Part 7

25. května 2012 v 17:52 | JustBee |  Fanfiction
"Hej, máš o víkend čas?" řekl Nicholas prostřednictvím svého mobilního telefonu.
"Asi jo. Jenom musím zavolat publicistce, a když nic mít nebudu, tak jí řeknu, aby nic neplánovala. Který den?"
"Co třeba neděle?"
....
Byla neděle. Její publicistka jí dala den volna a ona si ho plnými doušky užívala. V posteli byla až do 11 hodin. U Nicka měla být až ve 4 odpoledne, takže s přípravou si dala na čas. Bylo fajn nemuset do práce. Z jejích beder opadl velký stres, který jí to přináší. Zrovna si dělala své vlasy, když jí napsal Josh. Kdy začínáš trénovat na CF? (Catching Fire pozn.)
Zítra :(. Odepsala ve chvilce.


Byla ráda, že už to mezi nimi bylo zase ok. Josh se dokonce podíval i na její rozhovor u Jay Lena a pak jí i zavolal. Oba se několikrát omluvili a nakonec to dopadlo tak, že se tomu spolu začali hodně smát. Takhle dokázala říct, že spolu mají doopravdové přátelství, když spolu dokážou mluvit o věcech a pak je jednoduše hodit za hlavu.
Znova jí zavibroval telefon. To už si dělala svůj Make-up. Opět to byl Josh. Já začínám za 2 týdny. Jsi připravená natrhnout všem zadek na natáčení?
Zasmála se tomu a odepsala. Jak to víš?!
Milovala ho. Tedy milovala ho jako svého kamaráda. Pokdu v tom bylo něco víc, tak to teď doopravdy nedokázala říct. Byla nadšená z toho, že stráví celý večer u Nicholase, ale víc se těšila na to, až s Joshem stráví půl roku natáčením. Vždycky se spolu na scéně i mimo hodně bavili. Navíc byla zmatená. Nevěděla, co přesně cítí a to jí vyvádělo z míry. Třeba jí společná noc s Nickem pomůže na to přijít. Mohla v to jenom doufat.
--------
Zaklepala na Nicholasovi dveře a uslyšela slabé "Už běžím." Usmála se tomu. O pár vteřin déle otevřel dveře.
"Ahoj Jen. Pojď dovnitř." Vstoupila dovnitř a políbila ho. Zavedl jí do pokoje a řekl jí ať se posadí na gauči. Teprve teď si všimla, že pod zástěrou má staré bílé tričko a nosí tepláky.
"Ty si vařil?" "Možná. Chtěl bych, aby si tu zůstala přes noc. Je to možné?" "Jo rozhodně" odvětila s úsměvem. Je tak roztomilej. Pomyslela si.
"Jdu se převlíknout." řekl a šel směrem do ložnice. "Nicku.." řekla a stoupla si mu do cesty. Když si sundaval zástěru, tak se jemně začala kousat do rtu. Nick uměl dobře líbat a Jen právě čekala na to, až se začnou líbat. Možná neuměl tak dobře líbat jako Josh.. ale co už.
Vážně teď myslím na Joshe?! pomyslela si, ale hned na to se její a jeho rty setkaly a myšlenky na Joshe se vypařily jak pára nad hrncem.
Když se odtáhl zeptala se "Co si uvařil dobrého?" "Za malou chvilku sama uvidíš." a začal jí líbat znova.
"Neměň to." "Co?" "Svoje oblečení. Nech si tohle na sobě. Mám tě ráda zpoceného." "Oh. Vážně? Nebo mě snad máš radši bez oblečeni?" začal si jí dobírat. Začali se znova líbat. Jeho rty byly teplé, hebké a zcela jí pohltili. Jak jenom mohla přemýšlet nad Joshem, když má doma Nicholase?
Jakmile se odtáhl, její rty chtěly víc. "Ale notak, nech mě aspoň ti ukázat, co jsem uvařil."
Ukázal jí všechno jídlo, co připravil, i když jí neřekl, co přesně je k večeři. Vyndal lahev červeného vína, posadili se na zem a začali si spolu jednoduše povídat. Takhle dobře si nepopovídali již celé měsíce a Jennifer si uvědomila, jak moc jí přesně tohle chybělo. To byl ten nepatrný problém, který mezi nimi vytvářel díru. Nepovídali si. Její mamka jí řekla, že komunikace mezi párem je to lepidlo, co vlastně vztah drží pohromadě. Až teprve teď si začala uvědomovat, proč to tak je.
Asi za půl hodiny Nicholas vyndal z trouby něco, co vypadalo jako pečené kuře. Jeho pokusu o vaření se smála, vyrůstala v Kentucky, takže moc dobře věděla, jak má vypadat pravé pečené kuře, ale stejně si hodně cenila toho, jak se Nick snažil. Nejprve Nick nechápal, čemu se Jenn smála. Tak mu to vysvětlila a začal se smát taky a k tomu se jí omluvil, za britskou výchovu v tomhle ohledu. Jen si pomyslela, že musejí vypadat roztomile, takhle jak se spolu smějí nad jídlem.
Tohle byla ta věc, kterou ve vztahu rozhodně chtěla. Snědli kuře spolu s bramborovou kaší, kterou Nick také připravil. Jako dezert se rozhodli udělat si broskvový závin. Měl se péct 45 minut a mezitím si užívali to, že sou spolu. Vešli spolu do obyváku a než se nadáli, tak byli v objetí.
"Hodně si mi chyběla" řekl a položil si její hlavu na své tělo. "Nicku tys mi taky hodně chyběl. Promiň, že sem byla tak zaneprázdněná." "Neomlouvej se. Tomu nemůžeš zabránit." Usmála se na něj a opřela se hlavou o jeho hruď.
Pak už tu byly samé polibky. Bylo jich tolik. Ani nevěděla, jak to začalo. Nejdřív jí dal pusu na čelo, pak tvář a krk. Jeho jemné polibky přistávaly na její kůži a jeho dech v ní vzbuzoval jakousi jiskru. Dotýkal se jí tak jemně až z toho měla husí kůži. Věděla přesně, co teď příjde.
Jejich rty se setkávaly v návalech vášně. Ruce zkoumaly topografii těla toho druhého. Sundala mu třičko, zatímco on zápasil s knoflíky na její blůze. A ty polibky na krk. Ach ty polibky! Ty dělali Jen slabou a dokázaly jí přivést k šílenství. Když jí líbal na krk, tak nad ní měl naprostou kontrolu. "Nicku spálí se nám závin." zastavila se najednou. "Tak ať se spálí." řekl a začal jí líbat těsně nad jejími prsy. Teď už ho nedokázala zastavit. Když se takhle rozdováděl, tak to snad ani nebyl on, byl to někdo jiný. Nevěděla, jestli ho měla ráda takového, jaký byl teď, ale rozhodně milovala to, jaké v ní dokázal vzbudit pocity.
Najednou však uslyšela, že jí někdo volá. Její publicistka jí upozorňovala, že možná zavolá kvůli dalším projektům. Věděla, že by tohle rozhodně neměla ignorovat. "Nicku musím ten telefon vzít." "Nechoď. Ignoruj to." řekl a jejich rty se opět setkaly ve vášnivém polibku. "Ale já musím." snažila se, když v tom jí políbil na krk tak, až jí zamrazilo na zádech. "Promiň, budu hned zpátky." říkala, když se vyprošťovala z jeho objetí. Ještě mu dala i rychlou pusu.
Rozeběhla se ke své kabelce, kterou nechala u dveří. Vyhrabala svůj telefon a uviděla, že má zmeškané volání. Kupodivu nevolala publicistka, ale Josh. Taky jí přišla smska. To je na hovno. Ten novej režisér nemá ani ponětí, k čemu se upsal. Stálo tam. Jen si uvědomila, že jí ani nenapadlo že by to mohl být Josh, kdo volal. To bylo poprvé co si uvědomila, že na něj při některých situacích doopravdy nemyslí....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama