Part 10

27. května 2012 v 21:22 | JustBee |  Fanfiction
"Hej kámo posuň se." řekl Nick a chvilku čekal na Joshe, než se posune o pár centimetrů. Josh se snažil dívat pořád na televizi a udržoval si neutrální výraz ve tváři. "Ahhh"vydal ze sebe Nick, když přistával na gauči. Joshovi se to moc nelíbilo, jestli udělal ten zvuk jenom pro to, aby ho naštval, tak se mu to dařilo.


"Je tu pizza jestli chceš" ječela Jenn z kuchyně. "A dáš si něco k pití?" "Jo. Vlastně sem něco přinesl nechal jsem to na---" "Pane bože. Nicku, napřed pizza a teď pivo. To je jako kdybyste vy 2 chtěli, abych zejtra při sprintech házela šavle." zakroutila hlavou, ale usmívala se, když otevírala box s pivy. Vzala 2 flašky Heineken. To bylo Nickovo oblíbené a Jen už mu několikrát říkala, že ho nesnáší. Nicméně, to bylo hezké, že přinesl aspoň něco a tak nic neříkala.
"Mohla sem vzít jenom 2." řekla Joshovi, když podávala Nickovi pivo." a navíc, stejně na to nejsi dost starej." Vyplázla na Joshe jazyk a posadila se na gauč. Sedla si na svoje nohy, hlavu položila na Nicka a snažila se otevřít to zatracené pivo.
"Jen, tohle není určený na otevírání rukou. Hej, Joshi, mohl by si vzít otvírák, když už tam půjdeš?" "Jo jasně kámo, máš ho mít." Josh, který seděl, byl překvapený z toho, co Nick řekl. Nic proti Nickovi neměl, měl ho i docela rád a tak vstal a došel do kuchyně. Vrátil se s další otevřenou lahví a otvírákem, aby si ji mohli otevřít i oni. Když se vracel, tak viděl, jak se Nick s Jenn mazlí. Podal otvírák Jen, která mu za to poděkovala.
"Uka. Chci ti to otevřít." zachichotala se, vzala mu flašku z ruky a během chvilky jí otevřela. Josh se opět usadil a dal si velkého loka, i když se rozhodl, že se bude hlídat. Nerad by totiž řekl před Nickem něco, čeho by potom mohl litovat. Teď se mu hořká a svěží chuť rozléhala v puse, když se několikrát napil. Snažil se dívat jenom na televizi, ale jedním okem viděl, jak si Jenn užívá Nickovu přítomnost, ale stále se snažil tomu nevěnovat pozornost. I když nebyl opilý, tak v TV teď podle něj běželi jenom obrázky a vycházel z ní zvuk, dohromady to pak nedávalo ani smysl. Po pár minutách do něj trochu Nick šťouchl. "Dáš si další?" Josh na to jenom přikývl a vypil zbytek své flašky. Nick vstal a odkráčel do kuchyně. "Jen ty chceš taky, viď?!" Zavolal na ní. "Prosííím!" odpověděla mu a usmála se na Joshe. Snažil se neusmát na zpátky až moc a tak se mu na obličeji vytvořila celkem křečovitá grimasa. Rukou si projel své hnědé vlasy a povzdychl si. Nevěděl, čím by měl přerušit to hrozné ticho, co panovalo, a tak se rozhodl vrátit svou pozornost opět televizi, i když se na ní stále nedokázal soustředit.
Zrovna, když už přemýšlel, jak by Jen řekl, že už půjde, tak se vrátil Nick a v ruce měl jenom 2 piva. "Zlato, ty si nedáš?" zajimala se Jen. "Ne poslouchej, zrovna mi volal táta, prý mám přijet. Takže budu muset jít." Podíval se tak, že bylo jasné že něco není v pořádku. Jen jenom nechápala. "Je to něco vážného?" "Netušim. Ještě, že sem toho tolik nevypil. Vím, jak pít." dodal. Josh tuhle poznámku shledal, jako dost divnou. Vždyť měl jenom jednu flašku a navíc ovládat se snad uměl každý ne? Nemohl si pomoc, ale na obličeji se mu uběvil škodolibý úsměv. Jaká to padavka. pomyslel si.
"Tak fajn. Budeš mi chybět." říkala, i když se mu nedívala zrovna do očí. Když to tak Josh poslouchal, tak si nemohl pomoci, ale cítil, jako by to Jenn ze sebe dostávala jenom horko těžko. Těmhle myšlenkám se raději rozhodl vyhnout, nechtěl začít moc věřit. Nick si oblíkl svůj kabát a rychle se nazul do bot. Jen vstala a šla ho vyprovodit.
Josh se načapal při tom, jak si jí prohlíží. To jakým způsobem šla k Nickovi, pro Joshe bylo kruté. Její ramena, to jak byla vysoká. Její vyčnívající lopatky dělali zvláštní stín na jejích zádech. Její ruce jenom zdůrazňovali její krásnou postavu. Nechal své oči sjet ještě o kousek níž. Její dokonalý pas, její malé prohlubně na bocích a její zadeček.....
"Joshi?" Jen se otočila. On si ani neuvědomil, že Nick už odešel. Teď byl sám s Jennifer a v sobě měl už skoro 2 piva. Vrátila se do kuchyně. "Ano?" odpověděl Josh. "Zůstáváš tu? "Vyhazuješ mě snad?" "Rozhodně ne! Nedala bych tyhle piva sama." Nick přinesl balení 6 piv, asi jenom protože neměl tušení, že tam bude i Josh a už teď měli skoro 5 vypitých. Už tam zbylo jenom jedno neotevřené, a když se na něj Josh podíval, tak mu to nedávalo moc velký smysl. Jen si naštěstí uvědomila, co řekla a dodala: "Další mám v lednici." Dobrá záchrana, pomyslel si Josh a i když se snažil, tak se neubránil úsměvu. Bylo zajmavé, že se najednou cítil tak dobře. Možná to bylo tím alkoholem.. Když už je o tom řeč...."Přines mi další, když už tam seš." zavolal na ní.
"Panebože spomal. Jsi jak ryba na suchu." zavolala nažpet bez úspěchu ale smála se tomu. Každopádně se vrátila o několik minut dýl s 2 flaškama. Natáhla se přes stolek pro otvírák, otevřela je a jedno podala Joshovi. Dala si velký lok a olízla si pusu, když koukala na Joshe. "Nepodporuju pití nezletilých je ti to jasný?" "Jo je. Právě proto si mi teď podala další pivo. Jsi totiž tak zodpovědná dospělá osoba!" řekl vtipně. Měl rád, jak to bylo mezi nimi jednoduché. Bylo to totiž správné. "Tušéé." řekla a hravě do něj strčila. Josh z toho začínal být nervózní. Dala si nohy na gauč a Josh vycítil, jak blízko je k němu. Chtělo by to, aby byla ještě blíž pomyslel si. Ale nebudu se hádat. Noc pokračovala v podobném duchu. Pár sakrastických narážek a ještě sakrastičtějších odpovědí, když se bavili a televize jim dělala pouze zvukovou kulisu.
"Takže Joshuho Ryane, řekni mi něco, co o tobě ještě nevím." říkala se snahou znít tajemně, ale alkohol jí v pokusech celkem bránil. "Něco co ještě nevíš. Hmm. Nech mě přemýšlet." "Honem, honem, honem, honem. Pane bože! Ty si mneš bradu?! Já myslela, že to dělají jenom ve filmech!" poznamenala a začala se smát. Po několika minutách se na něj hodila rychlý pohled a najednou začala cítit i trochu alkohol, který vypila. Začínalo jí být teplo a měla menší závrať.
"Fajn, něco co o mě nevíš. Dřív sem jako zvíře měl, kuřata a pak slepice." vypadal pobaveně, když to říkal. "Joshi.. Nevím, jestli to víš, ale slepice nejsou vzácnosti v Kentucky." řekla sakrasticky a pak se začala smát.
"Nevím, proč sem to řekl. Doopravdy." Trochu dezorientovaně se Jen dívala přes rameno a snažila se najít hodiny. Když je našla, tak na ně nedokázala zaostřit a to jí pobavilo."Hej Joshi. Kolik je hodin?" snažila se získat si jeho pozornost. "Tak to fakt netušim a je mi to jedno." říkal trochu opileckým hlasem. Usmíval se na ní a Jen došlo, že Josh asi taky docela přebral. "Dobrá. Ráno musím brzo vstávat!" snažila se použít i Cetkiin přízvuk. Josh se k ní naklonil a zašeptal: To je mi jedno. Chci aby si zůstala vzhůru se mnou ceeeeelooouuuu dlouhou noc." Jeho obličej byl u toho jejího blízko a Jen velmi dobře cítila, jak jí srdce buší, jako o život. Na chvilku se mu zahleděla do očí. Trochu jí připomínali štěněcí oči a to jí připadalo roztomilé. Trochu se od něj odtáhla, ale nebylo to doopravdy znát. Ruce měla ve svém klíně a ramena přímo naproti jeho. "Jen si úžasná." dodal Josh pomalu. Po chvilce se na jeho tváři objevil úsměv. Jen věděla, že to co se teď děje, není správné, ale její hlava byla taky opilá a tak jí říkala, že není nic špatného na tom , co dělá. Cítila v sobě příjemný teplý pocit a přistihla se při tom, jak zírá Joshovi do očí. Ani nevěděla, odkud se ten pocit bere. Jeho ruce si teď hrály s jejími vlasy a jeho tvář byla blíž a blíž té její. "Mám tě víc rád, jako blondýnku." usmíval se na ní a ona mu ho opětovala. "Joshi už je půl 2 ráno. Myslím, že už bysme si měli jít lehnout." řekla po tom, co konečně zaostřila na hodiny. Mohla vidět, jak v sobě Josh něco potlačuje. "Jo máš pravdu." dodal potichu." Přespím tady na gauči."
Jen vstala a donesla Joshovi pár dek a polštář. Když se otáčela, že už bude odcházet, tak jí Josh chytil za ruku a přitáhl k sobě. Teď k sobě měli opravdu blízko. "Dobrou noc Katniss.." říkal a dal jí pusu na čelo." Dobrou krásko." Usmála se a cítila, jak se červená. Nečekaně její opilý mozek nedokázal přijít na nic chytrého, co by mohla dodat a tak pouze přikývla. Josh jí pustil a tak mohla jít do postele. Moc dobře cítila, že jí pozoruje, jak odchází.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama