Immortals- Válka bohů

17. února 2012 v 22:59 | JustBee |  Filmy
Immortals... Nebudu Vám lhát slibovala jsem si od tohoto filmu akci a namakaného Henryho Cavilla (můžete ho znát např. z Tudorovců). Obojí jsem dostala, ale v jakém balení...


Immortals neboli Válka Bohů vypovídá příběh z dávného Řecka.. Ještě před kristem, kdy evidentně muži byly vymakaní a nenosili skoro žádná trička apod., což byla podle mě bezpochyby výhoda aspoň pro ženské oko. Nicméně zde žil král Hyperion, který netoužil po ničem jiném než po moci a chtěl sesadit bohy. Nenapadlo ho nic lepšího než vyhlásit válku celému lidstvu. Jenže to by nebyl pravý film z antického Řecka, abychom neměli hlavního hrdinu- obyčejný rolník v srdci válečník a shodou náhod na něj také dohlíželi bohové a pomáhali mu....Nechybí ani zatraceně sexy žena, která není jenom tak obyčejná.. Je to věštkyně a vidí do budoucnosti. Pro někoho dar, pro někoho prokletí.
Prostě klasický fantazy film s bohy.. Nebudu tu rozebírat příběh.. Ten si může každý vyhledat.

Plusy filmu
+Henry Cavill - sexy týpek, dobře se na něj kouká.. Ten není mínusem v žádném filmu.
+Mickey Rourke - ten jako záporák nikdy nezklame. Musel se tak už snad narodit jinak to není možný, aby byl takhle slizskej. Drogy asi dělají svoje...
+Freida Pinto - Aspoň trochu mi pomáhá se vžít do té doby. Opravdu jí to sluší, nebo jak to říci :D
+Surovost- krvavé záběry jsou v tomto filmu excelentí. Nepatřím k milovníkům krve, ale v tomto filmu jsem si je doslova vychutnala.
+Zpomalené záběry- Když někoho uhodíte řetězem a než dopadne tak stihnete uhodit další 4.. Kdo by to nechtěl že? Aneb bohové hold umí vše.
+ Umrtí hl. hrdiny- udělat z něj válečníka v ,,nebi?" proč ne! Nápad se mi opravdu líbil
Mínusy filmu
-Příběh- pokud nejste dutá hlava, tak Vám hned doteče, kdo to vyhraje.
-Postavy- za celý film se nikam nepohnuly. Opravdu se mi nechtělo je oplakávat. Jaká škoda, dalo by se z toho ,,vytěžit" víc.

Celkové hodnocení:
Film herci i vizualizací velmi zaujal. Né však už řešením tématu. Nejsou zde žádné napínavé scény. Jaká škoda...
Takže dávám : 6,9/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je libo život?

ANO
???
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama