Part 3

16. května 2012 v 21:31 | JustBee |  Fanfiction
Jennifer seděla před stolem s rukama na klíně. Bože! Její publiciskta jí uměla vynervovat. Byla to vysoká, drobná žena s tmavými vlasy, které měla vždy sepnuté v drdolu. Kdyby už s Jen dlouhou dobu nespolupracovala a nepomáhala jí řešit její problémy, tak by se jí Jen asi i bála. Teď sedí naproti ní a přímo na ní zírá.


"Jak si mohla dopustit aby se to stalo??" dožadovala se vysvětlení.
"Jak sem to mohla dopustit? Když se to dostalo ven, tak jsem byla v Praze. Proč nezavoláš Joshovi a neječíš na něj? Stejně je to jeho vina."
"Jeho publicistka už s ním mluvila."
Jennifer se podívala na svou publicisku "Tak pardón.." řekla sarkasticky "Proč je kolem toho takový rozruh? Fanouškům se to stejně líbí."
"No jak jistě víš, tak se snažíme uchovat pokud možno co nejvíce tvůj vztah s panem Houltem v tajnosti. Takže teď čelíme tomu, že si lidé myslí že s ním nechodíš, ale zároveň tu máme to, že si máš vzít Joshe. A věř mi nevěra není to, jak se chceš prezentovat."
"Ale obě víme, že chodím jenom s Nicholasem." odfrkla Jennifer.
"A ví to svět? A Nicholas?" zeptala se publiciskta.
Najednou jí došlo, že ještě nezavolala Nickovi a neřekla mu, co se doopravdy stalo. Natáčení, tisk a trénink jí docela dost zaměstnávali. Když se nad tím tak zamyslela, zjistila, že ho viděla naposledy před třemi týdny. V hlavě si projela celý svůj rozvrh na ten den. Měla hodinu a půl volno před tím, než zase někde musela být. To by byla asi nejvhodnější doba, aby mu mohla všechno v klidu vysvětlit. Doufala už jen, aby měl čas i Nicholas.
"Fajn postarám se o to." vyhrkla konečně Jennifer. Její publiciskta se jen spokojeně usmála.
"Hodná holka. To byla velmi diplomatická odpověď. To je dobře."
Jennifer vzteky protočila oči v sloup a bez dalšího slova vstala a odešla. Občas se k ní chovali, jako k malýmu harantovi. Ano byla mladá, ale to neznamenalo, že by se k ní museli chovat jako ke štěněti, co potřebuje trénovat. Uměla se o sebe postarat.
Všechno hezky popořadě. Joshovi dám vědět, jak moc sem na něj naštvaná. Pomyslela si.Vyndala telefon z kapsy a začala psát smsku: Teď tě tolik nenávidím! Nemohla si pomoc, ale když tu sms psala, tak se usmívala. Nikdy by totiž Joshe nemohla nenávidět. Byl až moc v pohodě, až moc srandovní.... až moc přitažlivý, proto aby ho mohla nenávidět.
Fajn teď už jenom zavolat Nicholasovi. Vyťukala jeho číslo a přála si, aby měl volnou chvilku. Kdyby neměl volný čas, tak by to nebylo dobře. Tohle chtělo probrat co nejrychleji, aby v tom měl Nicholas i Jen jasno. Jakmile to zvedl, zdálo se, že má dobrou náladu.
"Jen, jsem rád, že si zavolala!"
"Vážně? Proč?"
"Nemluvili sme spolu už týdny!!"
"Jo já vím, já vim. Poslyš. Nemáš teď volnou chvilku?"
"Jop mám. Nejsem totiž tak slavná filmová hvězda jako ty."
"Jistě že jsi! A nechceš se sejít na kafe nebo tak nějak?"
.....
Potkali se v jejich oblíbené kavárně v centru LA. Hrozně ráda ho viděla. Vlastně až do teď si neuvědomovala, jak moc jí chyběl. Vypadal úžasně ve svých džýnách a žlutém tričku. Jeho hnědé vlasy mu už začínali i mírně padat do očí. Je to opravdu fešák pomysela Jen.
Zrovna když si sedali, tak ucítila, jak jí vibruje kapsa. Slušně se omluvila s tím, že teď řeší pár problémů- ani o tom nemusela lhát. Přišla jí SMSka a byla od Joshe. Stálo v ní : LOL proč? Ať dělala, co chtěla, nepodařílo se jí zakrýt úsměv, který jí projel po rtech. Josh byl takový šprímař. Ona rychle odepsala: Myslím si, že víš proč.
Jakmile odložila mobil, Nick řekl "Jsem rád, že tě vidím. Opravdu dlouho jsme se neviděli."
Usmála se a prsty si zastrčila své blond vlasy za ucho. "Já vím a omlouvám se."
"Vypadáš úžasně Jen."
"Díky. Ty taky vypadáš dost dobře. Poslyš, musíme si o něčem promluvit." jakmile to dořekla Nicholasovi spadl usměv, který měl až do té doby. Jen hned došlo proč. V tom se zase začal usmívat a řekl "Slyšel jsem nový drb. Prý plánuješ svatbu s Joshem."
"Věříš tomu?"
"No řekl to Josh osobně.."
"Nicku, on si dělal jenom legraci" řekla Jen ve snaze uklidnit situaci.
Usmál se, když uviděl, jak začínala být nervózní. Měl v očích jiskru, tu jiskru, kterou Jen rozpoznala. "Ne nevěřil jsem tomu. Věřím jenom tobě." dořekl a vzal Jen za ruku. Jeho dotyk jí uklidňoval víc než jeho slova.
"Omlouvám se, že jsem ti to neřekla už dřív. To jenom, že jsem teď byla tolik zaneprázdněná. A můžu ti slíbit, že není nic mezi mnou a Joshem." Z pro ní neznámých důvodu jí v hrdle uvízlo zatím není....
"Vím a věřím ti."
Byla doopravdy šťastná, že ho měla. Zůstali tu ještě hodinu, kterou spolu celou propovídali. Když najednou jí začal vibrovat telefon o sto šest. Už musela jít a udělat opět pár dalších nudných rozhovorů s tiskem.
Odcházeli ruku v ruce a když se loučili, tak se k ní Nick naklonil a políbil jí. Když jí políbil, ucítila, jak jí zase vibruje telefon. Už musela doopravdy jít. Rozloučili se.
Její poslední myšlenka však nepatřila Nickovi, nýbrž Joshovi....

By Skye

Obrázek pro ilustraci....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama