The Big Bang Theory

21. února 2012 v 17:04 | JustBee |  Seriály
Kultovní seriál, který doslova miluju. Amíci mě osobně moc neuměj rozesmát, ale tenhle má fakt něco do sebe a lidově řečeno se u něj lámu smíchy.

O čem, že to vlastně je? Jednoduché 4 šprti s vysokým IQ a nová krásná, hodná ale celkem naivní sousedka, která se touží stát velkou filmovou herečkou. Šprti milují všechny druhy komiksů a podobných věcí. Penny dělá v CheeseCake Factory servírku.
Seriál má zatím 5 řad (pátá se vysílá premiérově na CBS). Doufejme, že alespoň další 3 řady přibydou (většina seriálů končí u 8 série např. teď House ://)
Šprti se jmenují- Sheldon, Leonard, Howard a Raj. Penny donedávna byla jedinou holkou v seriálu (ano ona sousedka). Teď se k ní ještě připojili Bernadette a Amy.
Vztahy:
Sheldon- Má neuvěřitelně vysoké IQ. Nechápe častokrát ostatní a neuvěřitelně bojuje se sarkazmem :D. Leonard je jeho nejlepší kamarád a záleží mu na něm víc, než je ochotný přiznat. Penny nedávno dal pryč ze svého listu ,,nenáviděných,, osob. Myslím si, že ti 2 spolu nikdy nepovedou normální konverzaci. S Howrdem a Rajem má Sheldon celkem normální vztah. (Raj s ním spolupracuje) Nesnáší změny a nedávno si našel přítelkyni Amy.
Leonard- Velmi chytrý ale zároveň i celkem společenský. Pravděpodobně vždycky bude milovat Penny. Sheldona považuje prakticky jenom za velmi inteligentní dítě. ( V seriálu je na to celkem dost narážek). S ostatními vychází dobře. Až na jeho matku, která je prakticky stejná jako Sheldon. Moje teorie je taková, že kdyby ta matka nebyla jako Sheldon, tak by ti 2 spolu nemohli bydlet.
Penny- Intuitivní. Dodává seriálu naprosto jiný nádech. Má ráda všechny i Sheldona, i když se s ním v jednom kuse hádá :D. Má city pro Leonarda a teď v páté sérii se jim moooožná konečně zadaří. Je ,,nejka,, s Amy (Amy to sama vyslovila), ale víc si rozumí s Bernadette.
Howard- Účes alá 80. léta nebo nevím jak něco takového nazvat.. Občas je celkem úchylný. Vede ,,bromance,, s Rajem a je zasnoubený s Bernadette, kterou miluje víc než cokoli na světě.
Raj- Ind, který neumí mluvit s dívkami. Tedy až do doby, kdy do sebe nakopne nějáký alkohol. Pokud je ,,pod parou,, tak je z něj hotový kasanova.
Bernadette- Je ke všem milá a má všechny ráda. Poprvé jsme jí mohli vidět ve 3. sérii. Zasnoubená s Howardem. V Penny našla velmi dobrou kamarádku.
Amy- Nejnovější členka našeho TBBT týmu. Prakticky stejná jako Sheldon, jenom jaksi víc nadržená. Podepsala se Sheldonem dohodu o tom, že spolu chodí. Samozřejmě nečekejme, že se spolu budou něják vášnivě líbat apod. Jinak se baví hlavně s Penny. Vzhlíží k ní a má jí za nejlepší kamarádku.

Pár Foto:
TBBT1
Z leva- Penny, Howard, Sheldon, Raj a Leonard
TBBT2
Jim Parsons aka Sheldon
Johny Galecki aka Leonard
TBBT3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Komentáře

1 Shinsuke Shinsuke | Web | 23. února 2012 v 3:22 | Reagovat

Nádherný popis TBBT, z té poslední fotky nemůžu :-D .
Jak koukají na ten obraz Amy a Pennny :-D, už se těším až ten díl uvidím :-D.
Tenhle seriál umí vždy pobavit :-D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama