Part 6

21. května 2012 v 17:20 | JustBee |  Fanfiction
Tu noc Jen nezamhouřila oči. Reakce publika na její humor byla normální. Přesně taková na jakou byla zvyklá. Ale když zmínila líbání Joshe, tak si všimla, že se všem podivně rozzářili oči. Proč jenom o něm jenom říkala, že tak hezkej...
Nebylo žádné pochyby, že byl Josh neobyčejně pěknej kluk. A kompliment byl rozhodně na místě. Byli to pouze přátelé, přátelé, co si pokládají poklony a navzájem si lichotí. To vše pro to, aby se ten druhý cítil dobře. Tak proč se cítím tak vinná? pomyslela si.


Odemkla svůj telefon, ten ve chvilce zalil celou místnost světlem. Díky tomu šoku, Jen zavřela na chvíly své oči a pak je velmi pomalu otevírala. Tohle je hloupý. Čekám na to, než mi odepíše kluk... prohnalo se jí hlavou. Frustrovaná svojí hloupostí, vypla telefon a položila ho na noční stolek hned vedle postele. Přetočila se, zavřela oči a začala počítat. Doufala, že se jí tak podaří usnout, ale všechny její snahy byly marné.
Sedla si tedy a ze stolku si vzala svůj notebook. Zapla ho a při čekání, než jí naběhne, si uvědomila, že si s Joshem zbytečně hraje na kočku a myš. Rozhodla se tedy na netu podívat, co se vlastně o ní píše.Tohle doopravdy nedělala. Takže jí to přišlo hodně hloupý a vlastně ani nevěděla, jak to má udělat. Po chvilce přemýšlení se rozhodla, že sama sebe vyGoogluje.
Byla tu klasická IMDB stránka, kde byly filmy a další věci ve kterých účinkovala. Dále tu bylo několik fan stránek, kterým se rozhodla pro jistotu vyhnout. Začala hlavně koukat po článcích, které by přeháněli o vztahu mezi ní a jejím nejlepším kamarádem.
Klikla na pár stránek, na kterých narazila na svoje fotky. Dělala na nich vždy nějáký ksicht, a místo aby se cítila zahambená, tak se smála. Rozhodla se i, že si některé ty fotky sama vyfotí na mobil, než se nadála tak zjisitla, že je odesílá na jeho číslo. Věděla, že není zrovna vhodná doba, vzhledem k okolnostem i k tomu, že byla noc a to Jen moc zpráv normálně neposílala.Zhluboka se nadechla a doufala, že Josh odepíše. Zrovna svou pozornost opět začala věnovat počítači, když v tom jí zavibroval telefon.
HAHAHA, to je moje holka!
Po téhle zprávě se Jen hodně ulevilo. Její tvář se proměnila v jeden velký úsměv. Nejenom že odepsal, ale také napsal že je to jeho holka. Nedovolila sama sobě civět na tu smsku moc dlouho. Nepatřila mezi ty holky, co by se museli v jednom kuse koukat na zprávy, co jí potěšili. Nerada nad něčím dumala. Protože když o něčem přemýšlela moc dlouho, tak jí to akorád vystresovalo a stres vedl k tomu, že odváděla hrozné výkony na scéně.
Ještě několik minut projížděla web. Našla akorád článek, který popíral to, že spolu Jen a Josh chodili, nebo mezi nimi bylo něco víc. To jí uklidnilo, usmála se a vypla počítač.
Když si lehala, tak si vzala telefon k sobě. Ty jo, tak už je to za náma. Neopovažuj se ještě někdy takový věci vypouštět z pusy. Mluvila sama se sebou ještě několik minut, jestli tam má připojit i smailík nebo ne. Odeslala to i s ním. Pak se snažila být vzhůru, co nejdéle, ale psychická únava jí nakonec uspala. Vzbudila se krátce na to, protože jí telefon zavibroval na tváři. Byl to Josh a jeho odpověď zněla: :)
Ještě jí pak zavibroval jednou stálo tam: Ještě mi dlužíš za to, jak si přehnaně reagovala.
Usmála se a položila si telefon na břicho. Mezitím, co přemýšlela nad odpovědí, usnula.
Brzo ráno jí vzbudilo otravné sluníčko, které právě začínalo rozjasnívat celý její pokoj. Jídlo. To byla první věc, na kterou Jen pomyslela. Byla hladová a všechno, co chtěla momentálně dělat, bylo jíst. Měla v plánu jít na snídani s Nickem. Jedinou věc, kterou udělala ještě předtím, bylo, že se osprchovala. Rozhodla se nechat si mokré vlasy, aby jí uschly až na vzduchu. Vzala si na sebe velký šedý svetr s pruhy. Pohodlné.. pomyslela si.
Pospíchala do koupelny, kde si umyla zuby, kloktala ústní vodu a při tom si ještě hlídala kolik je. Vlasy jí schly celkem rychle, za což byla doopravdy vděčná. Teď už věděla, že bude stačit, když pojede se staženým okénkem v autě, a než dorazí bude je mít suché. I když možná trochu zacuchané.
Napsana Nickovi, že už vyráží. Vzala si sebou příruční tašku, a zároveň co odcházela, si kontrolovala, jestli má peněženku. Co kdyby náhodou šli pak nakupovat. Jakmile dorazila, tak spatřila Nicka a vydala se rychlým krokem k němu. Jemu se při pohledu na ní, rozzářil úsměv na rtech. Uvítali se obětím a pusou. On měl na sobě tepláky a mikinu s kapucí. Pohodlné. I když se jí líbilo, že se oba oblíkali stejně, tak se jí hlavou stejně honila myšlenka, jestli není náhodou tohle co definuje jejich vztah. Tahle myšlenka jí vyděsila. Mírně zatřásla rameny, protože jí začal svetr padat, jelikož byl tak velký. Kdyby byl z hedvábí, nebo jiné jemné látky, tak už by byl dole. Najednou jí všechno připadalo špatné. Všechno bylo až moc pohodlné, na to aby se jí to líbilo....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama