Part 12

29. května 2012 v 22:49 | JustBee |  Fanfiction
Jen už se nemohla dočkat zítřka. Josh se totiž připojoval spolu s dalšími hercmi k tréninkovému procesu. I když tentokrát tam s nimi byli starší herci, stejně se těšila. Jakmile skončí trénink, tak jim začne čtení. Jen se těšila na čtení, protože to bude poprvé, co budou všichni spolu.


Nicméně, dnešní noc trávila Jen sama. Její kluk hrál basketbal a pak šel do baru s kamarády. Ona se ani neobtěžovala zavolat Joshovi. Měla nějáké plány s Zoe, ale bohužel nevyšly. Ani jí to moc nevadilo, protože už dlouho neměla noc sama pro sebe. Na sobě měla pyžamo, vybrala si i pár filmů a udělala povinnou zastávku v kuchyni ještě před tím, než se uvelebila na gauči. Na stolek před sebe položila tunu jídla od brokolice s dipem, přes solené brambůrky až po zmrzlinu, která byla stále v mrazáku.
Když si rovnala filmy, tak se snažila přesvědčit sama sebe, že nepotřebuje sníst celé balení brambůrků, ale věděla, že stejně budou brzo odpočívat v jejím břiše spolu se zbytkem jídla. "Aaah stejně to ze sebe všechno vypotím." řekla si nahlas, vědíc, že si nelže. Rozhodla se, že si pustí Harryho Pottera a relikvii smrti, samozřejmě že první část. Když vložila DVD do přehrávače a spustila se jí Potterovská muzika, tak si jí začala pobrukovat, už ten film viděla doopravdy hodněkrát.
Asi tak za půlkou filmu a celým pytlem brambůrků si uvědomila, že má za 2 dny fotit photoshot. Doufala, že kalorie, které teď nabrala stihnou zmizet dřív, než nastane osudný den focení. Pokrčila ramena a olízla si prsty od soli. "Je mi to u prdele." prakticky vykřikla tmavším hlasem. Všimla si, že když je sama, tak sama se sebou docela dost mluví a docela jí zajmalo, jestli je to normální, nebo jestli už šílí. Uculila se, napila se vody a zakuckala se z toho.
Poté co dukuckala, vzala opět pytlík brambůrků a doufala, že tam ještě nějáké sou. Rukou prošmejdila celé dno a vyndala pár drobečků. "Bože, sem to ale prase." řekla když se podívala kolem sebe. Byla to paseka po brambůrkách.
Film už byl za půlkou a jí začínalo bolet břicho. Byla však odhodlaná si dát ještě zmrzlinu. Strašně se na ní těšila a malá bolest břicha jí nemohla zastavit. Proto vstala a došla si ještě jednou do kuchyně a to pro zmrzku. Lžičku zabodla přímo do zmrztliny, rozhodla se, že nebude špinit další nádobí. Slíbila si sice zmrzlinu, ale neměla v plánu sníst ji celou, jenže to už bylo pozdě. Když si šla lehnout, tak jí bolelo břicho.
-----------------
Ráno se vzbudila docela brzo. Dávala si čas navíc na sprchu, snídani a vůbec na celkovou přípravu. Měl to být dlouhý den vzhledem k tomu, že dnes začínalo čtení. Vzala si na sebe tepláky, sportovní podprsenku a svetr. Jídlo, co včera snědla jí teď dělalo celkem problémy, ale furt to byl lepší pocit, než mít opičku.
Když vyšla ven, zjisila, že si vybrala moc dobře, když si na sebe vzala tepláky a svetr, pršelo. Ne, vlastně to bylo to nejlepší rozhodnutí, co udělala. Ruce zasunula do rukávu a spěchala k autu. Při cestě na trénink se cítila ospalá, ale jakmile si vzpomněla na Joshe, tak ožila. Málem na něj zapomněla, když se vzpamatovávala z včerejších večerních hodů. Neviděli se od jejich posledního večerního randez-vous, což bylo před necelými 2 týdny. Měli to mezi sebou v pohodě, taky proč ne, nic špatnýho se snad nestalo ne?
Usmála se při pomyšlení na trénink s nim. Většinou spolu běhali a pak se rozdělili. Dalo se to pochopit, protože Peeta nepotřeboval umět s lukem a Katniss nepotřebovala zase posilovat. Ještě než tam dojela, tak se pořádně rozpršelo. Na parkovišti zkoumala, zda-li pak je tam Joshovo auto, byla docela zklamaná, když ho neviděla. I když v tomhle dešti se nedalo skoro nic vidět. Vzala svoje věci a běžela do budovy. "Sem tu. Sem tu!" oznámila, když vešla dovnitř. Měla roztažené ruce a na tváři se jí držel velký úsměv.
"Podívejme se kdopak to přišel!" slyšela říkat Joshe, který stál za ní. Když se otočila, tak ho viděla, jak k ní běží. "Aaaaah" vypadlo z ní, když se víc jak přátelsky objímali. Skenovala celou místnost a zjistila, že jsou tam jenom ona a Josh + pár trenérů, kteří se celkem nudili. "Francis tu dneska je, chce nás vidět trénovat ještě před čtením, takže se snaž zapůsobit." oznámil jí Josh a jeho obočí se zvedlo, aby na ní udělal dojem. "Oh, já vždycky zapůsobím." odpověděla a uculila se.
Odešla k lavičce, hodila vedle ní svou tašku a sundala si svetr. Josh se snažil nezírat na ní, ale když se jí trochu vyhrnulo tričko a bylo jí vidět kousek opálené kůže, tak neodolal. Když se Jen rychle otočila, snažil se maskovat to, že na ní zíral a doufal, že to neviděla. "Hej Joshi deš se mnou k vodní fontáně?" zeptala se ho a ukazovala na něj s prázdnou flaškou. Odkýval to a vzal si svojí flašku.
"Kde sou všichni?: zeptal se Josh.
"Jsem ráda. Čim míň lidí mě uvidí cvičit, tim líp." ulevila si Jen.
"Prosímtě, viděl sem i horší." odvětil sakrasticky Josh.
"Oh, bože... tys mě viděl? tak to se ti omlouvám. Musel to bejt fakt dost hnusnej pohled." poznamenala a ve tváři se jí značilo ztrapnění. On se neupřímně zasmál. "Sakra, dnešek bude stát za hovno. Bude dlouhej" poznamenala. "Jednou to zkončí a navíc na čtení bude sranda." řekl Josh.
Jen si na to vzpomínala. A ta myšlenka jí donutila se usmát, ale jenom na chvilku. Josh jí popřál hodně štěstí a slíbil, že za ní příde, jestli budou mít běhy spolu. Při tréninku Jen dokázala myslet jenom na včerejšek a na to, kolik toho snědla.
-----------
Neběželi spolu, což Jen rozčílilo, vždycky jí dokázal tolik pobavit. Nicméne párkrát ho zahlídla a zamávali si i, někdy na sebe dělali prostě ksichty. Přes pot a slib, že se bude zabijet ještě pět minut, Jen hodila své tričko na zem. Její růžová podprda jí zvýrazňovala tělo. Měla ho docela opálené a vysportované kvůli předchozímu filmu. A když byla spocená, tak poslední co chtěla bylo, aby jí Josh viděl takhle. A navíc tu byly i jiné herečky, potící se ve sportovní podprdě.
Joshe párkrát zahlídla. Byl spocený až jeho vlasy vypadaly, že se zrovna vykoupal. Když doběhla, byl konečně konec. Doslova přistála na kolenou a snažila se popadnout dech. "He-Hej Joshi" vydala ze sebe konečně. "Dej si ruce za hlavu. Pomáhá to." doporučil jí. Udělala to a kupodivu to trochu pomohlo. Potom si uvědomila, že takhle vystavuje svoje přednosti jenom v podprsence. To před ním ještě nikdy neudělala. Z nějákého důvodu se, ale cítila doopravdy dobře a sebevědomě. "Hezká.. podprda" dostal ze sebe Josh. Jen ani nemohla říct, jaké emoce viděla v jeho tváři. "Jo? líbí se ti." řekla a použila ruce, aby si prsa přitiskla k sobě. Do toho na něj ještě vyplázla jazyk. "Teda. Je škoda, že už sem zadaná." řekla smíchy a lehla si dopředu, pryč od Joshe a snažila se dosáhnout na svou tašku. Pořád nemohla dýchat.
Josh byl ochromený. V hlavě měl prázdno. Měl jenom otevřenou pusu, jako kdyby chtěl něco říct, její krásné spocené tělo mu, ale vzalo vítr z plachet. Otočila se opět na něj. "..nebo to může bejt jenom tvoje." dokončila větu. A mrkla na něj hravě, když odcházela do sprchy......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama