Part 2

16. května 2012 v 16:58 | JustBee |  Fanfiction
Hluk jí vzbudil dřív, než si přála. Rychlý pohled jí přesvědčil, že to nebyl budík, co dělá ten hluk. Byl to její telefon, který zběsile vibroval. Podívala se na něj, aby zjistila, kdo jí volá. Nezaostřila však očima, a tak i když nevěděla, kdo jí volá, zvedla to. "Haló?"řekla ještě v polospánku. Jednu ruku měla na obličeji. Byla zmatená.


"Jen, neuhodneš co- Nevzbudil jsem tě?"řekl opatrně hlas.
"Joshi? Kolik je hodin?" zeptala se a podívala se na hodiny, které jí napovídali, že je přesně 4:32 ráno.
"Zavolám později. Myslel jsem, že už budeš vzhůru..." řekl a přitom ztišoval svůj hlas. Jen se teď už ale posadila na postel a promnula si oči. Chtěla ho slyšet.
"Ne to je v pohodě. Asi bych stejně zaspala, kdyby si mi nezavolal. Tak co se děje?" Spustila nohy z postele. hlasitě si zívla a začala se protahovat. Pružiny na posteli zavrzali pod její váhou.
"To sem nechtěl. Vzbudil jsem tě. Promiň" řekl Josh hravě. Jen se zasmála a rukou si projela své vlasy.
"Přestaň Joshi. To je v pohodě. Teď už jsem vzhůru. Prostě mi řekni, proč voláš. Ta zvědavost mě zabijí! Vstala a šla do koupelny. Rozsvítila a namířila si to rovnou k zrdcadlu. Uviděla tam svůj obličej bez make-upu a vlasy, které teď spíš připomínaly džungli. Josh se mezitím stále smál v telefonu.
"Budeš se smát." řekl a mírně zvýšil svůj hlas.
"Vážně Joshi, řekni mi to." Uvědomila si, že se usmívá, když na něj takhle naléhá. Několikrát za sebou otevřela a zavřela oči, aby se pořádně probudila. Pak si prohlížela své zuby v zrdcadle, když čekala na to, až se Josh přestane smát. Hlavně jí ale zajímalo, co dělá takhle brzo ráno už vzhůru.
Konečně se přestal smát a už to vypadalo, že je připraven jí to říct. "Tak trochu náhodou, jsem možná v jednom interview rozšířil jeden příběh.." zdál se tím pobavený, ale Jen to nechápala. "Jaký?" "No jeden.." přestal mluvit, protože se začal znova smát."Notak už to vyklop! Musim se ještě vysprchovat." snažila se překřičet jeho hlasitý smích. "No ten ve kterém jsem řekl, že už jsme mluvili o naší svatbě."řekl prakticky v křečích, protože se snažil zastavit svůj smích.
"Počkat! Cože si-? Cože?!" řekla rozrušeně. Jestli před tím nebyla vzhůru, tak teď už je dočista probraná. Znovu se podívala do zrcadla. Tentokrát se do něj ale mračila.
"Néé Jen. Řekl jsem, že je to vtip. Ale je to špatný, protože teď říkají, že se budeme brát, což je blbost, když veřejně randíš s NIckem."
Nick! Jen ani nechtěla přemýšlet o tom, co by se mohlo stát, kdyby se její milující a dokonalý přítel dozvěděl o tomhle bulvárním výmyslu, ještě před tím, než by mu to stihla říct sama. "Joshi! To není sranda. Měl by si to ještě teď jít napravit!" "Myslím, že by bylo lepší, kdyby sme to nechali vyšumět" řekl teď již vážným tónem. "Joshi!" vykřikla na něj. "Jen já to neudělal naschvál." "Fajn vyřešíme to potom. Už musim jít. V 6 mám být na natáčení." "Fajn povíme si to potom." řekl poněkud rozpačitě.
Zavěsila telefon. Něvěděla, co si má o tom myslet. Nestrávila ještě tolik času mezi společností a nevěděla, jak má tuhle situaci vyřešit. Jedna věc jí ale přeci jenom zaměstnala na celé dopoledne. Ptala se sama sebe. Co kdyby? Co kdyby teď randila s Joshem? Co kdyby s ním teď klidně chodila na věřejnosti ruku v ruce? Jaké by to bylo, pózovat s ním na červeném koberci jako pár?
Zavrtěla hlavou a snažila se zapudit tyhle myšlenky. Věděla, že s ním prožívá super časy. To on jí dokázal přivodit bezstarostný pocit jako nikdo jiný. Ačkoliv nikdy nedovolovala těmhle myšlenkám dostávat se jí víc a víc do hlavy. Všechno to přemýšlení jí teď solidně mátlo. Najednou už si nebyla jistá, jestli je Nick ten, kterého její srdce chce.....


By Denise :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama