Part 4

18. května 2012 v 21:04 | JustBee |  Fanfiction
Jen se rozhodla zkontrolovat svůj mobil, až dojede domu. Ať už Josh odepsal cokoliv, mohlo to počkat. Trocha toho napětí rozhodně neuškodí. Navíc slíbila nejlepší kamarádce Zoe, že už ní bude ve 3:00. Zrovna bylo 2:45.


Auto měla zaparkované na rohu ulice, ale stejně na něj měla dobrý výhled. Ještě než odešla, podívala se na sebe v odrazu zrdcadla. Tak takhle mě média vidí, prohnalo se jí hlavou. Zavrtěla jí a začala si prohledávat tašku kvůli klíčům od auta. Uslyšela cinkot svých klíčů a trvalo jí dalších 15 vteřin než je vyhrabala. Jakmile je vyndala, tak jí zavibroval telefon. Z jejího hrdla se vydralo na povrch povzdechnutí. "Co chceš?!" vykřikla nahlas. Když se ohlédla, tak spatřila pár lidí, kteří se ohlíželi a jenom nechápali co se stalo.
Rozpačitě se usmála a rychle nastoupila do svého auta. V jejím autě bylo nehorázné horko, dusno a velký smrad. Jen se otočila a koukla na zadní sedadla, aby zjistila, co je příčinou toho zápachu. Rukou sáhla do malého místa za jejím sedadlem. Našla tam krabici s několik dní starým čínským jídlem. Opatrně to položila na sedadlo spolujezdce, otevřela okýnko a vydala se na cestu.
Naštěstí nebyly žádné zácpy, i když na tom tolik nezáleželo, protože stejně věděla, že přijede pozdě. Když musela zastavit na červenou, ucítíla, jak jí opět vibruje telefon. Nejsem až tak populární, pomyslela si a hned na to se tomu začala smát. S velkou námahou vytáhla telefon z kapsy. Poslední věc, kterou by teď chtěla je to, aby jí chytli, jak za jízdy smskuje. Proto se kolem sebe několikrát nervózně rozhlédla. Nikdo nebyl kolem a tak rychle odemkla svůj iPhone a snažila se přečíst zprávy, co nejrychleji. Chtěla to stihnout ještě před tím, než naskočí zelená.
Zpráva od Nicholase: Hej zlato. Už teď mi chybíš.
A 2 telefonáty od její publicistky.
Jen se rychle podívala na světlo a zjistila, že už tam je zelená. Hodila tedy svůj telefon vedle toho zkaženého jídla, které dál hnilo na sedadle spolujezdce. Žádná odpověď od Joshe. Né že by vyloženě čekala že jí odpoví, protože nebylo ani na co by jí měl odpovědět. Snažila se na to nemyslet.
Při pomyšlení na Nicka se na její tváři oběvil úsměv štěstí. Byla doopravdy šťastná. Opět jí ujistil, že si vybrala správného chlapa, se kterým chtěla být, ne, potřebovala být.
Jen se rozhodla nezavolat své publicistce zpět. Jestli něco chtěla, tak měla zanechat zprávu.
Najednou Jen uviděla, jak jí opět začal blikat mobil. Myslela si, že měla jenom mžitky, ale doopravdy jí opět volala publicistka. Rozhodla se, že to znova nevezme, i když to muselo být opravdu důležité, když jí volá už potřetí.Navíc už byla skoro u Zoe a nechtěla trávit čas tím, že bude na telefonu. Najednou telefon přestal vyzvánět a objevil se na něm znak, že byl zanechán vzkaz v hlasové schránce. Jennifer se rozhodla, že si alespoň poslechne, co jí publicistka chtěla ještě před tím, než půjde přímo k Zoe.
Vzala telefon a vytočila číslo hlasovky. Byla docela vyděšená, když uslyšela hlas svojí publicistky. "Ahoj Jennifer, nemám ani tušení, co by si teď mohla dělat, když jsi byla schopná ignorovat 3 moje telefonáty. Každopádně jsem ti chtěla říct, že jsem zařídila interview u Jay Lena na tuto středu. Je tu pár věcí, o kterých si musíme promluvit ještě před ním. Až si to poslechneš, tak mi zavolej dobrá?" Začátek tohoto vzkazu byl více rozzlobený. Asi se na ni doopravdy hodně zlobila, ale postupně začínal být mluven spíše nervózním hlasem. Jen věděla, že ten rozhovor je hlavně kvůli tomu, co řekl Josh. Musela to napravit a při pomyšlení na to, jí naskakovala husí kůže. Jak by asi tak mohla jít do televize a lhát o svých doopravdových pocitech? Hádám, že tohle asi budou ty požitky z herectví, pomyslela si sarkasticky, když vjížděla k Zoe na příjezdovou cestu....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama