se Jennifer dívala, zatímco se líbala s Nickem, tak by viděla, jak ublíženě se Josh teď tvářil.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama