Part 5

20. května 2012 v 22:08 | JustBee |  Fanfiction
Byl středeční večer a Jennifer stála v zákulisí Late Show s Jay Lenem. Udržet se v klidu jí stálo skoro všechny síly. Tolik věcí záviselo na tomhle interview. Doslova na tom záležela její veřejná image. Vše viselo na tom, co řekne o Joshovi, sobě a jejich údajné připravované svatbě.


Buď v klidu. Buď v klidu. Řekni přesně to, co ti poradila publiciskta. Hlavně se ujisti, že lidé budou vědět že s Joshem jste jenom kamarádi. Nic víc, nic miň. Vše se pak vrátí do svých kolejí... našeptával jí hlásek v hlavě.
Jen si nemohla pomoc, ale furt myslela na včerejšek. Na to setkání s Joshem v Mekáči, dozajista jednom z jejích oblíbených míst.
------
"Ty tohle svinstvo fakt jíš?" zeptal se jí na podezdřele vypadající McDouble.
"To si piš! Je to jako droga." řekla s plnou pusou a smála se. On se taky začal smát. Jeho úsměv jí na malou chvilku i zhypnotizoval.
Ale nakonec musela být vážná. Jejich zchůzka měla pouze jeden cíl a to přesvědčit jí, že by Katniss Everdeen a Peeta Melark neměli randit ve skutečném životě. "Hele Joshi. Musíš to vzít zpět. "
"Co mám vzít zpět? To byl jenom vtip."řekl obraně.
"To ale média nechápou. Největším problémem na tomhle je, že si to řekl právě ty."
"Takže říkáš, že je to celé moje vina?" začal svůj hlas zvyšovat a celé okolí už si toho rozhodně všimlo.
"Trochu!"vykřikla a hned v tom okamžiku si přála, aby to neudělala "Hele. To není to,co jsem myslela Joshi, ale uvědom si, že chodím s Nickem! To, že si mi vyznal Peetovsky lásku, může způsobit docela velké potíže mému vztahu."
"O tom to teda je? O tobě a tvém vztahu s Nickem?" řekl s klesajícím hlasem na přijatelnou úroveň.
"Celý je to o mým osobním životě. Navíc to teď vyšlo z tvých úst."
Takhle to mezi nimi ten den zkončilo. Omluvil se s nějákou falešnou pracovní záminkou a odešel. Nechal po sobě i půlku McChickena s hranolkama. Jennifer se nedokázala ovládnout a hranolky za něj dojedla. Samozřejmě měla z celé věci velmi špatný pocit.
------
"Deset vteřin slečno Lawrence" hlas manažera show jí přivedl opět do reality.
Nic mezi mnou a Joshem není. Nic mezi námi není....
Na pódiu byla dřív, než se nadála a už mávala divákům s velkým úsměvem na rtech. Její červené, elegantní šaty ukončené pod koleny jí tak trochu připomínali její Oscarové šaty. Jenom byly o něco pohodlnější, což si Jen před tím myslela, že už ani není možné. S hostitelem si potřásla rukou a posadila se. Dav konečně ztichl. Proč mě tolik milují? prohnalo se jí hlavou.
Jay Leno jí přivítal a ona zahrála polichocenou a ještě udělala vtip sama na sebe. Divákům se to zdřejmě líbilo.
"Tak Jennifer, jsem moc rád, že si tu. Doufám, že víš, že si v Hunger Games totálně válela. A co pro nás chystáš teď?"
"No zrovna jsem dotočila film Serena s Bradleym Cooperem."
"Doopravdy? A jaké to bylo?"
" Tak bylo to skvělé. A nejlepší na tom je, že se to má odehrávat v Severní Karolíně a my jsme to celé natáčeli v Praze."
"Vážně? Jakto?"
A takhle se odvíjel kus rozhovoru. Ona ale moc dobře věděla, že už to přichází a Jay se jí zeptá. A konečně po několika otázkách a po otázkách, co je na červeném koberci, vytasil větší kalibr.
"Takže Jennifer, musím se tě zeptat. Zaslechl jsem totiž drb o tobě a Joshovi Hutchersonovi.."žačal.
"Ach ne.."předstírala, jako kdyby nevěděla, o co se jedná. Přesně tak, jak jí poradila publicistka.
"Je pravda, že ty a Josh se budete brát?"
Jen se přinutila k smíchu" My 2 a brát se? Ne to doopravdy ne. Vlastně teď s někým randím."
"A kdopak to je?" zeptal se, i když věděl, že na to se ptát nemá.
Jennifer na něj zvedla obočí "Tak to byste chtěli vědět jo? Ale ne. Nechci, aby to vypadalo nějak jinak, než to je. Já mám Joshe moc ráda, ale jako kamaráda. Žádná romantika se mezi náma nekoná."
"Žádná?"
"Žádná."
"Fajn, ale ještě se tě musím na něco zeptat. Užila sis líbání s ním na scéně pro Hunger Games?"
"No samozřejmě. Teda, kdo by si neužil líbat takhle atraktivního muže?"
Vypadalo to, že dav tuto odpověď miloval.
Tak a bylo po všem. Teď už jenom mohla doufat, že se vše uklidní a bude mít konečně pokoj. Alespoň na chvilku. Ještě ale musela zavolat Joshovi. Cítila se fakt hrozně, kvůli tomu včerejšku. Chtěla napravit svou chybu. Vyťukala proto jeho číslo, ale nikdo to nezvedl. Buďto byl tak zaneprázdněný, nebo s ní prostě a jednoduše nechtěl mluvit. Osobně si myslela, že je to to druhé, ale již před tím se zmílila. Nezbývalo tedy nic jiného, než mu zanechat zprávu.
"Ahoj Joshi, tady Jen. Fakt se ti omlouvám za včerejšek. Přála bych si mluvit s tebou znova, protože včerejšek prostě nebyl můj den. Zrovna jsem udělala rozhovor s Jay Lenem. Až výjde ven, tak bys ho měl asi vidět, teda v případě, že se mnou nechceš mluvit. Pokud bys ale vydržel mluvit se mnou tak se mi ozvi jo? Je tu pár věcí, o kterých si musíme promuvit. Už musim jít. Takže doufám, že mi zavoláš a ahoj."
Po zanechání vzkazu si jen povzdechla. Doopravdy doufala, že nezníčila tenhle vztah mezi ní a Joshem. Hodně jí na něm záleželo....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama