Lana Del Rey- Born To Die

30. května 2012 v 21:13 | JustBee |  Muzika
Co k tomu říci? BOMBA. Lany styl mě přímo uchvátil a její CéDo můžu jedině doporučit.
Její videoklipy jsou vždy umělecká díla. Její hlas je dokonalý (teda pokud ste neviděli SNL, kde vystoupila-byl to děs běs). Pokud tedy stojíte o kvalitní muziku děte do ní! :D


Myslím si, že hlavní poprask způsobila už před tím, než vydala své studiové album Bort To Die. Samozřejmě tu mluvím o videu k Video Games. Z písničky se stal hit č. 1 a z videoklipu taky, jelikož Lana ho sama sestříhala z různých videí. A pak že to nejde se prosadit, jak se tak říká sama, bez velké společnosti za zadkem. Už jenom tohle video ukázalo, jak je Lana talentovaná. Já osobně se musím přiznat, že zrovna tenhle song se mi k srdci, jako asi půlce lidí co znám, nepřifařil. Rozhodně jsem ale ocenila její šikovnost.
Video Games

Po Video Games přišla písnička, která mě uchvátila a přemluvila mě k tomu, abych si poslechla celou Lany desku. Ano takový vliv na mě měla. Samozřejmě se jedná o titulní skladbu desky tedy Born To Die. Videoklip už je dělaný studiově, ale musím uznat, že je opravdu výborný. Zamilovanost & smrt je to, jak název napovídá, to hlavní o co tu go. Písnička se stala okamžitě hitem a Lana se s ní doopravdy zapsala do paměti mnohých, co takový styl nemusí. (Ano mluvím tu o své kamarádce, která jede prakticky jenom Hip Hop a najednou je ujetá na Laně.) Samo, že klip má hlavně poukazovat na to, že bychom si měli našich životů vážit, protože jsou křehčí, než se na první pohled může zdát.
Born To Die

A do třetice sem si z desky vybrala další písničku na kterou je udělaný videoklip. Já osobně sem si jí oblíbila hned po poslechu a to ani nebylo na světě oznámení, že se na ní bude dělat videoklip. Řeč tu je o Blue Jeans. Videoklip k Blue Jeans vás přinutí se dívat. A písnička je natolik chytlavá, že si jí budete broukat celý dlouhý den a možná i noc. Dalo by se říci, že Lana zde představuje dívku, která se prakticky zamilovala do opaku sama sebe... Lana k videoklipu dodala, že nám všem ukáže, že se nemůže odehrát nic krásněji než smrt sama. Pro lidi s naprosto chybějící představivostí to asi nic znamenat nebude. Pro dobrodruhy a magory, mezi které se ráda hlásím, to představovat krásu rozhodně bude.


Samozřejmě že deska není jen o singlech, které vydala. Dále bych Vám mohla doporučit Carmen a This Is What Makes Us Girls. Celá deska má příjemné tempo a může se poslouchat za špatné i dobré nálady. Od každého má prostě něco.
Moje hodnocení zní: 8,5/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama